Bebek Aşkıyla Yananlar - 2012 Umudumuz Olsun

bebeğinin cinsiyeti ne olmasını istersin (önce sağlık tabi )

• Ankete Katılan
    241
buarada herkeze selamm bayanlarrrrrr nasilsinizz elifcimm eymenimiz cok tatliii allahim nazarlardan sakinsinnn anali babali buyumesini nasip eylesinnn...:nazar::nazar::nazar::nazar:
Sağol canım amınnnn rabbım nazarlardan korusun bebişimi gerçi nete foto koyma taraftarı değilim ama koymadan da olmuyo

elifimmm kuzuzmmmmmmm
canımmmm
nasılsınn liram yoktum arıyamıyorummmm senii msj attım sende cvp yazamdın..annnemdeym şimdi
naponn kuzummmm..eymenimm nasıll

Aa olsun canım onemlı degıl. Eymen efendı uyuyo bende azıcık sıze bakayım dedım . Senın evde nette sorun var sanırım

Sağol canım amınnnn rabbım nazarlardan korusun bebişimi gerçi nete foto koyma taraftarı değilim ama koymadan da olmuyo

Aa olsun canım onemlı degıl. Eymen efendı uyuyo bende azıcık sıze bakayım dedım . Senın evde nette sorun var sanırım

evet cnm netimde sorun var sorun olo girmek ...ne zamn düzeltirim bilmorummm..songülde olayıd öle gerçrdik diğer topiğee...
ayy yerim ben eymenimi..çok datluu o yaaa....paşam benimm yaaaa...
aman uyusun kzuzum ozamn evdemi oda gttimi yoksa..annen gttimii

evet cnm netimde sorun var sorun olo girmek ...ne zamn düzeltirim bilmorummm..songülde olayıd öle gerçrdik diğer topiğee...
ayy yerim ben eymenimi..çok datluu o yaaa....paşam benimm yaaaa...
aman uyusun kzuzum ozamn evdemi oda gttimi yoksa..annen gttimii

Olur canım dedığım gıbı benım için farketmez ha burası haa orası ama yıl olarak 2013 olması daha ıyı tabıkı sonuçta yenı ınsanlar yenı dostluklar kurarız. 2012 olunca yenı ınsan fazla gelmez herhalde.
Osman yarım saat sonra işe gıdecek annem bızde daha gıtmedı benım toparlanmamı beklıyo dikişlerim ağrıyo hala eğilip doğrulamıyom fazla ee daha taze bıraz daha kalır annem

Olur canım dedığım gıbı benım için farketmez ha burası haa orası ama yıl olarak 2013 olması daha ıyı tabıkı sonuçta yenı ınsanlar yenı dostluklar kurarız. 2012 olunca yenı ınsan fazla gelmez herhalde.
Osman yarım saat sonra işe gıdecek annem bızde daha gıtmedı benım toparlanmamı beklıyo dikişlerim ağrıyo hala eğilip doğrulamıyom fazla ee daha taze bıraz daha kalır annem

bende öle dedim 2013 için ii olur diyeee
ay gtmesin annen

ay kuzum vaktin varsa yazasana nasıl oldu nasıl bitti yaaa...anlat hepsini bana ne olurr

selam kızlarr ayy bayadır yazmıyodum burayaa ya,, benım pek vaktim olmuyo ya çocuk uyuyuncada başşka işlerim oluyo ev temizle yemek yap yada azcık uyu:) okuyorum hep ama oturupda yazamıyorum bi türlüü
şeydacım geçmiş olsun diyemedim sana elim varmadı yazmaya vallahi,hatırlatmakta istemiyorum....
evden çıkmıyorum ne zamandırr,,yolda yürümeyi unutcam yakında:)) neysekı yarın anneme gidiyom bikaçgün kalcam havam değişsin azcık ya daraldım hep evdee

