BBL POPO BUYUTME AMELIYATI

Flyankist

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
1
5
30
Merhaba arkadaslar
BBL YAG TRANSFERI YONTEMI ILE POPO BUYUTME surecim belki merak ettiklerinizi aydinlatmaya yardimci olur.
20.02.2020 persembe gunu saat 11 de hastanede olmam istendi. Tum gece uyumayip sabah erkenden isinlandim tabi😅ameliyattan 12 saat oncesinde yeme icmeyi birakmaniz isteniyor ama ben son 6 saate kadar sigara icmistim.hatta normalde ictigimin 2 katini😔ameliyat gunu gittigimde tahliller yapildi sadece hastanenin verdigi ic camasirlarini giyebiliyorsunuz.ve ameliyat onlugu veriliyor.doktoru beklerken rahatlamak icin video/foto cekmekle mesgul ettim kendimi surekli☺️doktor bulundugum odaya ekibiyle birlikte geldi ekiptekilerle tanisma fasli vs.birde stajerlere uzerimde egitim verildi off yariliyorum hala gulmekten😅 neyse oncesi fotolar cekildi ve cizimlere baslandi.daha once muayene sirasinda neler yapilacagini konusmustuk.o anda da o konusulanlar ve cizimler tekrarlandi.aslinda ben hic soru sormadim,suram soyle olsun buram boyle olsun demedim.cunku amacim sadece karin bel ve sirt bolgemdeki birturlu eritemedigim yaglari gunumuzun en gelismis yontemi olan vaser liposuction ile aldirmakti.ama hersey o anda dogaclama gelisti.doktorum sana bbl yapalim,zaten bu operasyonda 3 bolge liposuction yapiyoruz ,ekstradan bacak icleri ve dizlerden de fazla yaglari alalim onlari da israf etmis olmayip poponu sekillendirelim dedi.i said "reallyyy???!!"🐈do it mennnn!!!i will love you forever😍.neyse sonuc olarak her seyi tamamen kendisine biraktim.tek sorun şuydu;ameliyattan once gunlerce liposuctioni arastirmistim ve vaser lipoya odaklanmistim,tum bilgileri ameliyattan once toparlamistim.iyilesme sureci bakimindan,sonuclar bakimindan,gelismisligi bakimindan her acidan vaser mantikliydi.ama doktorum klasik lipo yapacagini soyledi.arastirdiysaniz klasik lipo vaser a gore daha fazla olumsuzluklar iceriyor gibi gorunuyor.ama doktorum butun bildiklerimi alt ust etti diyebilirim.neden olarakta vaser liponun yag hucrelerini ôldurdugu,klasik lipoda alinan hucrelerin cok buyuk orani canli kaldigi ve bunlari popoya enjekte etme sansimiz oldugunu anlatti. Bildiklerini unut 28 yillik tecrubeme guven bence dedi.hizli karar vermem gerekiyordu cunku bu konusmadan sonra bekleme sureci yok direk operasyona gecilecek🤯yani karakterim geregi uysal biri sayilirim buna da ok dedim😅ve operasyon ani.beni sedyeye yatirdilar.sedyeyle beni ameliyathaneye tasiyan amcanin yuz ifadeleri yattigim yerden biraz komik gorunuyodu,nedense birbirimize guluyorduk oyle😁 o ara narkoz vermisler son hatirladigim sey buydu🙄operasyon 3 saat surmus.ne kadar sure sonra uyandim hatirlamiyorum.uyandigimda karnim cok acikmisti yemek getirebilir misiniz dedim ama yememem gerekiyormus😅hemen ayaga kalktigimi ve 15 dk odada gezindigimi hatirliyorum.normal uykudan uyanmisim gibi hic bir aci sanci yoktu.hersey sasirtici sekilde normaldi.ben acidan olecegimi,kusacagimi,bayilacagimi falan saniyordum🤔sonra normal insanlarin vermesi beklenen tepkileri vermeye basladim; cok usumek,titremek gibi🤣uzerimi orttuler ve isitici getirdiler.biraz uyuyakalmisim.o gece hastanede kaldim.agri sizi olmadi diyebilirim.ama ertesi sabah zaman zaman