Gebeliğe Hazırlık Bat 25-30 kasım (Heyecanlı bekleyiş) 😍

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet daha önce bildigin bir duygu olmasina ragmen şuan sanko sifirdan mis gibi hersey ilk yasiyormusum gibi aradan uzun sure gectigi icin sanirim her defasinda heyecanlaniyorum 😊 bu hafta tetenoz asimiz var 🤦🤦
Beni aşı ilk gün halsiz yaptı sonra geçti bütün gün kafam kalkmadı ben de bugün ayrıntılı ultrasona gidiyorum dua edin 🥺🙏🏻

Doktor ve sağlık ocağı ne derse onu yapıyorum benlik bir durum yok yani bilseydim daha geç daha iyi olur detaylıda en geç tarihte giderdim ilk gebelik ya insan heyecanlı oluyor
Merak. Etme benim 3. Ama ayni his ayni duygular bebeklerime kavusamadigim icinmi bilmiyorum tabi..
Bende sira bulamadigim icin ayrintli usg 23 haftama denk geliyor özelde dahi ucu ucuna bulabildim nerdeyse kaciriyordum ayrıntılı yi. Benim rahatsizligim oldugu icin kesin istiyor doktor benden.
Sabah tetenoza gidcem sanirim hafif korkuyorum he 😆😆

Merak. Etme benim 3. Ama ayni his ayni duygular bebeklerime kavusamadigim icinmi bilmiyorum tabi..
Bende sira bulamadigim icin ayrintli usg 23 haftama denk geliyor özelde dahi ucu ucuna bulabildim nerdeyse kaciriyordum ayrıntılı yi. Benim rahatsizligim oldugu icin kesin istiyor doktor benden.
Sabah tetenoza gidcem sanirim hafif korkuyorum he 😆😆
Rabbim kolay etsin meleğim

X