Başlık ne diyeyim ki? Kafam allak bullak

20 saate yakın yol günü birlik nasıl yapacagim ki?
Otelde kalarak çözebilirsiniz o işi gelecek yıllarda
Bugün bir akraba ziyaretine gittik tabi onların bu olaylardan haberi yok. Eşimle beraber gelecegimizj dusunerek o nerde diye sordular babam olacak sahsiyet zurafadan daha uzun diliyle kacirdi cocugu bu diyor hala bana
Bi de şu babanızla bi yere gitmeyin artık Allah aşkına
Adam hiç aslına aykırı hareket etmiyor işte
Her seferinde ayrı şaşırmaya, kırılmaya gerek yok
Sizin babanız bu karakterde bi insan

Otelde kalabilirsiniz. Ki yorumlarda gördüm bence anneniz de çok zahmete değecek bir anne değil. Görülmese de olur. Kendi kendinizi yakıyorsunuz.
Şimdi benim yaşadıklarımın aynilarini kendisi dedem tarafından yaşamış ve bu yüzden 40senelik bu evlilige mahkum olmuş. Kendisi de bu durumu yaşamış biri olarak olaylara biraz daha farkki yaklasmasi gerekmiuor mu

bence ikisinede haddini bildirerek çok iyi yapmışsın geri adım atma sakın

Boşanacak mıyız eğer öyleyse ben bir avukat ile görüşeceğim deyin de tutuşsun. Tutuşursa barışmak için çabalar siz de ona davranışlarını değiştirmesini söyler ancak bu şekilde şans vereceginizi söylersiniz. Ha tutuşmazsa zaten boşanın, annenizin kaderini devam ettirmeyin.

Sizce boşanma lafiyla bir insan düzelir mi düzelmiş gibi mi yapar.

Sizce boşanma lafiyla bir insan düzelir mi düzelmiş gibi mi yapar.
Seviyorsa, düzelmeye gönlü varsa böyle bir travma yaşaması bir dönüm noktası olabilir.
Ama düzelmeye evliliği yürütmeye gönlü yoksa zaten boşanmayı da travma saymayacaktir.

Aradım sordum dediğiniz gibi 2 gün önce senin kafanda bitmisse benim içinde bitmiştir sen islemleri başlar dedi. Ama çocukları vermezmis.
Burnu filan surtmedi. Burnu havada tam gaz devam. Hala kendini haklı görüyor

Aradım sordum dediğiniz gibi 2 gün önce senin kafanda bitmisse benim içinde bitmiştir sen islemleri başlar dedi. Ama çocukları vermezmis.
Niye ilk siz arayıp açtınız ki konuyu. Çocukları falan alamaz hem öyle boş konuşuyor işte

O zaman yol verin gerçekten hem insanı sinir krizine sokuyorlar hem de kendilerini haklı buluyorlar.
Ben işlemler başladıktan sonra barışmak isteyeceğini düşünüyorum, kafasına dank eder. Şimdilik sizin böyle bir şey yapmayacağınızdan emin

Kesinlikle....
O benim blöf yaptigimi düşünüyor.
Iş ciddiye binince aklı başına gelecekte o zaman benim öfkem dinecek mi bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…