Bazi insanlarin evinde ki ve kiyafetlerinde ki o muhtesem koku

Çamaşırlarınızı dışarı da değil kapalı alanda kurutursanız kokuları daha kalıcı olur
Yumuşatıcı onerisi istyorsanız kalıcı olarak
Vernel pembe
Peros sarı olanı tavsıye ederim
Ev güzel koksun istiyorsanız sprey oda kokusundan ziyada çubuklu oda kokularını öneirirm
Evde bir iki yere koyarsanız kapıdan girdiğinzde istedıgınızı o kokuyu yakalarsınız 😇

Yoo suan ustumdeki kiyafetle kizimdakini kiyasliyorum korkunc bir fark var benimkine burnumu dayamam lazim arkadasin kiizma verdigi kiyafeti iydi cocuk butun eve yayildi nasil bisey ya
Ya acaba durulama modunda, yumusaticiyi alınca kapatıp bekletiyor olabilirler mi? Gerçi ben yapmıyorum ama bilemedim. Bu yazı neden italik oldu simdi yaa. :KK70:
Kumastan kaynaklanıyor olabilir mi? Bazı kumaşlar daha çok tutar kokuyu belki.

Yalnız ben banyoda çamaşır suyu kullanıyorum sadece. Sen ne kullanıyorsun? Ortasında ne var söyle çabuk. :KK70:
Olamaz kabini atmışım 🙈
Ortasında i olan markayı kullanmıştım Çok beğendim. birde şimdi cillit bang almışım üç harfli Ş ile başlayan marketten.
Bide kadınlar katalog satışı yapıyor ya E ile başlayan Ğ ile biten oranın banyo temizleyicisi kullandım.hepsi iyi 😂

Çamaşırlarınızı dışarı da değil kapalı alanda kurutursanız kokuları daha kalıcı olur
Vernel pembe
Ev güzel koksun istiyorsanız sprey oda kokusundan ziyada çubuklu oda kokularını öneirirm
Evde bir iki yere koyarsanız kapıdan girdiğinzde istedıgınızı o kokuyu yakalarsınız 😇

Bence hergun temizlik yapmakdan geliyor.
Bizim komsunun Evi de oyle kokardi kucukken. Bizim ev domestos 😂 hala anneme gidince bol bol domestos kokusu olur 🙊

Ha bu arada ben çamaşırlarımı asla dışarda asmam daha cok pisleniyor gibi geliyor kücuk odada balkon kapısi acık kurutuyorum :KK66: çokça da sıktırırım camasırı yumusatıcıda aşırı kiymuyorum ama lilyum baya yoğun kokulu zatenn

Vernel pembe
Vernel pembe
Peros dalin vernel yumos mix yaptim.olmadi hahahah cok sinir bozucu

Yorumları okurken burnum akmaya başladı 😅

Bu kokuların organik olanlarını kullandım bende çcouklaır ve kendi kıyafetlerimiz için ama çok kalıcı olmuyor.

Ha bir de kardesm yumos kullanıyor inanılmaz kokuyor dolabı ve nevresimleri vs.. Onlara gittiğimde uyuyamıyorum kokudan boğazım yanıyor kaşınıyor.. Grip olmusum gbi yüzüm yanıyor bogazım ağrıyor.

Kalıcı ama doğal ve benim gbi alerjik riniti olanlar için önerexeğiniz bir koku var mı? 😊

Yorumları okurken burnum akmaya başladı 😅

Bu kokuların organik olanlarını kullandım bende çcouklaır ve kendi kıyafetlerimiz için ama çok kalıcı olmuyor.

Ha bir de kardesm yumos kullanıyor inanılmaz kokuyor dolabı ve nevresimleri vs.. Onlara gittiğimde uyuyamıyorum kokudan boğazım yanıyor kaşınıyor.. Grip olmusum gbi yüzüm yanıyor bogazım ağrıyor.

Kalıcı ama doğal ve benim gbi alerjik riniti olanlar için önerexeğiniz bir koku var mı? 😊
Benim gibi anormal yogun koku istemiyorsaniz dalin yumusatici dalin şampuan kokulu olani sari pembe renk

Hanimlar merhaba bazi insanlarin evine girer girmez muhtesem bir yumusatici kokusu vardir tum esylarina sinmistir o koku hatta yikadiklari camasirlarda bile vardir yaninizdan gecerken kiyafetinden gelir o koku sanki damla sakizi gibi yogun bir yumusatici kokusu.ben hangi marka yumusatici ve deterjan denediysem yakalayamiyorum o kokuyu.birakin yakalamayi ben camasiri kurutunca 1 damla koku kalmiyor.bana yardimci olurmusunuz ben nasil o kokuyu yakalarim.
Sürekli aynı kokuyu aldığınız için fark etmiyorsunuz bence kıyafetlerinizdeki deterjan kokusunu. Zaten kimyasallar çok zararlı. Çamaşır makinesi yumuşatıcıyı son suyla alıyor ve bir daha kıyafet durulanmıyor. Yani tenimize direkt kimyasal veriyor. Ben hiç kullanmıyorum yumuşatıcı.
Oda ve kumaş kokuları da çok zararlı. Hepsinin arkasında “çocuklar ve hamileler kullanmasın” yazıyor. Niye diğer insanlar kullansın ki herkese zararlı

İsim vermek yasak mı ki? 🙃 ben de ymoş lilyum lotus kullanırımm. Evimde giren sorar. Bi de glade in temiz çarşaf kokusu var oda parfümü. Onu sıkınca oooooh evin mis gibi temiz derler temiz olmasa bile. Bu bilgiyi kendime saklayamam herkes faydalansın😄