agrilar oldu 2 kez serum taktilar ve agrikesici verdiler.vucudumda acilan lipo deliklerinden ameliyat sirasinda verilen sivilar akiyordu.bu akintilar 5.gunde tamamen kesildi diyebilirim.iyilesme surecinde beni tek rahatsiz eden de buydu.korse surekli islak pansuman yapilsa bile konulan sargi bezleri en fazla 10 dk kuru kaliyor.cok rahatsiz ediciydi gercekten.neyse ameliyatin ertesi gunu taburcu oldum.evle hastane arasi 45 dk bildiginiz iskenceden beterdi.bbl yastigi veriliyor onu bacaklarinizin altina koyup popoyu bosta birakacak sekilde oturmaniz isteniyor.bu durumda tum agirlik bacaklara biniyor ve hissettiginiz tek agri bu oluyor.eve geldigimde de zaman zaman bbl yastigini kullanarak oturdum zaman zaman yuz ustu uyudum ama genellikle uyaniktim ve odanin icinde yurudum.vucudum su dolu balon gibi sis gorunuyordu.bunun hisside cok kotu gercekten.bir an once sislik insin istiyordum.ozellikle popom inanilmaz buyuk gorunuyordu ama daha onceden arastirip ogrendiklerimin arasinda bu durumun gecici oldugu ozellikle belirtilmis,paniklemedim hic degilse☺️2.3.4.5.gun hep ayniydi.ama son iki gundur sislik gozle gorulur sekilde azaldi. kalcalarim bel kivrimim olaganustu.belimin kivrimi inceligi bekledigimden cok cok cok daha iyi.odem ve sivilarin vucuttan atilmasi ortalama 1 aymis,nihai sonuc ise 2. Aydan sonra olusacakmis.tabi bu surecte incelme devam edecekmis.sorun yok boyle kalsa da olur cunku cokkkk guzel oldum yaaa🤣vucut siskinligi indikce korsede daha rahat hissetmeye basladigim icin dun en kucuk korseyi giydim.doktorum ilk hafta sadece yuz ustu yatmami soylemisti cunku popoya baski uygulamamiz gerekiyormus.bu hem nakledilen yaglarin kaliciligi icin hem de sekillenme donemi acisindan onemli.zaten isteseniz de sirtustu yatamayacaksiniz cunku ameliyattan onceki konfor yok uyuyamazsiniz oyle😁benim icin sorun olmadi cunku normalde de uyku pozisyonum boyle 🤣umarim sizler icinde cok sorun olmaz 🙏🙏su ana kadar tek ozledigim sey rahat rahat oturmak ve korsesiz gunlerim.surekli bbl yasgina bacaklardan destek alarak oturmak bu surecin en sancili kismi bana gore.3 hafta daha bu korseyle yasamam gerekecek.korse cok zorlamiyor ama bir an once ozgurce giyinecegim gunleri hayal ettikce beklemek cok zorlasiyor😔ozetle ilk 4 gun kesinlikle pisman hissetmeyin asla panik yapmayin tedirgin olmayin.zor ve yavas olabiliyor ama herseyi kendi basiniza yapabiliyorsunuz..sonraki gunler hizla iyilesmeye baslayacaksiniz.kisiden kisiye farklilik gosterir ama surec genel olarak ayni.hah morluklar var.dun farkettim onlarin da baya acilmis renkleri.kaybolmak uzereler hatta.bacaklarimdaki mormuklar biraz yogun ama azaliyor ve ben daha mutlu oluyorum.lipo deliklerine gelince hayattaki sansimi seviyorum😁kac delik var bilmiyorum ama on tafartakilerin hepsi dovmelerimin oldugu yerlere denk gelmis.oyle buyuk buyuk dovmelerim yok hatta minicik minicikler ama iyi denk gelmis😏sirtimdakiler nokta seklinde duruyor bide tatli tatli kasiniyor😣bugun tam olarak 1.haftam doldu.bundan sonraki gelismeleri yazarim.bu arada benden 3100cc yag alinmis ve 400 + 400 toplamda 800cc kalcalarima enjekte edilmis.isi doktora birakmakla cok dogru yapmisim aferim bana🤸🏿‍♀️😁 Not: Ben American cerrahi tip merkezi (Şişli'de) ameliyat oldum.

