Bebeği emeklemeyen var mı?

kelebegim

Guru
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
1.170
34
benim kızımda 3,4 gündür emekliyor ancak
hiç takıntı yapmayın bence nasıl olas emekleyecekler yada yürüyecekler
şu anlarının keyfini çıkartmaya bakın büyüdüklerinde özleyeceksiniz eminim..
çünki geri dönüş yok

çitos

Benim tatlı oğlum..
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
3.000
2
44
Benim oğlum da emeklemiyor canım ..İstadiği şeye ulaşmak için.Bacaklarına açarak oturuyor ,Sonra jimnastikçiler gibi iki büklüm oluyor elini uzatarak ulaşmaya çalışıyor..Kolay işi zor yapıyor ama emkelmiyor..

Aama yürümek için çok çabası var.Elimden tuutsunlar sürekli yürüyeyim diyor.

derinxby

mis kokulumm...
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
6.356
2.128
42
emeklemenin kilo ile bağlantılı olduğunu düşünmüyorum, deniz 6 aylıkken 1 yaş kilosuna eşitti ama 6,5 aylıkken emekledi, allahtan kilo artışı durduda hala çocuğumu kaldırabiliyorum:))

sorma anacım benimki de öyle 4 aydır aynı kilo civarında dolaşıyo.:S ilk kez kucağın alacak olanlar bi hamle yapıp kaldırmaya çalışıyorlar ıhh diye kalıyorlar:)) gerçekten ağır .beşiğe koymak almak baya kol kası istiyo maşallah tosunumaa:nazar:: ama dediğin gibi çooktaan emekledi hatta sıralamaya başlayalı bile çok oldu.kiloyla hiiç alakası yok canımcım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1432 gün geçti.

sebnem-08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
115
0
Anneme sordum, ben de 11 aylık emeklemişim, bir de genetik faktör varsa eğer, annenin tembelliğinden bir miktar almış olabilir tabi:eek:

krikitos

02.07.10 arda'm yanımda
Kayıtlı Üye
25 Mart 2009
3.199
0
A benimkide hiç emeklemiyor ya kolunu kaldırıyor popoyu indiriyir yada popoyu dikiyor havaya kollar hop aşaya ama bende eşimde hiç emeklememişim ama oğlum yürümek istiyor koltuklarda sıralıyor ellerini bırakıyor 2 adım falan atıyor ama ben pek fazla yerede koymadım aslında emekleyen bebeği zor ya hiç istemedim emeklemesini yerdeki bütün kiri alır yeryere gidir devamlı peşinde olmak lazım piriz var ayy ben biraz tıtıklıyım galiba emeklemesin diyede pek yere koymadım oyun parkında dönüyor bizim oğlan. :)

elmalxix turta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.182
4
43
Benimkinde ne sıralama var, ne adım atma, ne de emekleme... Ancak destekli ayakta duruyor. Oturmayı daha çok seviyor. Tembeliz biraz yani... Ha bi de dönmeye bayılıyor, her yere dönerek gidiyor. Koltukların, sehpaların altından topluyorum fındık kurdumu...

AppLesma

Bas.kilo:75 Guncel:69Hedefkilo:65😊🍬
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
4.836
7.398
40
eylul 9 aylıkken donmeye basladı
emeklemek adına hıcbır caba yok cok uuzluyordum ama gelısımı boyle hercocugun farklı oluyor

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :75.50 Kg. Şimdiki Kilom :68.60 Kg.

zeynep vural

GÜZEL KIZIM BÜYÜYOR
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
2.150
0
40
bende böyle bir konu başlığı acıcaktım cok iyi olmuş içimde dert olmuştu etrafdaki insanlar yüzünden emekleyemez bu kilolu diye ama bakıyorum bir cogumuz aynıyız benim kızda öyle dönerek heryere gidebiliyoruz birde isteklerini dile getirebiliyo başka bişey yok bizdede