Bebek bakıcısı sorunu

Biraz daha anlat noooooolur :rolleyes:
Ağzımıza bir parmak bal sürülüp bırakılmış gibi olduk 4-5 satırla. Giriş, gelişme, sonuç uzuuuun uzun anlat. "dedi ki, dedim, dedi, dedim ki" gibi anlatıma bile razıyım :KK70:

" zorda bırakıp kendi şartlarını kaba tabirle para koparmaya çalıştığını ima ettik." Hala mı ima ettiniz, çat çat çat söylemediniz yani, ben gelseydim keşke :KK70:
hanımefendiliğimden ödün veremedim ahdhsh. İnan çok yoğun çalışıyorum, size özel olarak uzun uzun anlatacağım :KK70:

çok iyi niyetlisiniz. keşke her iş veren sizin gibi olsa.
ne yazık ki böyle yardımcı ablalar sanki canı isteyince komşuya yardıma gitmiş gibi düşündüğü için siz zorda mı kalırsınız, anlaşma nedir, neden yapılır zerre kadar bilmiyorlar.
tabi iş paraya gelince gözleri fıldır fıldır oluyor o ayrı.

sizin gibi bir işveren bulacağını da sanmam asla.

önerebileceğim birşey yok ama sıkıntınızı paylaşıyorum demeye geldim..
sektör öyle bir hale gelmiş ki, nasıl olsa çocuk bana alıştı değiştiremezler, bana mecburlar kafasındalar.

Teşekkür ederim. İnanın sastlerdir oturdum öyle 0-2 yaş kreş, yabancı- Türk bakıcı arıyorum.
Yabancı bakıcısı olan arkadaşlarım memnun değiller. Hem kültürel anlamda uymuyor yemek vs, hem kişisel temizlikleri ve ev temizliği, hemde ücret. 50 lira fazla verene kaçıyorlar. Memlekete çocuğumu görmeye gideceğim diyeni de var, Kastamonu da üniversite kazandım gidiyorum diyenide.

Yabancı bakıcısı olan arkadaşlarım memnun değiller. Hem kültürel anlamda uymuyor yemek vs, hem kişisel temizlikleri ve ev temizliği, hemde ücret. 50 lira fazla verene kaçıyorlar. Memlekete çocuğumu görmeye gideceğim diyeni de var, Kastamonu da üniversite kazandım gidiyorum diyenide.
maalesef kimseye güvenemiyoruz. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın

X