slm kizlar. bugün kendi doktorumu aradim. oda mutlaka uzmana görünmen gerekir dedi.
plasenta dan doku alacaklar belki igneyle. ben olsam yaptiririm dedi doktorum. düsük olma riskide varmis ama 200de 1 bi olasilikmis.
bebegimin down sendromu olma ihtimali de 8 de 1
bütün gün aklimda hep bu sayilar vardi. eger gercekten bebegim özürlüyse ne yaparim diye düsündüm durdum. aglamamak icin kendimi zor tuttum.
türkiyede nasil bilmiyorum ama burda test sonucu negativ olursa hamileligi devam ettirip ettirmicegimi soruyorlar. ben buna nasil cevap verbilirimki?
Allahin verdigi can.. ben nasil hükmedebilirimki? Ama bi yandan saglikli bir bebege nasi bakacagimi düsünürken bunun sorumlulugunu nasil kaldiracagimi düsünürken,
simdi özürlü bi bebege nasil bakarim diye düsünüyorum... okadar zor durumdayimki, anlatamiyorum aslinda. hicbirsey teselli vermiyor. dua edip duruyorum...
Rabbime siginiyorum, O herseyin en iyisini bilir... Ona yalvarip yakardim. Secde ettim agladim...
biz kullar Yaradanin hükmü karsisinda nekadarda aciz misiz!!! bunu anladim. Rabbimden cocuk isterken hep "Allahim hayirliysa ver hayirli degilse verme" diye dua ettim.
buda bir sinav biliyorum. ama bu sinavdan anlimin akiyla cikamicam diye de cok korkuyorum.
kizlar kafanizi sisirdim. cok yazdim. kusuruma bakmayin, ama icimi bi sekilde bosaltmam gerekiyordu...

Ah canımmmmmm sen buna karışmakmı dıyosun :KK1: sen hiç bişey görmemişsin gerci allahı var çok kotu bı kv m yok ama bundan fazla karışıyo

Kız attım yaaaa sen gormemişsin

Bende geldım bak çağırdığını duydum koştum geldım bu arada anketın için farketmez siz nereye ben oraya :KK1:

Canım benım rabbımm yar ve yardımcın olsun dualarım senınle aklına kotu seyler getırme yınede ıyı olma ıhtımalı daha yuksekmış bak

Gerçektenmi kuzum ya benmi çok abartıyorum..allahtan kocam alta vermedi daha bu zamana kadar beni.tartışsanızda beni karıştırmayın hiç diyo.amaan düşün düşün olan bana oluyo sallayacam artık takmayacam kafama.

Sen nasıl istersen öle olsun canım farketmz banada.ama niye topik değiştiryoz anlamadım:KK43:saddce başlığı değiştirsek olmuyomu?

selam kızlarr ayy bayadır yazmıyodum burayaa ya,, benım pek vaktim olmuyo ya çocuk uyuyuncada başşka işlerim oluyo ev temizle yemek yap yada azcık uyu:) okuyorum hep ama oturupda yazamıyorum bi türlüü
şeydacım geçmiş olsun diyemedim sana elim varmadı yazmaya vallahi,hatırlatmakta istemiyorum....
evden çıkmıyorum ne zamandırr,,yolda yürümeyi unutcam yakında:)) neysekı yarın anneme gidiyom bikaçgün kalcam havam değişsin azcık ya daraldım hep evdee

ay canım ben unutumm bile olsun kuuzm gez sende azcık havan değişsin kuzum topik değiştrme konusunda sen ne diyon

kızlar artık kimse cevap yazmasın en son yeni linki yazıcam ve konuyu kapattrıcam...
bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013le devam etiyoruz

diyeee diğer msjda vericem linkii...bizim arkşlığımız böle burda kalmıcak diğer tarftan yeni arkdaşlarla devam edicez..songülüm merimmm demirbaşlarım siz yoksunuz ama benm gibi düşüncenizi var sayarak böle yapıyorum..meryemmimim sneide tabloya eklemkten büyük zevk duyucam..ve uğurumuzu beklicez kuzummm

slmmm kızlar nasılsınız...

elifim maşallah Nazar paşan çok tatlı..rabbim nazarlardan korusun..hayırlı bir evlat olsun inşallah...

biraz gecmıse baktım şeydam başka topik açmıssın..süper olmus valla 2013 e yeni umutlarla gidiyoruz...
yeni olan herseyi severimm:))

ayfercim rabbime dua et her zaman....kalbini temiz tut..rabbim en iisini verir ..inşallah herşey yolunda gidr..

dilber sen nasılsın aşılaman hayırlı olsun ..inşallah bebişin sana tutunur...:KK16:

Allah sedef ne söylim sana hiç gülücem yoktu annenin lafına :)) doğru sözün üstüne bişey söylenmez canım,çok doğru demiş...

şu bi gerçek k.valdenle aran soğuduysa onu düzeltmen çok zor hatta imkansız,sen eşinle iyimisin,eşin seni annene karşı ezdirmiyosa yerine göre konuşucaksın,yerine görede susucaksın canım!!

X