Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Cok tatlislar🥰🥰 yani yine nerden baksan 10-12 tane var🤔 cok degil mi ya? Bu kadar kullaniliyor mu gercekten
Müslin bi kaç tanesi çok küçük yazın banyo için olur onlar müslin çok 5-6 tane o da normal ya kirlense beklese yıkanmak için
Bnde 1 tane var kışlık 1 penye mevsimlik
Biraz çok olmuş 🤣 aldıkça almışım daha da almam 😝 ne bilim bilemedim ki şimdi

Ben battaniye işini böyle kapatmayı düşünüyorum ama eksik var mı sizce ?
4EEB53AB-B2DA-4B12-ADB5-BA478C3B6DB5.jpeg
25A0574F-5CD2-419D-A8FA-36B919A84130.jpeg

Müslin bi kaç tanesi çok küçük yazın banyo için olur onlar müslin çok 5-6 tane o da normal ya kirlense beklese yıkanmak için
Bnde 1 tane var kışlık 1 penye mevsimlik
Biraz çok olmuş 🤣 aldıkça almışım daha da almam 😝 ne bilim bilemedim ki şimdi
Kııız Zehra niye adını değiştirdin 😂😂😂

Kizlar sancim var ya :KK43:
Boyle tam belimin ortasinda regl olacakmis gibi bir agri, karnimda falan kasilma ve kas agrisi arti hafif mide bulantisi var.
Dun kontrole gittim vajinal muayene etti serviks uzunlugu vs cok iyi kapali dedi.
Yalanci sanci olmasini umuyorum. Daha cok erken 34+1iz bugun.
Suan uzaniyorum biraz hafifledi ama gecmezse acile gidecegim. :KK43:
Canim nasil oldun?

Size yapmak istediğim cimriliği anlatıyorum. Çatlaklarıma bebek yağı almak istiyorum normal marketten. Çatlayacağımı sanmıyorum hala. Hem önemli olan cildi nemlendirmek değil mi ya... Sizceee?
Hindistan cevizi yagi daha iyi olablr bence

Bizim bura çok soğuk erzurumdayiz bol bol kullanırım zannımca , polar battaniyeler,penye ,triko her çeşit hem ben aldım hem de annem rengarenk henüz mobilyamiz gelmediği için yerleştirme vs olmadi anneannemizden eşyalarında gelicek 😍 o yüzden atamıyorum .
Oo soğuksa dediğin gibi bol bol kullanırsın güle güle kullansın bebiş 🌸

X