Bebeğini kaybedip sezeryan sonrası hamile kalmak isteyen anneler...

Neden o kadar bekledi doktorunuz. 38 den sonra ne gerek varki bekletmeye. Üstelik 41 haftayı da bitirmişsin.. çok üzüldüm ama doktor ihmali de var sanki 41+1 nedir ya

Ben de çok korkuyorum ayni şeyi yasarim diye. Hicbir sorun olmamasi bile bir sey olmayacagi anlamina gelmiyor maalesef. Benim bebegim öyle saglikliydi ki hicbir seyi yoktu, kaybetmeden bir gun önce doktora kontrole gitmistim cok iyiydi ne oldu nasil oldu anlamadik. Doktor kaybettikten sonra bile suyu falan hala her seyi iyiydi bebek strese girmis sebebini bilmiyoruz dedi. O an yasadigim şoku anlatamam dogum sancisiyla gittim açilman var dogum baslamis dediler suni sanciya bagladilar sonra bebegin kalbi durmus dediler. Sebepsiz gitti kuzum.
Yine gebelik istiyorum ama olmazsa diye ve yine kaybedersem diye korkuyorum. Bu defa baglanmak istemiyorum kizima çok baglanmistim butun dunyam o olmustu. Insallah saglikla verir Rabbim .

Devlet hastanesinde öyle oluyormuş. Zaten belli bir doktorun da olmuyor malesef
Canım ya çok acı bir tecrübe olmuş senin için. Benim ikizdi özelde takibim oldu ikiz bebekle 37+3 u bekledik doktor son iki hafta görmedi. İçim içimi yedi Allah'tan sürekli hareket halindeydilerde biraz kendimi tenkin ediyordum. Kızım için bekledik biraz daha kilo alsın diye. Resmen cinayet bu 41 e kadar bekletmek vicdan lazım.

benim 2,5 ay oldu. bugün doktor bekleme hemen kal dedi ama bitik durumdayım. ne yapacagımı bilemiyorum. hamileyim diye aşı olmamıstım. şimdi bide aşı sorunsalı var. aşı olursam en az 2 ay daha korun dedi doktor. napsam bilemedim. birde keske hepimiz aynı topic de olsaydık, sizleri zar zor buluyorum :)

Benimde sağlıklıydı bi sıkıntısı yoktu 34. Hafta gittim 1800 gram 42 cm dedi normalmi diye sordum normal karın çevresi biraz küçük gibi dedi sonra nst ye gönderdi tansiyon 14 çıktı nst yi götürdüm odasına beğenmedim nstyi dedi ben bidaha çekineyim dedim ama gerek yok dedi gönderdi o gün dopler çekim yapsaydı kan akımı yavaş gitti diye tahmin ediyorum bebek beslenemediğindwde strese giriyor diye duymuştum sende varmaydı kiloda düşüklük

bu arada tabi ki teselli değil ama bebekte sağlık sorunu oldugunu bilmek insanın kendisini suclamamasını saglıyor.. benim bebeğime ne oldu hiç bilemeyecğim..

Benim tansiyonda kaybettigim sabah 14 tü. Normalde dusuk tansiyonluyumdur hep duser. Tansiyondan mi oldu acaba. Zayif degildi 39.haftaya yeni girmistik 3.230 gramdi. Benim nst'yi ceken gorevli begenmedi doktor bunu kabul etmez dedi ama doktor normal dedi. Hareketleri azalmisti son gittigimde buyudugunden yeri daraliyor demisti doktor. Ne oldu kizima hic bilmiyorum doktor da net bir sey soylemedi

Nasil bir ruhsal cökuntudur bu allahim sen koru beterinden. 34.haftadayim piskoljim bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…