Başlık bulamadım bu benim için dert oldu :(

Zaten çok seçici olduğum için korkuyorum ya bende ...
Ozaman kendine zaman ver derim.. Epey bir zaman.. Tabi bunu ''ben''derim ama sen ne dersin ne yaparsin sen bilirsin.. Birde bu tür iliskiler herkesde farkli yaşanir bes tanesinin yolunda gitmez ikisi hayatinin askini ücüncü dördüncüde bulur bilemeyiz.

Ozaman kendine zaman ver derim.. Epey bir zaman.. Tabi bunu ''ben''derim ama sen ne dersin ne yaparsin sen bilirsin.. Birde bu tür iliskiler herkesde farkli yaşanir bes tanesinin yolunda gitmez ikisi hayatinin askini ücüncü dördüncüde bulur bilemeyiz.
Ben bu seçicilikle zaten bu gidişle çocuk sahibi olamıcam gibi

3 evlilik nebilim benim gözümde zor mesela şimdi boşamsam Allah korusun 36 yaşındayım istemem bidaha evlenmek heralde ki benim evliliğim gayet güzel

Çok üzüldüm. Bence bunların sebeplerini düşünün. Herşeyi terazinin kefelerine koyun. Hatalarınızı itiraf edin. Eğer en azından kendi hatalarınızı tekrarlamayacağınıza inanıyorsanız, kendinizden artık eminseniz evliliği düşünün. Hani bir musibet bin nasihatten iyidir derler ya, yaşadıklarınızın size birşeyler öğretmiş olması lazım. Karşı tarafın şerefsizliğine gelince, Allah iyilerle karşılaştırsın demekten başka çare yok. Bir de yerinizde olsam bu sefer görücü usulü, ailenin, büyüklerin tanıştırıp kefil olmasıyla evlenirdim.
Aslında ikinci eşim iyidir beni çok sever değer verir sahip çıkar ama aldatması bitirdi işte herşeyi şimdi de pişmanım diye dört dönüyor bir yıldır peşimde

3 evlilik nebilim benim gözümde zor mesela şimdi boşamsam Allah korusun 36 yaşındayım istemem bidaha evlenmek heralde ki benim evliliğim gayet güzel
Çocuğunuz var mı peki ? Bende 35 yaşındayım ve anne olmak benimde hakkım ve gerçekten yalnız ölmeyi istemiyorum Allah bozmasın yuvanızı

Kriterlerinizde bir sorun var demek ki.
Doğru adamı seçemiyorsunuz.

Acele etmeyin, tanıyın karşınızdaki insanı. Alarm sinyallerini görmezden gelmeyin. Sadece aşık olduğunuz için evlenmeyin. Aşıkken evlenmeyin. Korunmaya ihtiyacınız olduğu bir dönemde evlenmeyin. Yalancıyla evlenmeyin. Cimriyle evlenmeyin. Herşeye evet diyenle evlenmeyin. Herşeye hayır diyenle de evlenmeyin. Evlenmiş olmak için evlenmeyin.
Bende şuan tam olarak bunu düşünüyorum zatenbir daha tercih yapacak olursam ama böyle biri denk gelir mi gelirse de benim içim kabul eder mi bilemiyorum

Ben bu seçicilikle zaten bu gidişle çocuk sahibi olamıcam gibi
Secicilikden kastettigin nedir birkac örnek verebilirmisin mesela.. Senin icin dogru insani buldugunda cocukda nasip olur umarim. Senin icin dogru insan diyorum cunku dogru yanlis kisiye gore degiskenlik gosterir bilirsin.. zor işler akışına birakmali.. Az uyuyacaktim nerden cikti ki bu konu:)))

Çocuğunuz var mı peki ? Bende 35 yaşındayım ve anne olmak benimde hakkım ve gerçekten yalnız ölmeyi istemiyorum Allah bozmasın yuvanızı
Amin yok çocuğum biz zaten istemiyoruz olmasın zaten boşansamda iyiki çocuğum var demezdim heralde ben

2. Biteli 14 ay oldu şuan düşünmüyorum ZAten ikinci eşim peşimi bırakmıyor ki
Ha evet dün bir konuda okumuştum yazdıklarınızı siz 2. eşinize dönmek istiyorsunuz bence pişmanmış öyle diyordunuz.

