Bat a kadar ovulasyon deniyorum

Ovulasyin testi icin sabah idrari kullanmayin diyolar ama ben sabah 7 de bi tuvalete gidyum simdi denesem mi caba yoksa oncekiler gbi oglen mi yapsam

Ovulasyin testi icin sabah idrari kullanmayin diyolar ama ben sabah 7 de bi tuvalete gidyum simdi denesem mi caba yoksa oncekiler gbi oglen mi yapsam
Benımde sabah böle kasığımda kımılkımıl bi his oldu ama bagırsak hareketimi ne anlasam 🙄 şişkinliğim var çünkü gaz gibi ama afedersin çıkarma gibi bi durum yok

benımde kasklarımda agrı var ama tek taraflı degıl ve gaz sancım var ama karda dsarı cıktım falan usutmuste olablırım yanı belırtım cok ama bunlar ben cocuk dusunmeden oncede olan seler oldugu ııcn hamılelık belırtısı olarak algılayamıyorum.:):):) bende testı yapıcaktım ıdrar kabı kalmamıs bugun cıktıgımda alıp yapıcam sen denedın mı

benımde kasklarımda agrı var ama tek taraflı degıl ve gaz sancım var ama karda dsarı cıktım falan usutmuste olablırım yanı belırtım cok ama bunlar ben cocuk dusunmeden oncede olan seler oldugu ııcn hamılelık belırtısı olarak algılayamıyorum.:):):) bende testı yapıcaktım ıdrar kabı kalmamıs bugun cıktıgımda alıp yapıcam sen denedın mı
Evet hep olduğu için anlayamıyoruzz yapmadım henuz sıvıyı kesemedim yeni başladım bişey içmemeye 1 saat sonra falan yapıcam 🙃

Şimdi yaptım çizgi nerdeyse yok dünden daha silik yani

Yarim saat arayla iki tane yaptim biri silik biri bi tik daha koyu cikti nie iki tane yaptiysam aklim karisti🤣🤣🤣 hos koyu dedigimde ole koyu dgl ama daha 1 hafta var dimi😍

Ay benimde popomla kalca kemigim arasi agri girip cikiyo kasiklarimda agriyo ama bu kaisk agrisi bende genelde oluyo usutmede falan onu saymiyoim o yuzden🤣 bende korkuyorum bu arada sunu farkettim dun dedim ya biri silik biri daha koyu silik olan 1.5 saat hic bisi icmedim ama oncesinde cay su falan icmistim tuvalete girmedim.yani yaomaya baslamdan tuvaleti yapip sonra 1 saat beklemek lazim bence ole yapalimm

Ay benimde popomla kalca kemigim arasi agri girip cikiyo kasiklarimda agriyo ama bu kaisk agrisi bende genelde oluyo usutmede falan onu saymiyoim o yuzden🤣 bende korkuyorum bu arada sunu farkettim dun dedim ya biri silik biri daha koyu silik olan 1.5 saat hic bisi icmedim ama oncesinde cay su falan icmistim tuvalete girmedim.yani yaomaya baslamdan tuvaleti yapip sonra 1 saat beklemek lazim bence ole yapalimm
Ben öyle yaptım son wc ye girip bekledim canımm ama bu ovulasyon testinede çok fazla aldanmayalımm geçen ay regl den 2 gün önce yaptıgım ovulasyon testini atayım sana hem gebelik yapmıştım hem ovulasyon

Tamam pik değildi ama koyuydu yani

Eklentiler

• 68790311-8DBC-4082-94BD-84B6B5BE2045.jpeg
    68790311-8DBC-4082-94BD-84B6B5BE2045.jpeg
    145,1 KB · Görüntüleme: 112
X