BB krem tavsiyesi 2022

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.470
1.065
Ben yıllardır Garnier'ın uzun kutulu olan bb kremini kullanıyordum ve çok da memnundum. Fakat piyasadan kalktı mı nedir hiçbir kozmetik mağazasında bulamıyorum. Sadece kısa tombul kapta olanından var, benim kullandığım seri yok. Bu sebeple artık yeni bir bb kreme geçmek zorundayım fakat hangisi iyidir bilmiyorum. Kapatıcılığı çok yoğun değil orta seviyede, yüzde yapay durmayan, çok güzel duran ve sürdükten birkaç saat sonra oksitlenip bozuk bir renk almayan bir bb krem önerebilir misiniz acaba? Fiyatı da makul olursa çok sevinirim.

ben bir kez garnier kullanmıştım ve çok kötüydü, muhtemelen sizin kullandığınız değil ama yine de onun da harikalar yaratacağına inanamadim :KK43:

ben kuru cildime missha perfect cover kullanıyorum. pek perfect cover sayılmaz ama cilde aydınlık katıyor, daha eşit gösteriyor. yumuşak, nemli bir krem. öneririm

ben bir kez garnier kullanmıştım ve çok kötüydü, muhtemelen sizin kullandığınız değil ama yine de onun da harikalar yaratacağına inanamadim :KK43:

ben kuru cildime missha perfect cover kullanıyorum. pek perfect cover sayılmaz ama cilde aydınlık katıyor, daha eşit gösteriyor. yumuşak, nemli bir krem. öneririm
Fiyatı ne kadar acaba?

Ben yıllardır Garnier'ın uzun kutulu olan bb kremini kullanıyordum ve çok da memnundum. Fakat piyasadan kalktı mı nedir hiçbir kozmetik mağazasında bulamıyorum. Sadece kısa tombul kapta olanından var, benim kullandığım seri yok. Bu sebeple artık yeni bir bb kreme geçmek zorundayım fakat hangisi iyidir bilmiyorum. Kapatıcılığı çok yoğun değil orta seviyede, yüzde yapay durmayan, çok güzel duran ve sürdükten birkaç saat sonra oksitlenip bozuk bir renk almayan bir bb krem önerebilir misiniz acaba? Fiyatı da makul olursa çok sevinirim.
Bu soruyu aynen ben soracaktım. Aynı şekilde garnier kullanıyordum, değişmiş galiba. Epeydir arıyorum. Açık ton olandı benimki, geçenlerde aldım yine garnier açık ton (uzun kutulu olan değil), rengi cildime çok koyu geldi. Boşa gitti yani.

Ben güneş kremin den başka bir şey kullanmadım. Sanırım ten rengine göre kullanıyorsunuz. Kumral tenliyim bana gider mi tavsiye ettikleriniz ?
Renk eşiştsizliğini, kızarıklıkları kapatıyor Bb krem. Öyle fondoten gibi büyük sivilceler kapatmıyor. Günlük kullanım için çok ideal. Kumral tenliyim derken buğday tenli misiniz? Bende buğday tenliyim. Bu yazdıklarım gider. Zaten bb kremlerin renk scalası çok geniş değil. 3 ton filan oluyor. Daha açık tenliler içinde Ivory tonu var.

Renk eşiştsizliğini, kızarıklıkları kapatıyor Bb krem. Öyle fondoten gibi büyük sivilceler kapatmıyor. Günlük kullanım için çok ideal. Kumral tenliyim derken buğday tenli misiniz? Bende buğday tenliyim. Bu yazdıklarım gider. Zaten bb kremlerin renk scalası çok geniş değil. 3 ton filan oluyor. Daha açık tenliler içinde Ivory tonu var.
Teşekkür ederim arkadaşım. Evet buğday tenliyim. Hiç fondöten kullanmadım. Tavsiye ettiğiniz ürünleri alicam. Alerjen bir durum oluşmazsa kullanmaya devam ederim. 🙏🌹☘️

Hayır yapmadı cok uzun yıllardır kullanıyorum cok memnunum.
Süslüsözlükte yorumlara baktım, herkes gün içinde renginin bozulup oksitlendiğini yazmış. Sizde öyle bir şey olmadı mı? Mesela sürdükten dört beş saat sonra rengi bozulup çamur çamur duruyor mu? Böyle sanki bir şey bulaşmış gibi kirli bir görüntü?

Süslüsözlükte yorumlara baktım, herkes gün içinde renginin bozulup oksitlendiğini yazmış. Sizde öyle bir şey olmadı mı? Mesela sürdükten dört beş saat sonra rengi bozulup çamur çamur duruyor mu? Böyle sanki bir şey bulaşmış gibi?
Yok ben de öyle birsey olmadı . İlk çıktığında light to medium rengini kullanıyordum , sonradan light rengini çıkardılar ona geçtim . Baya 4 yıldır kullanıyorum , öyle birsey olmadı.

Fiyatı zaten uygun alıp deneyebilirsiniz.

Yok ben de öyle birsey olmadı . İlk çıktığında light to medium rengini kullanıyordum , sonradan light rengini çıkardılar ona geçtim . Baya 4 yıldır kullanıyorum , öyle birsey olmadı.

Fiyatı zaten uygun alıp deneyebilirsiniz.
En açık tonu hangisi peki? Ben baya beyaz tenliyim, en açık tonu olur bana. Kaç numarasını/rengini almalıyım?

X