Bebeğini hamakla büyütmüş anneler bakabilir mi

Canim benim fikrimce bis seyi sevmek ayri birseye takinti haline geitirip vazgecmek ayri senin bunu bile ona enjekte etmen gerek bazen bazi seylerden sevdigi halde vazgecmek buyuk bu olgunluk ve basaridir yani bebek bu ustune cok dusmemek gerek hayat onlar icin yeni basliyor bilemezsin ne konuda guvensiz olacagini bazen yanı basindakine bile guvenmeyebilir
bence yanlis dusunuyorsunuz bebegin guvenini zedeleyerek bir seylere mecbur birakmak ileride sorunlara yol acar. kandirmaktir bu ve o anlamaz saniyoruz hicbir seyi bu cok yanlis

bence yanlis dusunuyorsunuz bebegin guvenini zedeleyerek bir seylere mecbur birakmak ileride sorunlara yol acar. kandirmaktir bu ve o anlamaz saniyoruz hicbir seyi bu cok yanlis
Yaa canim o zaman sen bebegin her yatagini degistirdiginde guven problemi yasayacaksa bebek ohooo o zaman her sevdigi seyi ondan koparmayacaksin cocugu boyle mi alistirmak daha iyi yatqgi degisecegi icin guven problemini asilamasi gerekiyor benim fikrimce

Yaa canim o zaman sen bebegin her yatagini degistirdiginde guven problemi yasayacaksa bebek ohooo o zaman her sevdigi seyi ondan koparmayacaksin cocugu boyle mi alistirmak daha iyi yatqgi degisecegi icin guven problemini asilamasi gerekiyor benim fikrimce
mesele yatagini degistirmek degil ben sizin uyuduktan sonra yatagina gotur demenize karsi ciktim.

mesele yatagini degistirmek degil ben sizin uyuduktan sonra yatagina gotur demenize karsi ciktim.
Ben normalde de her uyuduğunda yatağından çıkarıp beşğine koyuyorum çünkü hamak çok dar gelmeye başladı sıkış tıkış yatıyor ve ne kadar serin olursa olsun terliyor

X