Boyunuzu ve girmeden önceki kilonuzu yazarmısınız benim doktorum boyum 1.70 kilo 70 2500 kg çıkar 300 300 popoya koyabiliriz dedi dümdüz popom o yağ yetmez kilo al öyle gel diyor ama 7 gün iznim var çalışıyorum başka imkanım yok ne yapacağım bilmiyorum araştırıyorum sizin kilo nasıldı

Merhaba arkadaslar
BBL YAG TRANSFERI YONTEMI ILE POPO BUYUTME surecim belki merak ettiklerinizi aydinlatmaya yardimci olur.
20.02.2020 persembe gunu saat 11 de hastanede olmam istendi. Tum gece uyumayip sabah erkenden isinlandim tabi😅ameliyattan 12 saat oncesinde yeme icmeyi birakmaniz isteniyor ama ben son 6 saate kadar sigara icmistim.hatta normalde ictigimin 2 katini😔ameliyat gunu gittigimde tahliller yapildi sadece hastanenin verdigi ic camasirlarini giyebiliyorsunuz.ve ameliyat onlugu veriliyor.doktoru beklerken rahatlamak icin video/foto cekmekle mesgul ettim kendimi surekli☺doktor bulundugum odaya ekibiyle birlikte geldi ekiptekilerle tanisma fasli vs.birde stajerlere uzerimde egitim verildi off yariliyorum hala gulmekten😅 neyse oncesi fotolar cekildi ve cizimlere baslandi.daha once muayene sirasinda neler yapilacagini konusmustuk.o anda da o konusulanlar ve cizimler tekrarlandi.aslinda ben hic soru sormadim,suram soyle olsun buram boyle olsun demedim.cunku amacim sadece karin bel ve sirt bolgemdeki birturlu eritemedigim yaglari gunumuzun en gelismis yontemi olan vaser liposuction ile aldirmakti.ama hersey o anda dogaclama gelisti.doktorum sana bbl yapalim,zaten bu operasyonda 3 bolge liposuction yapiyoruz ,ekstradan bacak icleri ve dizlerden de fazla yaglari alalim onlari da israf etmis olmayip poponu sekillendirelim dedi.i said "reallyyy???!!"🐈do it mennnn!!!i will love you forever😍.neyse sonuc olarak her seyi tamamen kendisine biraktim.tek sorun şuydu;ameliyattan once gunlerce liposuctioni arastirmistim ve vaser lipoya odaklanmistim,tum bilgileri ameliyattan once toparlamistim.iyilesme sureci bakimindan,sonuclar bakimindan,gelismisligi bakimindan her acidan vaser mantikliydi.ama doktorum klasik lipo yapacagini soyledi.arastirdiysaniz klasik lipo vaser a gore daha fazla olumsuzluklar iceriyor gibi gorunuyor.ama doktorum butun bildiklerimi alt ust etti diyebilirim.neden olarakta vaser liponun yag hucrelerini ôldurdugu,klasik lipoda alinan hucrelerin cok buyuk orani canli kaldigi ve bunlari popoya enjekte etme sansimiz oldugunu anlatti. Bildiklerini unut 28 yillik tecrubeme guven bence dedi.hizli karar vermem gerekiyordu cunku bu konusmadan sonra bekleme sureci yok direk operasyona gecilecek🤯yani karakterim geregi uysal biri sayilirim buna da ok dedim😅ve operasyon ani.beni sedyeye yatirdilar.sedyeyle beni ameliyathaneye tasiyan amcanin yuz ifadeleri yattigim yerden biraz komik gorunuyodu,nedense birbirimize guluyorduk oyle😁 o ara narkoz vermisler son hatirladigim sey buydu🙄operasyon 3 saat surmus.ne kadar sure sonra uyandim hatirlamiyorum.uyandigimda karnim cok acikmisti yemek getirebilir misiniz dedim ama yememem gerekiyormus😅hemen ayaga kalktigimi ve 15 dk odada gezindigimi hatirliyorum.normal uykudan uyanmisim gibi hic bir aci sanci yoktu.hersey sasirtici sekilde normaldi.ben acidan olecegimi,kusacagimi,bayilacagimi falan saniyordum🤔sonra normal insanlarin vermesi beklenen tepkileri vermeye basladim; cok usumek,titremek gibi🤣uzerimi orttuler ve isitici getirdiler.biraz uyuyakalmisim.o gece hastanede