Çok üzüldüm. Bence bunların sebeplerini düşünün. Herşeyi terazinin kefelerine koyun. Hatalarınızı itiraf edin. Eğer en azından kendi hatalarınızı tekrarlamayacağınıza inanıyorsanız, kendinizden artık eminseniz evliliği düşünün. Hani bir musibet bin nasihatten iyidir derler ya, yaşadıklarınızın size birşeyler öğretmiş olması lazım. Karşı tarafın şerefsizliğine gelince, Allah iyilerle karşılaştırsın demekten başka çare yok. Bir de yerinizde olsam bu sefer görücü usulü, ailenin, büyüklerin tanıştırıp kefil olmasıyla evlenirdim.
Amin canım inşallah ... benim bir sıkıntım ikinci eşimin peşimi bırakmaması yeniden evlenmek istemesi küçük yerde yaşıyor olmamız ve eski eşimin sürekli hayatımı takip etmesi ve hayatıma birinin girmesini istememesi

Amin yok çocuğum biz zaten istemiyoruz olmasın zaten boşansamda iyiki çocuğum var demezdim heralde ben

Ha evet dün bir konuda okumuştum yazdıklarınızı siz 2. eşinize dönmek istiyorsunuz bence pişmanmış öyle diyordunuz.
Evet ama dönmek istiyorum demedim sadece kafam çok karıştı dedim

Secicilikden kastettigin nedir birkac örnek verebilirmisin mesela.. Senin icin dogru insani buldugunda cocukda nasip olur umarim. Senin icin dogru insan diyorum cunku dogru yanlis kisiye gore degiskenlik gosterir bilirsin.. zor işler akışına birakmali.. Az uyuyacaktim nerden cikti ki bu konu:)))
Yani seçiciyim derken çok yakışıklı olsun falan değil kolay kolay ısınamıyorum kimseye düşünüyorum adam iyi olabilir ama ben o adamla bir ömür aynı yastığa baş koyamam aşık olmazsam diye :KK43: hay aksi konum uykunuzu mu kaçırdı çok afedersin :KK66:

2. Biteli 14 ay oldu şuan düşünmüyorum ZAten ikinci eşim peşimi bırakmıyor ki
İkinci esine bir sans daha vermen demek ''bu hatayi bana birkez daha yapabilirsin"demek bunu biliyorsun degil mi. Cünkü birkez bunu sana yapan yine yapar bu hertürlü iliskide böyledir. Dost, eş, sevgili, arkadas vs. vs

İkinci esine bir sans daha vermen demek ''bu hatayi bana birkez daha yapabilirsin"demek bunu biliyorsun degil mi. Cünkü birkez bunu sana yapan yine yapar bu hertürlü iliskide böyledir. Dost, eş, sevgili, arkadas vs. vs
Evet ZAten bana hata yaptı onu çok iyi tanıyorum bu sefer gerçekten pişman olmuş buna inandım yani istettiremediğim tayinini bile istemiş herşeyi yapmaya razı ama tabi aradan bir kaç sene geçince yine kendini salarsa diye düşünmüyor değilim yada burada kalıp kendine güvenmediği için Doğuya tayinini isteyip benimle evlenmek istiyor orada nasıl olsa başkası olmaz hesabı

Umarım 3. evliliğiniz başarılı olur :)
Ama bence kendinize zaman ayırmalısınız. 2 başarısız evlilikten sonra acele etmemelisiniz.
Ayrıca sizi aldatan 2. eşinize bir şans vermemelisiniz. Aldatan adam bir daha aldatır gibi bir genelleme yapamam ama eğer kabullenip evlenirseniz tekrardan aldatma ihtimali çok yüksek olur bence.

X