Bebegimi kaybettim :(

Cok uzuldum guzel kardesim.ben de ilk bebegimi kaybettim.tedavi ile olmustu,cok beklemistik onu.seni cok iyi anliyorum.sana tavsiyem psikolojik destek alman olur.bazen gücümüz tükenir bir ele tutunmak isteriz.sen iyilesmeye baslayinca esin de duzelecektir.acin büyük ,allah yardimcin olsun.

başınız sağolsun Allah sabır versin çok üzüldüm gerçekten

acınız taze biraz zaman geçsin psikolojik destek alın lütfen

Basın sağolsun cnm ....zamanla geçecek acın hafifleyecek...Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin...bende düşük yapmıştım senin acin yanında ne ki tabi ki...ama sağlıkli olmayacakti yaşasaydı seninki de öyle...lütfen güçlü ol.
ins sende benim gbi istedigin zamanda evladını sağlıkla tekrar kucağına alirsin

2020 eylülde 18 haftalık kızımı kaybettim, dünya durdu sandım günlerce hickiriklarla ağladım, beni tek teselli eden cennette buluscak olmakti.. 2022 şubatta de oğluma sağlıkla kavuştum, bazen oğlumu 2 kez öpüyorum biri ablasının yerine.. Hala ağlıyorum, her an aklımda.. Rabbım sabır versin çok zor evlat acısı..

Geçmiş olsun başınız sağ olsun. Gerekirse psikolojik yardım alın. Yaşadığınız ağır bir şey çünkü. Sabır ve esenlik diliyorum size.

çokça bebeklerini kaybetmiş biri olarak sizi çok iyi anlayabiliyorum, Başınız sağolsun Lütfen yardım alın, eşinizle birlikte psikolojik destek almaktan çekinmeyin.. Umarım herşey düzelir, Allah içinize ferahlık versin

Bende bebeğimi kaybettim doğum yaptım doğum sancısı çektim ama elim boş eve geldim. Hala üzülürüm rüyama gelir ben onun rüyamda ismini bile görmüştüm. Ama diyeceğim o ki kimseye körü körüne bağlanmayın bu eşin olur evladın olur her zaman bir sevgi sınırı olmalı . Ne diyor Rabbim kimi benden çok seversen onu senden alırım . Sevgide ölçülü olmak şart

22 haftalık hamileyim, İşyerindeyim konunuzu okurken gözyaşlarıma hakim olamadım ben okumaya dayanamazken sizin acınızı hayal dahi edemiyorum. Allah sabırlar versin cennette şefaatçiniz olsun ne denir ki? Suyun azaldığı nasıl anlaşıldı sizi daha çok yaralamayacaksa?

detayliya gittigimde alt sinirda dediler sonraki haftalar daha sık gittim kontrole su tamamen bitmisti ultrasonda bebegimi goremiyorduk bile. hareketleri azalmisti

bende bundan korkuyorum zaten cok guclu yogun duygulara girdim sınırlayamiyorum kendimi

Hepinizden Allah razı olsun. etrafimda herkes pervane ben iyileseyim diye cok uzuluyolar bende iyiymis gibi durmaya calisiyorum yanlarnda belli etmiyorum . Biliyorum bu bi imtihan cennet kusu oldular ve ben tek degilim benim gibi bir suru anne var ici yaniyor o yuzden burda konusmak rahatlamak istedim cok saolun goguslermden sut geliyor gitsin diye ugrayorum o kadar zoruma gidiyorki herkes gelsin diye ugrasirken gitmesini istyorum

evet aciya aci katiyolar malesef bazilari iyi niyetle soylese bile icimizi acitiyo. Bende o an aciyla boyle paylasimlar yapanlara bisey olmuyo bak hep paylasyolar keske bende yapsaydm demistim

ayni seyleri yasamisz burda daha once birinin 27 haftalik kaybini okudugumda aglamistim icime sizi düsmustu ne bileyim aynini yasacagm diye icimin sizladigini bende iyi gibi gorunmeye calisiyorm herks icine kapanma diye etrafmda dolaniyo icimin acisini bastirmaya calisiyorum. cok agladim dualar ettim adaklar adadim ama nasip olmadi Rabbim bunu takdir etti dualarma baska sekil cevap verdi belkide bilemiyorm bi an once gecsin kabus gibi hersey

Başınız sağolsun, Allah sabır versin.

tüp bebek tedavisinde genel anesteziden uyanırken "burası sadece bir vesile, Allah isterse olur" derken uyanmıştım... kendinizi toparladığınızda genetik test gibi işlemlerle hamile de kabilirsiniz. yaşadığınız çok normal. Allah sabır versin.. psikojik destek alın. unutamazsınız ama acınız hafifler...

Merak ettim, neden normal doğum yaptırıyorlar düşük yapan kadınlara? Ayrı bir travma bu, eğer ameliyatla alınsaydı bu kadar kötü hissetmezdi bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…