kaldim.agri sizi olmadi diyebilirim.ama ertesi sabah zaman zaman agrilar oldu 2 kez serum taktilar ve agrikesici verdiler.vucudumda acilan lipo deliklerinden ameliyat sirasinda verilen sivilar akiyordu.bu akintilar 5.gunde tamamen kesildi diyebilirim.iyilesme surecinde beni tek rahatsiz eden de buydu.korse surekli islak pansuman yapilsa bile konulan sargi bezleri en fazla 10 dk kuru kaliyor.cok rahatsiz ediciydi gercekten.neyse ameliyatin ertesi gunu taburcu oldum.evle hastane arasi 45 dk bildiginiz iskenceden beterdi.bbl yastigi veriliyor onu bacaklarinizin altina koyup popoyu bosta birakacak sekilde oturmaniz isteniyor.bu durumda tum agirlik bacaklara biniyor ve hissettiginiz tek agri bu oluyor.eve geldigimde de zaman zaman bbl yastigini kullanarak oturdum zaman zaman yuz ustu uyudum ama genellikle uyaniktim ve odanin icinde yurudum.vucudum su dolu balon gibi sis gorunuyordu.bunun hisside cok kotu gercekten.bir an once sislik insin istiyordum.ozellikle popom inanilmaz buyuk gorunuyordu ama daha onceden arastirip ogrendiklerimin arasinda bu durumun gecici oldugu ozellikle belirtilmis,paniklemedim hic degilse☺2.3.4.5.gun hep ayniydi.ama son iki gundur sislik gozle gorulur sekilde azaldi. kalcalarim bel kivrimim olaganustu.belimin kivrimi inceligi bekledigimden cok cok cok daha iyi.odem ve sivilarin vucuttan atilmasi ortalama 1 aymis,nihai sonuc ise 2. Aydan sonra olusacakmis.tabi bu surecte incelme devam edecekmis.sorun yok boyle kalsa da olur cunku cokkkk guzel oldum yaaa🤣vucut siskinligi indikce korsede daha rahat hissetmeye basladigim icin dun en kucuk korseyi giydim.doktorum ilk hafta sadece yuz ustu yatmami soylemisti cunku popoya baski uygulamamiz gerekiyormus.bu hem nakledilen yaglarin kaliciligi icin hem de sekillenme donemi acisindan onemli.zaten isteseniz de sirtustu yatamayacaksiniz cunku ameliyattan onceki konfor yok uyuyamazsiniz oyle😁benim icin sorun olmadi cunku normalde de uyku pozisyonum boyle 🤣umarim sizler icinde cok sorun olmaz 🙏🙏su ana kadar tek ozledigim sey rahat rahat oturmak ve korsesiz gunlerim.surekli bbl yasgina bacaklardan destek alarak oturmak bu surecin en sancili kismi bana gore.3 hafta daha bu korseyle yasamam gerekecek.korse cok zorlamiyor ama bir an once ozgurce giyinecegim gunleri hayal ettikce beklemek cok zorlasiyor😔ozetle ilk 4 gun kesinlikle pisman hissetmeyin asla panik yapmayin tedirgin olmayin.zor ve yavas olabiliyor ama herseyi kendi basiniza yapabiliyorsunuz..sonraki gunler hizla iyilesmeye baslayacaksiniz.kisiden kisiye farklilik gosterir ama surec genel olarak ayni.hah morluklar var.dun farkettim onlarin da baya acilmis renkleri.kaybolmak uzereler hatta.bacaklarimdaki mormuklar biraz yogun ama azaliyor ve ben daha mutlu oluyorum.lipo deliklerine gelince hayattaki sansimi seviyorum😁kac delik var bilmiyorum ama on tafartakilerin hepsi dovmelerimin oldugu yerlere denk gelmis.oyle buyuk buyuk dovmelerim yok hatta minicik minicikler ama iyi denk gelmis😏sirtimdakiler nokta seklinde duruyor bide tatli tatli kasiniyor😣bugun tam olarak 1.haftam doldu.bundan sonraki gelismeleri yazarim.bu arada benden 3100cc yag alinmis ve 400 + 400 toplamda 800cc kalcalarima enjekte edilmis.isi doktora birakmakla cok dogru yapmisim aferim bana🤸🏿‍♀️😁 Not: Ben American cerrahi tip merkezi (Şişli'de) ameliyat oldum.
Şimdi nasılsınız Son durum hakkında bilgi verir misiniz?

