Bebeğini kaybedip sezeryan sonrası hamile kalmak isteyen anneler...

Yumurta sayısı azalıyor ister istemez ondan olmamıştır diye düşünüyorum doktora gidecem gitmesine ama şimdi kötü bişey söyleyecek diye korkuyorum bide yine aynı şeyi yaşarmıyım korkusu ahhh hepsi var işte aslında biz sıramızı savdık herşey çok güzel olacak diyorum ama işte içim yangın yeri

Evet canım var böyle örnekler çok fazla hayırlısı olsun hakkımız da

Evet aynen öyle oldu
Ben özele gidiyordum. Doguma gittigim gün dogumhaneye cikmistik hemen, esim parayi yatirmak icin inmis kartta sorun cikmis ATM aramis falan, parayi yatirmadan beni muayneye almadilar eşim çok sinirlendi. Bir daha hamile kaldiginda devlete gidecegiz diyor , özel özel dedin belki gittigimizde yasiyordu bakmadilar falan diyor. Devlete de hic guvenmiyorum gitmek istemiyorum.
Tup bebekte ben de hep duyuyorum sezeryanla bekletmeden aliyorlar 38 ya da 39 da. Her sey tecrube iste ben de tecrube ettim bir seyleri. Bebegim strese girmis niye bilmiyorum hiç, gebeligimi çok stresli gecirdim doguma gittigim sabahin gecesi bile çok stresliydim. Ama anladim artik bir daha gebe kalirsam kim olursa olsun beni uzmesine izin vermicem. Benim stresim ona da gecti hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…