Bayram hazırlığı

Şal için kiremit rengi yazmaya gelmiştim. Yeşil elbiseye yeşil şal sipariş verdiyseniz neden şalı soruyorsunuz
Çantayı da yeşil alın "bu bayram yeşillendim" sloganıyla foti paylaşırsınız
Yeşil elbise şal almadım sadece beyaz ayakabim var şal dan çantayı hangi renk alacağım kararsızım

Siparişiniz henüz gelmedi anlaşılan. Gelseydi ne kadar ince, ne kadar basit ve yanlış dikilmiş olduğunu görürdünüz 😔😔 ve bu tip sayfalarda iade de olmuyor, elinizde patlıyor

Beyaz ayakkabım var sadece şal ve çanta sorun😊

Çantayı ayakkabının tarzına göre belirleyin.
Mesela sandaletse hasır çanta yakışır.
Klasik bir ayakkabı ise sert olmayan portföy, el çantası gider.
Şal dediğim gibi bu elbiseye sadece düz renk beyaz ve tonları gider. Riske gerek yok.

Çantayı ayakkabının tarzına göre belirleyin.
Mesela sandaletse hasır çanta yakışır.
Klasik bir ayakkabı ise sert olmayan portföy, el çantası gider.
Şal dediğim gibi bu elbiseye sadece düz renk beyaz ve tonları gider. Riske gerek yok.
Yeni çıkan topuklu terlik almıştım beyaz salı kırık beyaz düşünüyorum çanta sıkıntı yeşil alsam çok sırıtır diye düşünüyorum

aslında elbisede resmindeki şal rengi uygunmuş bakın ,içindeki krem-bej rengine gönderme olmuş. belki ellerinde vardır şal sorsaydınız satıcıya

Eki Görüntüle 3093451 boyle elbise alacağım şal ne takmaliyim sizce beyaz ayakkabım var altına giyecek çanta ve şal hangi renk almalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim

“Beyenmediyseniz” yazan birine yazdığım için kendimden özür dilerim. Sentetik bol ter kokulu elbisenizle iyi bayramlar.

Kumaş türü : Terikoton

Hafif ve ince bir yapısı olan terikoton kumaş hava geçirgenliği olduğu için terletme yapmamaktadır. Özellikle çoğunluğu pamuktan üretilen terikoton kumaş çeşitleri çok daha kaliteli ve sağlıklıdır. Bu kumaşlar sağlık çalışanları tarafından özellikle tercih edilir.

Terry Cotton Kumaş Özellikleri​

• Düşük derecelerde makinede yıkanabilmektedir.
  • Kullanım alanında ki diğer rakiplerine göre uygun fiyatlıdır.
  • Medikal alanda ve iş elbiselerinde kullanılabilen bir üründür.
  • Çok farklı alanlarda kullanılabildiği için çok amaçlı bir kumaştır.
  • Nevresim takımı için de terry cotton kumaş tercih edilebilmektedir.
  • Karışım bir kumaştır. Karışım oranı üretimden üretime değişebilmektedir. Bazen %50 polyester %50 pamuk iken bazen polyester veya pamuk oranı %70’lere kadar çıkabilmektedir.
  • Dayanıklı yapıdadır.
  • Pamuk barındırdığı için hava alır ve terletme yapmaz.
  • Belirtilen özellikler kumaş karışım oranına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Bilgiler internetten alıntıdır..

X