Bazi insanlarin evinde ki ve kiyafetlerinde ki o muhtesem koku

Hanimlar merhaba bazi insanlarin evine girer girmez muhtesem bir yumusatici kokusu vardir tum esylarina sinmistir o koku hatta yikadiklari camasirlarda bile vardir yaninizdan gecerken kiyafetinden gelir o koku sanki damla sakizi gibi yogun bir yumusatici kokusu.ben hangi marka yumusatici ve deterjan denediysem yakalayamiyorum o kokuyu.birakin yakalamayi ben camasiri kurutunca 1 damla koku kalmiyor.bana yardimci olurmusunuz ben nasil o kokuyu yakalarim.
Bu konuyu okuyunca aklıma bir komşu geldi onun da çamaşırları çok güzel kokardı ki evide yumuşatıcı kokusu olduğu belli birgün sordum kadına hangi marka diye vermedi ismini 😀 hiç bilmiyorum elime hangisi gelirse onu kullanıyorum dedi ama aynı koku geliyor çamaşırları dan.

Bingonun lovely serisi de güzel denemenizi tavsiye ederim.

Yaşadığım şehirde de hep dışarıda kurutulur çamaşır .

Yok benim kokum damla sakızı değil

İşte onunla evi siliyorum zaten 2 gün kesin kalıyor o koku.birde kalıcı kokulu yumuşatıcı kullanıyorum 2 yıldır oda her kıyafete sindi.artik ferah ferah kokuyor heryer.
Birde banyo için acayip ferahlatıcı temizlik spreyi var onu da yapıyorum bazen en az bir hafta misss kokuyor ev 😊
Ya neymiş çok merak ettim özelden yazar mısınız koku takıntım var benim de 😂🙈

Bu konuyu okuyunca aklıma bir komşu geldi onun da çamaşırları çok güzel kokardı ki evide yumuşatıcı kokusu olduğu belli birgün sordum kadına hangi marka diye vermedi ismini 😀 hiç bilmiyorum elime hangisi gelirse onu kullanıyorum dedi ama aynı koku geliyor çamaşırları dan.

Bingonun lovely serisi de güzel denemenizi tavsiye ederim.

Yaşadığım şehirde de hep dışarıda kurutulur çamaşır .
Bingo lovely kadin parfumu gibi kokuyor sevemedim😂😂 ben buldum o kokuyu meger yumos extra lilyum mus mavi renk olan muhtesemm icim acildi sanki

X