Boyunuzu ve girmeden önceki kilonuzu yazarmısınız benim doktorum boyum 1.70 kilo 70 2500 kg çıkar 300 300 popoya koyabiliriz dedi dümdüz popom o yağ yetmez kilo al öyle gel diyor ama 7 gün iznim var çalışıyorum başka imkanım yok ne yapacağım bilmiyorum araştırıyorum sizin kilo nasıldı
Bu bbl işini cok sevdim ya doktorların hastaya kilon yetmez daha al dediği günleri de gördük sayesinde:)) hoşuma gitti gülümsedim vallahi. Peki bu uagların yüzde kacı ne kadar süre kalacakmış hib bilgi aldınız mı merak ettim

Mrhaba canim, ben de karin ve sirt ayrica yanlardaki yaglardan kurtulmak icin estetisyene gitmisdim. yaglar atilip kullanilmayacak yazik olur diye özellikle BBL üzerinde uzman bir doktor arastirdim cünkü hassasiyet gerektiren bir ameliyat. Ameliyat gününe kadar resmen ölüm korkusu yasadim. Carsamba ameliyatimi oldum ve suan 4. günümdeyim. 5. güne kadar her sey ayni demissin bu beni biraz rahatlatti. Doktorum siselerden birini cikarinca dün rahatladim epey. biri hala duruyor karin üstü yatarken asiri sinir ediyor beni.

Hepinize geçmiş oldun arkadaşlar,, uzun zamandır bu konuyu araştırıyorum ama lip+popoyaenj çok sancılı ddniyor. Bu yuzden kotktum,içinizde dolgıyu aquafilingi araştıran var mı ?

Hepinize geçmiş oldun arkadaşlar,, uzun zamandır bu konuyu araştırıyorum ama lip+popoyaenj çok sancılı ddniyor. Bu yuzden kotktum,içinizde dolgıyu aquafilingi araştıran var mı ?
Aquafilling coooook tehlikeli Lutfen uzak durun cok fazla kotu yorumlar duydum ve bu sitede bile baslik acilmisti

Ben de aynı ameliyatı oldum 1 hafta oldu ama popom küçülecek diye çok üzülüyorum sizin şuan durum nedir

Merhaba bende 5 gün önce bbl ameliyatı oldum.şu an popom yeterince büyük ama yuvarlak değil daha çok yassı duruyor.Acaba korsenin baskılamasından dolayımıdır.Sizde de korse öncesi sonrası fark oldu mu acaba?birde erime olacağı söyleniyor sizde erime oldumu daha sonrasında

Merhaba Arkadaslar, benim bugün 10 günüm Vaser lipo ile J Plasma yaptırdım Karın, Sırt bel kollar iç bacaklar dış bacaklar. Buradan alınan yağlar popoya enjekte edildi. Ah birde Gıdı vardı. Suan cok şişim halen, Doktorum demişti agrılar Vaser liposuctiondan bır tık daha fazla oluyormus J Plasmada uygulanınca. Şu an gördüğüm tek şey iki doğum yaptım Hafif deride gevşeklik vardı şu an karnım taş gibi ve dümdüz.
Arkadaşlar bu ameliyatlar gerçekten çok zor eğer yaptırmayı düşünüyorsanız doktorlarınızı çok iyi araştırın şu ana kadar ben doktorumdan memnunum☺️ Tabii ki nihayet sorunca üç ay sonra görecekmişim. Bana verilen BBL Yastığı üç hafta kullanmak zorundaymışım hem sırtüstü yatarken hem de otururken

