Lekeler, Çiller Batık ve sivilce lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Prenses1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2018
506
67
32
Kızlar merhaba geçen seneden beri bacaklarında batık oluşuyor epilatör yüzünden bende sıktım durdum yaz geldi ve birsey giyemiyirum kahverengi lekeler var ve 2 senedir ne denediysem gecmiyor nasil gececek hamileydim nisanda dogum yaptim sirtimda sivilce lekeleri cok fazla bu lekeler nasil gececek lutfen yardim edin 😐

Bacakların için karbonat tuz zeytinyağı karıştırıp bacaklarına sür. Tenini tahriş etmeden 1-2 dakika masaj yap sonra yıka hem batıkları çıkarıyor hem de rengini açıyor kırmızı noktaları yok ediyor. Hatta sırtın için de bunu kullanabilirsin.

Lekeler gecermi yani
Yani lekelerinin durumuna göre değişir tabiki. Tamamen geçmezse bile gözle görünür azalma olur diye düşünüyorum. Ben haftada bir duştayken yapıyorum. İlk yapımda bile fayda görürsün. Bir de dışarı çıkarken elbise giyersen güneş kremini ihmal etme.

Yani lekelerinin durumuna göre değişir tabiki. Tamamen geçmezse bile gözle görünür azalma olur diye düşünüyorum. Ben haftada bir duştayken yapıyorum. İlk yapımda bile fayda görürsün. Bir de dışarı çıkarken elbise giyersen güneş kremini ihmal etme.
Elbise giyemiyorimki lekeler cok koyu gorunuyor baya denize gidince gecmisti yine elledim kışın pismanim cok

X