Bebegimizi Kaybettigimizde Neredeydiniz

açıkçası ben hiç cevap vermedim eşimin ailesi sonuçta yok diyemem ki yapı olarak insanlara yok diyemiyorum , ama onların bizim maddi olarak zorda oldugumuzu hastanelerin pahalı oldugunu kredilerimizi kiramızı bildikleri halde bir şeyler istemesi zoruma gidiyor. bilmeseler haklılar dycem biz 3 senedir tatile gidemezken görümcemin 10 gün istanbula gezmeye gdcem bana bilet te alın aylık maaş da verin demesi benm ahlak yapıma çok ters ben böyle konussam annemin babamın onunde terbiyem kaldırmaz inanın, o yüzden cevap da vermedim 1 cümle ağzımı açmadım . eşime senin ailen zordalarsa çalışcaz canm napalım dedim ama içim içimi yedi
Bence üstüne bu kadar düşünüp sizi rahatsız eden bir şey için bu tepkiyi vermeniz yanlış. Düzgünce konuşun eşinizle.

Kaybiniz icin cok uzuldum, rabbim bidaha yasagmasin. Melegin sag salim dogsun insallah 🤲🏻❤️.

Gorumcenize sinir oldum yani ne denir boyle arsiz insanlara bilemedim. Ama buna musaade etmeyin esinizle konusun ve izin vermeyin

Kaybın İçin çok geçmiş olsjn ,yeni meleğini sağlıkla al kucağına inşallah 🌺
Görümcenin söylediklerine eşinin cevabı ne oldu

sizi çok iyi anlıyorum pcosluyum ve bende gebelik için aylardır uğraşıyorum bu psikolojide birde başınıza bunların gelmesi... kesinlikle ben olsam ortalığı cehenneme çevirirdim bu ne demek ya meyvesuyu alıp gelmek? komşumusun sen? babanne dede olmak öyle bişey değil, ne ana babalar var torun için canını verir bunlar o duyguyu benimseyememiş bencil karaktersiz tipler insan bile diyemem. o görümceninde boyunu devirir çıktıgı yere sokarım ayıp ya nerden baksanız ofsayt durum. kızları üzülmesin diye söylemişmiş. bu kadar olmasada benimde kaynanam evlat kayırıyo ben bundan emin olduktan sonra tüm ilgimi alakamı sevgimi kestim. kendi oğlunu kayıran banamı samimi olcak. kimi seviyosa kayırıyosa elden ayaktan düşünce onların eline muhtaç olsun. bu psikolojik travmada yaptıkları ayıp üstüne birde seni suçlu gördülerse ve bu durumda kocanızda hala susuyosa ondada büyük hatalar var. sizi koruması ve arıtk eskisi gibi onları içinize sokmamasi gerekiyor. her zaman kim neyi hakediyorsa onu vermeli düşüncesini savuncam. insanoğlu nankör aman annem babam kardeşim demiceksin. ne geliyosa yakından geliyo. kendinize çook dikkat edin bu pcos gerçekten zori illet gebelikte ruhsal olarak dahada zorlanıldıgını düşünüyorum. şuan bencil olup kendinizi ve bebeginhizi düşünün kocanızda taraf tutuyosa onuda uursamayın gerekirse.

X