Sakın yaptırma Parana yazık yaptıran arkadaşlar var her altı ayda bir gidip tekrardan doldurturuylar onlarda bıktı

Merhaba arkadaslar
20.02.2020 persembe gunu saat 11 de hastanede olmam istendi. Tum gece uyumayip sabah erkenden isinlandim tabi😅ameliyattan 12 saat oncesinde yeme icmeyi birakmaniz isteniyor ama ben son 6 saate kadar sigara icmistim.hatta normalde ictigimin 2 katini😔ameliyat gunu gittigimde tahliller yapildi sadece hastanenin verdigi ic camasirlarini giyebiliyorsunuz.ve ameliyat onlugu veriliyor.doktoru beklerken rahatlamak icin video/foto cekmekle mesgul ettim kendimi surekli☺️doktor bulundugum odaya ekibiyle birlikte geldi ekiptekilerle tanisma fasli vs.birde stajerlere uzerimde egitim verildi off yariliyorum hala gulmekten😅 neyse oncesi fotolar cekildi ve cizimlere baslandi.daha once muayene sirasinda neler yapilacagini konusmustuk.o anda da o konusulanlar ve cizimler tekrarlandi.aslinda ben hic soru sormadim,suram soyle olsun buram boyle olsun demedim.cunku amacim sadece karin bel ve sirt bolgemdeki birturlu eritemedigim yaglari gunumuzun en gelismis yontemi olan vaser liposuction ile aldirmakti.ama hersey o anda dogaclama gelisti.doktorum sana bbl yapalim,zaten bu operasyonda 3 bolge liposuction yapiyoruz ,ekstradan bacak icleri ve dizlerden de fazla yaglari alalim onlari da israf etmis olmayip poponu sekillendirelim dedi.i said "reallyyy???!!"🐈do it mennnn!!!i will love you forever😍.neyse sonuc olarak her seyi tamamen kendisine biraktim.tek sorun şuydu;ameliyattan once gunlerce liposuctioni arastirmistim ve vaser lipoya odaklanmistim,tum bilgileri ameliyattan once toparlamistim.iyilesme sureci bakimindan,sonuclar bakimindan,gelismisligi bakimindan her acidan vaser mantikliydi.ama doktorum klasik lipo yapacagini soyledi.arastirdiysaniz klasik lipo vaser a gore daha fazla olumsuzluklar iceriyor gibi gorunuyor.ama doktorum butun bildiklerimi alt ust etti diyebilirim.neden olarakta vaser liponun yag hucrelerini ôldurdugu,klasik lipoda alinan hucrelerin cok buyuk orani canli kaldigi ve bunlari popoya enjekte etme sansimiz oldugunu anlatti. Bildiklerini unut 28 yillik tecrubeme guven bence dedi.hizli karar vermem gerekiyordu cunku bu konusmadan sonra bekleme sureci yok direk operasyona gecilecek🤯yani karakterim geregi uysal biri sayilirim buna da ok dedim😅ve operasyon ani.beni sedyeye yatirdilar.sedyeyle beni ameliyathaneye tasiyan amcanin yuz ifadeleri yattigim yerden biraz komik gorunuyodu,nedense birbirimize guluyorduk oyle😁 o ara narkoz vermisler son hatirladigim sey buydu🙄operasyon 3 saat surmus.ne kadar sure sonra uyandim hatirlamiyorum.uyandigimda karnim cok acikmisti yemek getirebilir misiniz dedim ama yememem gerekiyormus😅hemen ayaga kalktigimi ve 15 dk odada gezindigimi hatirliyorum.normal uykudan uyanmisim gibi hic bir aci sanci yoktu.hersey sasirtici sekilde normaldi.ben acidan olecegimi,kusacagimi,bayilacagimi falan saniyordum🤔sonra normal insanlarin vermesi beklenen tepkileri vermeye basladim; cok usumek,titremek gibi🤣uzerimi orttuler ve isitici getirdiler.biraz uyuyakalmisim.o gece hastanede kaldim.agri sizi olmadi diyebilirim.ama ertesi sabah zaman zaman agrilar oldu 2 kez serum taktilar ve agrikesici verdiler.vucudumda acilan lipo deliklerinden ameliyat