Bat a kadar ovulasyon deniyorum

Ohaaa baya koyu bemimde adete yakin koyi cikiyo evet pik olmiyo ama seninki kadar koyida olmuyo senin duznlimi adetlerin pko falan biseyin var mi milletin adete yakin cok silik oliyomis bemimde koyu oluyo
Evet düzenli pko yok herşey normal

Aynen bisi yapmak sart bende aslinda bir suru gebelik testide var ovulasyonlarla gelen ama bole daha heycanli ve umut verici guzel kandryrum kendimi🤣🤣🤣

Aynen bisi yapmak sart bende aslinda bir suru gebelik testide var ovulasyonlarla gelen ama bole daha heycanli ve umut verici guzel kandryrum kendimi🤣🤣🤣
Bende de 1 tane 5 tl lik kaset test var yarın erken gebelik almayı düşünüyorum haftasonu için 🙈

Bende yarin kaset test denicem once su ovulasyonu denimde siliklestiyse yaparmiyim yarin blmyrum🤣🤣 sen denedin mi ovulasyonu merk edyrum koyulascakmi tekrar silikmi devam edicek

Ben her ay regl günümden 1 gün önce yapıyordum çok silik çıkıyordu t çizgisi. Bu ay bana da sürpriz oldu açıkçası. :) 9 aydır istiyorduk olmuyordu bu ay tedavi planlıyordum. Umudunuzu kaybetmeyin inşallah em güzelleri olır
Benımde reglme 2 gun var pik değil ama koyu rengi. Bilemıyorum ki Sonradan hayal kırıklıgı oluyor bakalım kısmet hayırlısı hepımız ıcın dualarını beklıyorum canım

Ya sizi hatırladım kist amelıyatı olmustunuz benım gibi konusmutık. Hamıle mısınız cok sevındım ya bana umut oldunuz kist amelıyatı olup hamıle kalan biri olarak🙏🏻🙏🏻😘😘😘 tebrık ederım canım benımmm
Yaaa evet nasıl hatırladınız bravo. Çok şükür hamileyim hiç beklemediğim bir anda. Bu ay rahim filmi çektirecektim bana da sürpriz oldu. Biraz geç oluyor ama sonunda oluyor gerçekten

Yaaa evet nasıl hatırladınız bravo. Çok şükür hamileyim hiç beklemediğim bir anda. Bu ay rahim filmi çektirecektim bana da sürpriz oldu. Biraz geç oluyor ama sonunda oluyor gerçekten
Yaa canım benım cok sevındımm Rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın banada dua et🙏🏻 Regl den 1 gun oncemı ovulasyon yaptın? Gebelık testtını regl gecıkıncemı yaptınn

Tamam pik değildi ama koyuydu yani
Benim adete dokuz gün var böle çıktı ovulasyon ve ben bu ay soğan suyu içtim geçen ayda kullandım ovulasyon testi böle değildi silikti hep hayırlısı rabbim den İnsALLAH kucağımızda evimizde boş kalmasın İnsALLAH rabbim istewn herkese banada nasip etsin hayırlı sağlıklı evlatlar

Eklentiler

• IMG_20210222_193229.jpg
    IMG_20210222_193229.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 128
X