Bebeğim plastik bir parca yutmus olabilir

Cevremdeki herkes aynisini soyluyor bunu yutamaz senin yutamadigini o nasil yutsun ama iste bi vesvese hali aldi beni yani bir tarafim mantikli ama diger tarafimda hep ya varsa oluyor

Kızlar merhaba lütfen yardim edin bir kac gun once basima gelen bir olay internetten kizima kiyafet satin almistim geldiler ve actim koltugun uzerine koydum posetlerini cope atmaya gittim geldigimde bir tanesinin kagitlari kopmus yerdeydi ve zimbasida kopmustu kucuk olan kismi buldum fakat uzun olan kismi okadar aradim ki bulamadim sonra gorememisimdir diye supurgeye cektim supurgeyi esim bakti bir parca buldu ama daha onceden mi cektim yoksa o gunmu emin degilim cunku ben baktigimda gorememistim. Acaba yuttumu kafayi yiyecegim kakasinda cikmadi bisey kabizligi vs yok sadece bir kere kustu ama dis cikariyor ondan da olabilir .cevremdekiler yutamayacagini dusunuyor o parcayi ben denedim yutamadim siz dusunun ama iste kafamda hep o soru acaba yuttumu en ufak bir sey olsa normal bile olsa acaba ondanmi diyorum lutfen yardim edin basina boyle bisey gelen varmi . Bu arada bebegim 9 aylik . Doktor muayinesi var bir kac gune ama ya varsa beklemelimiyim bilmiyorum lutfen bir akil verin .Bu arada parcanin fotografi ekte .
Acile gidersen hemen bakarlar ayrıca bunlar sert boğazına batar

X