sirasinda verilen sivilar akiyordu.bu akintilar 5.gunde tamamen kesildi diyebilirim.iyilesme surecinde beni tek rahatsiz eden de buydu.korse surekli islak pansuman yapilsa bile konulan sargi bezleri en fazla 10 dk kuru kaliyor.cok rahatsiz ediciydi gercekten.neyse ameliyatin ertesi gunu taburcu oldum.evle hastane arasi 45 dk bildiginiz iskenceden beterdi.bbl yastigi veriliyor onu bacaklarinizin altina koyup popoyu bosta birakacak sekilde oturmaniz isteniyor.bu durumda tum agirlik bacaklara biniyor ve hissettiginiz tek agri bu oluyor.eve geldigimde de zaman zaman bbl yastigini kullanarak oturdum zaman zaman yuz ustu uyudum ama genellikle uyaniktim ve odanin icinde yurudum.vucudum su dolu balon gibi sis gorunuyordu.bunun hisside cok kotu gercekten.bir an once sislik insin istiyordum.ozellikle popom inanilmaz buyuk gorunuyordu ama daha onceden arastirip ogrendiklerimin arasinda bu durumun gecici oldugu ozellikle belirtilmis,paniklemedim hic degilse☺️2.3.4.5.gun hep ayniydi.ama son iki gundur sislik gozle gorulur sekilde azaldi. kalcalarim bel kivrimim olaganustu.belimin kivrimi inceligi bekledigimden cok cok cok daha iyi.odem ve sivilarin vucuttan atilmasi ortalama 1 aymis,nihai sonuc ise 2. Aydan sonra olusacakmis.tabi bu surecte incelme devam edecekmis.sorun yok boyle kalsa da olur cunku cokkkk guzel oldum yaaa🤣vucut siskinligi indikce korsede daha rahat hissetmeye basladigim icin dun en kucuk korseyi giydim.doktorum ilk hafta sadece yuz ustu yatmami soylemisti cunku popoya baski uygulamamiz gerekiyormus.bu hem nakledilen yaglarin kaliciligi icin hem de sekillenme donemi acisindan onemli.zaten isteseniz de sirtustu yatamayacaksiniz cunku ameliyattan onceki konfor yok uyuyamazsiniz oyle😁benim icin sorun olmadi cunku normalde de uyku pozisyonum boyle 🤣umarim sizler icinde cok sorun olmaz 🙏🙏su ana kadar tek ozledigim sey rahat rahat oturmak ve korsesiz gunlerim.surekli bbl yasgina bacaklardan destek alarak oturmak bu surecin en sancili kismi bana gore.3 hafta daha bu korseyle yasamam gerekecek.korse cok zorlamiyor ama bir an once ozgurce giyinecegim gunleri hayal ettikce beklemek cok zorlasiyor😔ozetle ilk 4 gun kesinlikle pisman hissetmeyin asla panik yapmayin tedirgin olmayin.zor ve yavas olabiliyor ama herseyi kendi basiniza yapabiliyorsunuz..sonraki gunler hizla iyilesmeye baslayacaksiniz.kisiden kisiye farklilik gosterir ama surec genel olarak ayni.hah morluklar var.dun farkettim onlarin da baya acilmis renkleri.kaybolmak uzereler hatta.bacaklarimdaki mormuklar biraz yogun ama azaliyor ve ben daha mutlu oluyorum.lipo deliklerine gelince hayattaki sansimi seviyorum😁kac delik var bilmiyorum ama on tafartakilerin hepsi dovmelerimin oldugu yerlere denk gelmis.oyle buyuk buyuk dovmelerim yok hatta minicik minicikler ama iyi denk gelmis😏sirtimdakiler nokta seklinde duruyor bide tatli tatli kasiniyor😣bugun tam olarak 1.haftam doldu.bundan sonraki gelismeleri yazarim.bu arada benden 3100cc yag alinmis ve 400 + 400 toplamda 800cc kalcalarima enjekte edilmis.isi doktora birakmakla cok dogru yapmisim aferim bana🤸🏿‍♀️😁 Not: Ben American cerrahi tip merkezi (Şişli'de) ameliyat oldum.
Selam Flaykist, gecmiş olsun Doktorun ne kadar süre kullanmanı tavsiye etti yastığı? Benimki en az üç hafta dedi