İsim vermek yasak mı ki? 🙃 ben de ymoş lilyum lotus kullanırımm. Evimde giren sorar. Bi de glade in temiz çarşaf kokusu var oda parfümü. Onu sıkınca oooooh evin mis gibi temiz derler temiz olmasa bile. Bu bilgiyi kendime saklayamam herkes faydalansın😄
PErdelerimi yıkayalı baya uzun zaman oldu koklayınca hala lilyum lotus geliyor mesela şimdi kontrol ettim 😀

Bende evde kurutuyorum ama kuruyunca hem camasirdan hem evden gidiyor kokular sinir oldum takinti geldi kac marka yumusatici var evde makinaya boca ediyorum olmjyor sanki boyle damla sakizi gibi bir koku

Küçük bir tavsiye. Yumuşatıcıyı makineye boca etmeyin. Durulamada alması için yumuşatıcıyı max yazısının altında kalmalıymış seviyesi. Çok dolu oluraa tamamını yıkama esnasında çekermiş servis söylemişti.
Sizin sorun belki bundan değildir bilmiyorum tabi :)

Kızlar bende kokuya çok hassasım ve evim güzel kokar. Neler yapıyorum. En önemlisi havalandırma ev havalanmazsa eşyalar havalanmassa koksa bile ağır bi koku olur. Çamaşır makinesini asla çok doldurmam az az çamaşır. Eşim veteriner ağır kokan bir işi olduğu için sık çamaşır yıkarım. Çamaşır iyi temizlenmezse de iyi kokmuyor. Ben hep uzun yıkarım. Çubuk kokular var. Onlar çok dayanıklı. Tuvalette banyoda birer tane bulunur. Bide airwck otomatik sprey varya o dış kapıya doğru koridorda durur. En düşükte çalışıyor ama eve girer girmez ilk o kokar. Lilyum olanı kullanıyorum. Yumuşatıcıyı eve sıkmayın. Sonra bayat bi koku kalıyor. Evde robot süpürge var 2 günde 1 çalışır arkasından cif yüzey varya onla bi mop atarım. Kokular asla maskelenmiyor. Alt yapısı temiz olan herşey güzel koku yayıyor. Evde kokuların sıkışmasına izin vermiyorum. Dolapları açarım ara ara havalanır kiler flan havalanır. Temiz çamaşırı da koyunca güzel kokmaya devam ediyır. Oyh çok uzun yazmışım. Benim ki biraz da takıntı sanırım 😁😁😁

Küçük bir tavsiye. Yumuşatıcıyı makineye boca etmeyin. Durulamada alması için yumuşatıcıyı max yazısının altında kalmalıymış seviyesi. Çok dolu oluraa tamamını yıkama esnasında çekermiş servis söylemişti.
Sizin sorun belki bundan değildir bilmiyorum tabi :)
Yo bunu biliyorum 2 kapaktan fazlasini koymam zate max seviyesine kadar 4 kapak aliyorum makinam:))

Kızlar bende kokuya çok hassasım ve evim güzel kokar. Neler yapıyorum. En önemlisi havalandırma ev havalanmazsa eşyalar havalanmassa koksa bile ağır bi koku olur. Çamaşır makinesini asla çok doldurmam az az çamaşır. Eşim veteriner ağır kokan bir işi olduğu için sık çamaşır yıkarım. Çamaşır iyi temizlenmezse de iyi kokmuyor. Ben hep uzun yıkarım. Çubuk kokular var. Onlar çok dayanıklı. Tuvalette banyoda birer tane bulunur. Bide airwck otomatik sprey varya o dış kapıya doğru koridorda durur. En düşükte çalışıyor ama eve girer girmez ilk o kokar. Lilyum olanı kullanıyorum. Yumuşatıcıyı eve sıkmayın. Sonra bayat bi koku kalıyor. Evde robot süpürge var 2 günde 1 çalışır arkasından cif yüzey varya onla bi mop atarım. Kokular asla maskelenmiyor. Alt yapısı temiz olan herşey güzel koku yayıyor. Evde kokuların sıkışmasına izin vermiyorum. Dolapları açarım ara ara havalanır kiler flan havalanır. Temiz çamaşırı da koyunca güzel kokmaya devam ediyır. Oyh çok uzun yazmışım. Benim ki biraz da takıntı sanırım 😁😁😁
3 cocuktan dolayi takinti bendede var hergun supurge paspas toz al vs vs herseyin altini ceker temizlerim duvarlara kadar silerim halim perdem hep temiz ama.o kokuyu evde muhafaza edemiyorum kimisinin kapisindan iceri gir baslar o koku yayilmaya hic cikmz evimi hep havalandiririm gardirop iclerini silerim ama naptiysam olmadi

3 cocuktan dolayi takinti bendede var hergun supurge paspas toz al vs vs herseyin altini ceker temizlerim duvarlara kadar silerim halim perdem hep temiz ama.o kokuyu evde muhafaza edemiyorum kimisinin kapisindan iceri gir baslar o koku yayilmaya hic cikmz evimi hep havalandiririm gardirop iclerini silerim ama naptiysam olmadi

Bence siz sürekli o ev içinde yaşadığınız için farkında değilseniz. Bu kadar detaylı temizliğiniz sürekli yapılıyorsa evinizde o güzel kokunun olmamasına pek imkan yok. Başka evlere gittiğimizde farklı koku kullandıklarından farkediyoruz bence ❤️

X