Bebegimin göz rengi

Eki Görüntüle 3025835
Bebegim 2.5 aylik suan gozleri bu sekilde guneste dogdugunda daha lacivertimsi gri koyu bir renkti
Ben kahverengi babasi yesil gozlu
Sizce bu renk degisirminyada ne olur
Cok merak ediyoruz
Bizim değişmedi..Ben koyu kahve eşim yeşil gözlü...Tam olarak böyle..Hatta bazen diyorum eşime ..Çocuğumuzun göz rengini soranlara ne demeliyim :KK70:3 yaşında ve hala tıpa tıp aynı bu renk...Rabbim hepsini korusun... 41 kere maşallah...Subhanallah 🌼

Ben ne yapayım babam ela,annem yeşil gözlü. Abimde mavi gözlü. Sence benim gözler ne renk?
Kahverengi. 😒
Annem de babam da bulgaristan göçmeni, annem kahve babam mavi gözlü, kardeşim de ben de yeşil gözlüyüz. İkimiz de ailesi renkli gözlü kendileri kahverengi gözlü insanlarla evlendik. 1.Çocukların gözleri yeşil ikincilerin kahverengi 🤣 benim kız isyanlarda neden abimin yeşil benimki değil diye.

Benim kahverengi,esimin yesil gozleri . kızımın gozleri de maviydi, şimdi yesil 5 yasinda☺️
3 yasinda falanda maviydi , yeni dondu sayilir. Değişik gercekten

Benimki bebekken koyu mavimsiymiş, açık kahveye dönmüş 😡 Hayır babam ela, annem su yeşil gözlü. Olmayınca olmuyor. Ben özellikle mavi gözlere bayılıyorum.
Tamda Anne veya baba renkli goze sahip ise ela veya mavi ile sonuclanir herhal diyecektim 😂

Masallah ades_ballibadem ades_ballibadem bebeginize

Benim kiz mavi gözlü dogdu,babasinin goz rengi daha acik mavi. Ben ise kisin acik kahve,yazin ela gozluyum 😂 suan 6yasinda bir tik koyulasti mavi rengi kizin okadar.
Abisinin gozu ise kahverengi

İki kızımda da doğduklarından itibaren renkli oldukları beliydi . Büyüğüm 3 yaşında ve masmavi ..
ikizlerimden kızımın gözleri de mavi , değişeceğini sanmıyorum . Ama oğlum kahverengi :)

Eklentiler

• 69487115-05ED-4BA9-8EC4-DF8C5D8A67E6.jpeg
    69487115-05ED-4BA9-8EC4-DF8C5D8A67E6.jpeg
    111,7 KB · Görüntüleme: 631
Lâcivert ve koyu mavi gibi onlar değişiyor. Benim kızımın doğduğu anda açık bir maviydi. Şuan 3 yaşında hala aynı mavi gözler. Ama ablamın 2 kızı da lacivert gibiydi. Biri ela oldu bir kahverengi 😂

Masallah benim oglumda koyu yesil gozleri degistimi acaba gozleri

X