Merhaba Arkadaslar, benim bugün 10 günüm Vaser lipo ile J Plasma yaptırdım Karın, Sırt bel kollar iç bacaklar dış bacaklar. Buradan alınan yağlar popoya enjekte edildi. Ah birde Gıdı vardı. Suan cok şişim halen, Doktorum demişti agrılar Vaser liposuctiondan bır tık daha fazla oluyormus J Plasmada uygulanınca. Şu an gördüğüm tek şey iki doğum yaptım Hafif deride gevşeklik vardı şu an karnım taş gibi ve dümdüz.
Arkadaşlar bu ameliyatlar gerçekten çok zor eğer yaptırmayı düşünüyorsanız doktorlarınızı çok iyi araştırın şu ana kadar ben doktorumdan memnunum☺️ Tabii ki nihayet sorunca üç ay sonra görecekmişim. Bana verilen BBL Yastığı üç hafta kullanmak zorundaymışım hem sırtüstü yatarken hem de otururken

Çok geçmiş olsun.. hala her gün bu ameliyatın hayalini kuruyorum. Şuan ki halinden öemnun musunuz? kaç günde normal yaşantıya döndünüz? Fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim

Selam Flaykist, gecmiş olsun Doktorun ne kadar süre kullanmanı tavsiye etti yastığı? Benimki en az üç haft
Çok güzel anlatmışınız çok teşşekkürler.
Şuan ki durumunuz nedir? Popoda küçülme oldu mu ? Ben de hergün bu ameliyatı hayal ediyorum ama 56 kg yum. Yeterince yağım çıkmayabilir. Ama popo için yanıp tutuşuyorum. Protez için çok zor diyorlar. Bbl için yeterli yağım çıkmazsa çektiğim eziyet boşa gider. Öyle beklemedeyim

Çok geçmiş olsun.. hala her gün bu ameliyatın hayalini kuruyorum. Şuan ki halinden öemnun musunuz? kaç günde normal yaşantıya döndünüz? Fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim
Teşekür ederim☺️Bugün 10 cu günüm, halen ödemlerim cok fazla var. Ben bugün ilk defa yorulmadan gezdim biraz ev işi yapabildim. Oturup kalkarken ve eğilmiyorum halen cok agrım var. İş hayatıma pazartesi baslamayı düşünüyorum. Karnım ve bacaklarım J Plasma yönteminden sanırım sanki gerdirmişim gibi gözüküyor

Bende kucultmek icin istiyorum normal bi kilodayim ince uzunum ama basenlerim cirkin yayvan ustum 36 altim 38 memem kucuk ama popo böyle olunca hep tayt ustune uzun bsey giyip kapiyorum Allah vergisi iste ne yapsam kuculur ya

Eklentiler

• IMG_20220508_020013.jpg
    IMG_20220508_020013.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 683
Teşekür ederim☺️Bugün 10 cu günüm, halen ödemlerim cok fazla var. Ben bugün ilk defa yorulmadan gezdim biraz ev işi yapabildim. Oturup kalkarken ve eğilmiyorum halen cok agrım var. İş hayatıma pazartesi baslamayı düşünüyorum. Karnım ve bacaklarım J Plasma yönteminden sanırım sanki gerdirmişim gibi gözüküyor
Rica etsem özelden fotogrF paylaşır mısınız? İnstagram da olur. Deryashn29. Okadar merk ettğim şeyler var ki anlatamam. Belki siz de bana sormak istediğiniz birşeyler olur. Ameliyata hazırlık düşüncesi bile beni çok heycanlandyr

Bende kucultmek icin istiyorum normal bi kilodayim ince uzunum ama basenlerim cirkin yayvan ustum 36 altim 38 memem kucuk ama popo böyle olunca hep tayt ustune uzun bsey giyip kapiyorum Allah vergisi iste ne yapsam kuculur ya
Dert edecek birşeyin yok canım. Biraz spor yap toparlanır kalçan. Tadını çıkart bence

X