Başlık ne diyeyim ki? Kafam allak bullak

İnsallah insanların yanında babanızın yaptıklarını anlatiyosunuzdur eşinize verdiği akılları neden kavga ettiğinizi vs? İnsanlar boşuna sizi kötü bilmesin
Daha beni suçluyor zurafadan daha da uzun olan dilimle kacirmisim çocuğu. Giderken ona harçlık verecekmiş niye giderken haber vermemisim ben nasıl insanmisim. Bir insan bu kadar nefissiz haysiyetsiz olur mu?

İnsallah insanların yanında babanızın yaptıklarını anlatiyosunuzdur eşinize verdiği akılları neden kavga ettiğinizi vs? İnsanlar boşuna sizi kötü bilmesin
1. si insanlarin ne dediği ne düşündüğü umrumda değil. Zaten hep insanlar bizi kötü bilmesin duymasın diye diye ezildik bu güne kadar.
2. Si bütün köy onun nasıl bir insan olduğunu biliyor. Yabancı biri 5 dakika sonunda allah size sabır versin siz buna nasıl dayaniyorsunuz deyip kaçıyor.

Sizi en son anneniz evden kovmustu da siz o yüzden eşinize dönmüştünuz. Hala annenizle gorusuyo musunuz?
O çok uzun mesele ama özet geçeyim.1 ay falan annemle konuşmadım ablam şehir dışından geldi.bayram bahanesiyle geldi beni ikna etti götürdü el opturmeye .ablam bende gittim.icim hala kırgın ama annem işte atamıyorum da ..oda sürekli gelip gidiyor bize arıyor falan .huylu huyundan vazgeçmez.annem dünyanın en garip insanıdır bazen melek gibi oluyor bazende boyle işte..yapicak bişi yok

İstedikten sonra atılır da aslında. Büyük sözüme tövbe, ama annemin yanına siginmisken annem beni uyuşturucu bağımlısı kocamın evine geri gondericek? Siz bu aileden nankorlukten, düşmanlıktan başka bişey gormemissiniz ama nedense size yapılan herşeyi yanlarına kar bırakmaya devam ediyosunuz

Ben öyle biri değilim canım kin tutamiyorum.ha çok demişimdir keşke biraz kinli olsam ama yok yani olmuyor

Ben öyle biri değilim canım kin tutamiyorum.ha çok demişimdir keşke biraz kinli olsam ama yok yani olmuyor
Üzmek istemiyorum sizi, ama bu şekilde hayatta çok mutsuz olursunuz. Kendini korumayanı, gördüğünüz gibi annesi bile korumuyor. Kin tutmak değil bu, kendinizi korumak. Siz yaptıklarının aynısını tekrar tekrar yapabilsin diye annenizi evinize almışsınız.

Annem zaten kendini düzeltmez ben tam emin oldum artık. Hala bile odu kopar.kocayo bırakıp ona giderim diye .ağzı açılır insanın kocasının insana hayiri var falan der.aslinda doğru kendimi koruyamiyorum. Annem gelip gider ben onun yaptığı gibi kovamamki onu yapamam mumkunati yok .benden çok eşimle sohbet eder esimide çok seviyor .yemek yapar elinde getirir sürekli yada kendi evine davet eder şu yemeği yaptım gelin diye. Sanırım annenin dedikodu arkadaşı oldigi için böyle

Bizimkinin dişi versiyonu.

Şu yasima geldikten sonra şunu anladim ki ister esin ister annen baban kim olursa olsun biri beni korusun diye beklamyeceksin güzel kardeşim. Kaderini bir baskasinin eline teslim edersen onlar yazar sen oynarsin. En guzeli kendin yaz kendin oyna

Daha beni suçluyor zurafadan daha da uzun olan dilimle kacirmisim çocuğu. Giderken ona harçlık verecekmiş niye giderken haber vermemisim ben nasıl insanmisim. Bir insan bu kadar nefissiz haysiyetsiz olur mu?
Kadınları ses çıkarmadan hizmet etmesi gereken varlık olarak görüyorlar herhalde

Kadınları ses çıkarmadan hizmet etmesi gereken varlık olarak görüyorlar herhalde
Kesinlikle öyle. Hiç yorum yapmayacaksin onlar ne derse he tamam olur diyeceksin. Dovsede sovsede ezsede allah onu basimizdan eksik etmesin diyen birilerine ihtiyaclari var ama malesef o kişi ben değilim

E ama böyle adamın evine gidilir mi? Günübirlik annenizi görüp dönecektiniz. Anne de böyle adamdan boşanmamanın cezasını torunlarını az görerek çeksin bir zahmet. Kendi huzurunuzu bozmuşsunuz.

Eşinin tavrına tepki göstermekte haklısın da bildiğin adamı evden kovmuşsun
Bu nasıl bir tavır çok ağır bence geri gideceğin ya da evliliğe devam edeceğin adam evden kovulur mu ders olsun diye
Babana kızıyorsun ama sen de biraz ayarsız hareket etmişsin. Babana olan sınırını eşinden çıkarmışsın. Kovabiliyorsan babanı kovsana evden.
Ki yeri geldiğinde iyi bir adamdır eşim külliyen kötü değildir diyorsun kendi ağzınla
Ben kavgalarda evden defetmelere ikidebir boşanalım demelere karşıyım evliliğin cılkını çıkarıyor böyle restlesmeler
Sen evden kovunca eşinde sen de gelme eve dedi diye demedigini de bırakmıyorsun. Sen söyleyince çirkin olmuyorsun da eşin soyleyince mi çirkin oluyor
Bence kendine dönüp bakmalısın babana olan hıncını eşinden çıkarmışsın ne ayıp
Ben de annemin tavırlarından çok şikayet ederim bazen bir bakarım onun gibi hareket ettiğimin farkına varırım. Sen de kendini sorgula bence

Soyle soyleyeyim ben eşime cikismadim direk babama hitaben soylerken kendisi olaya atladı. Ben ona ilk başta birşey demedim. Babama ne yapmaya calisiyorsun niye bizim huzurumuzu bozuyorsun deyince kendisi cengaver gibi sen nasıl konusyorsun terbiyessiz diye olaua karisti ben ona yin e de sen karisma dememe ragmen hakaretlerine devem etti ve uzerime yürüdü ondan sonra bende dedim ki ortaligi karistirmaya devam edeceksen gidebilirsin dedim. Ki hala aynı dusuncedeyim bu kovmak degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…