Doğuma Hazırlık Bebek arabası sorunsalı..Casual otto travel sistem..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

cooperm

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2011
95
50
Merhaba arkadaşlar

Çok uzun bebek arabası araştırmalarım sonucunda yine biyerde tıkanmış bulunmaktayım sizlere danışayım dedim. Bebek arabasında aradığım özellikler en önemlisi hafif, kolay katlanır,tam yatar ve araba bagajında çok yer kaplamayan özelliklerde olması ve daha sonra tabiki çift yön kullanımının olması ve. Baya bi araştırdıktan sonra kolay kapanan ve çok az yer kaplayan hatta özelliklerinde 'uçak kabin içi bagajı boyutları 56x46x25 cm olup bu ölçülere göre tasarlanmıştır' yazan casual otto travel sistem bebek arabasını buldum. Katlaması çok kolay açılmasıda tek elle yapılabiliyor. İlk 6 ay ana kucağı takılabiliyor. Büyük puset çift yönlü olmuyor fakat tam yatar pozisyonu alıyor. Fakat kafama takılan en önemli detay pusette ayak uzatma kısmının olmaması yani bebek biraz büyüyüp uzayınca uyuduğunda ayakları aşağımı düşer emin olamadım. Yorumları bekliyorum..
(Bu arada bebek arabasıyla çok sokaklara çıkacak gezecek biri değilim genelde alışveriş merkezlerinde kullanılacak ve arabanın arkasında sürekli duracak)
4313_kucuk.jpg

Bu bebek arabalarına daha hamile kalmadan heves ederdim, araştırdım ettim, göya en iyisi stokke xplory i aldım, alanların hiçbiri de toz kondurmuyor bu pusete nette.

Şimdi ikinci çocuğuma hamileyim, heveslerini ilkinde aldık şükür.

Sana ve hamile Arkadaşlara tek tavsiyem maclaren bebek Arabası almaları. Kolay açılır kapanır yer kaplamaz her yerde taşınır vs vs. Çift yönlü değil sadece ama zaten çocuklar de etrafa bakmayı tercih ediyor ÇOĞU zaman. Ayrıca büyüdüğünde bile dışarıda uyursa yatırabilirsiniz.

Kesinlikle maclaren i tavsiye ederim.

Maclarena baktık dün ama ana kucağı monte edilemiyor. İlk zamanlar bebek tam yatar pozisyonda taşıması biraz sıkıntı sanırım. Bide katlandığında da normal bastonlar gibi uzunca bi yer kaplıo yani ben ufalan bişey aradığım için yukardaki çok aklıma yattı ama bebek ayaklarını uzatıp uyumak isterse nolur orası kafamı karıştırıyor.

Maclarena baktık dün ama ana kucağı monte edilemiyor. İlk zamanlar bebek tam yatar pozisyonda taşıması biraz sıkıntı sanırım. Bide katlandığında da normal bastonlar gibi uzunca bi yer kaplıo yani ben ufalan bişey aradığım için yukardaki çok aklıma yattı ama bebek ayaklarını uzatıp uyumak isterse nolur orası kafamı karıştırıyor.

Bende bu arabayi dusunuyorum ama bes alti ayliktan itibaren kullansam sizce uygun olur mu yakindan incelemissiniz sanirim bide gercekten hafif mi boyun fitigim var tek koluma acayip vuruyor mumkun oldugu kadar kolay tasinmasi acilip kapanmasi onemli

Bende bu arabayi dusunuyorum ama bes alti ayliktan itibaren kullansam sizce uygun olur mu yakindan incelemissiniz sanirim bide gercekten hafif mi boyun fitigim var tek koluma acayip vuruyor mumkun oldugu kadar kolay tasinmasi acilip kapanmasi onemli
Maclarendenmi bahsediyorsunuz şöyleki maclarenı eşim katlayıp sırtına askısından astı. Onun demesine göre katlaması çok kolay ve sırtta taşımasıda rahatmış şmdiye kadarki aldığı baston pusetlerden hafifmiş. Ayrıca maclaren tam yatar olduğundan doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Satıcı bayanda diğer pusetlere göre ayak koyma yerinin tekerleklerinin çok daha sağlam olduğundan bahsedip elbet birgün gelicek sizde traveldan vazgeçip maclaren baston alıcaksınız dedi:) ama ben hala ısrarla hafif ve katlanınca küçülen travel bulmaktan yanayım. Bu arada bizim baktığımız maclarenın quest baston modeliydi.

X