Baskentlıler buyrun tanısalımmm

Çok isterdim ama kardeşim yanımda okuyor onun kursu var hafta sonu ama ilerki görüşmelerde nasip olursa inşallah katılıp sizlerle güzel arkadaşlıklar kurmak isterim

Marhaba kızlar ben de Ankarada cankayadayım yeni evlendim kimseyi tanımıyorum :KK14:

hımm... çok uzak diyeyse birlikte gidebilirz ben de araba var.. yani uzak olduğu içinse sıkıntın..
ben kaşmirin yeni yapılan hemen onun yanındayım

Çok incesin teşekkür ederim :) ama uzak diye değil kızılaya hep gidiyorum nerdeyse. Kpss dershanesine yazildim falan:)

Hafta ici daha uygundu oyüzden dedim:)

Çok incesin teşekkür ederim :) ama uzak diye değil kızılaya hep gidiyorum nerdeyse. Kpss dershanesine yazildim falan:)

Hafta ici daha uygundu oyüzden dedim:)
anladım canım :)
biz orada olacağız duyan duymadım görmedim demesin gelmek isteyen buyursun :KK25:

Gelmeyi çok isterdim ama bilmiyorum eşim ne diyecek ozguvenim baskılanmış durumda :/

bir yerden başlamak lazım :/
Valla çok haklısınız okul bitti hemen ise girdim 8 ay çalıştım evlendim şimdi ankarada özelde de iş bulamadım ataka bekliyorum ekimde inşallah
Ben yengeç burcuyum kendi paramı kazanamayınca çok kötü hissediyorum eşim de sanırım bunun farkında baskılıyor
Söyle atanıp ise başlasam arabamı alsam istediğim her yere gitsem :eğlence::KK49:

Valla çok haklısınız okul bitti hemen ise girdim 8 ay çalıştım evlendim şimdi ankarada özelde de iş bulamadım ataka bekliyorum ekimde inşallah
Ben yengeç burcuyum kendi paramı kazanamayınca çok kötü hissediyorum eşim de sanırım bunun farkında baskılıyor
Söyle atanıp ise başlasam arabamı alsam istediğim her yere gitsem :eğlence::KK49:

Ben de yengecim ben de çalışmiyorum ankaraya gelince iş bulamadim kafalari yicem :))

Aslında çankaya her yere çok yakın ama rahat rahat gezemiyorum daha bu ay hastaneye kendim gitmeye başladım

Ben iş aradım 1 yıla yakın . Sonra olmadı kpss dershanesine yazıldım.
Kolay gelsin güzel olur kpss dershaneyle birlikte
Ben de güya ders çalışacaktım ama baktım atama var sıralamam da fena değil ekimdeki atamayı bekliyorum eger bu da olmazsa ki umarım olur
Deli gibi ders çalışmaya başlıycam

X