Bebek bakıcısı sorunu

Bu arada konuya eklemeyi unutmuşum. Bakmadığı 3 haftanın ücretini de ödeyecektim. Ödemeyip pislik yapasım var ama bir taraftan kredileri var zor duruma düşer diye korkuyorum
Senin bebeğini düşünmeyen kişinin kredisini düşünüyoruz. Seni çok üzerler bu dünya da canısı.. Düşsün köpek yesin kredisini 😠

Zerre kadar üzülmedim, niyeyse hemen ağlarlar. Bakıcıların ortak düzeni şu çocuğu kendine alıştırmak bu yöntemle çocuğu kullanarak anneyi taciz etmek ,taleplerini yaptırmak.
aynen öyle. çocuğunun onun yanında mutlu olduğunu görünce , her şeyini veresin geliyor bunu da kullanıyorlar.

yüz verdik ayıya geldi mıçtı haliya hesabı yapmış alt tarafı yarım saat oynama yapıyor saatler nerdeyse. allah muhtaç etmesin böylelerine.

yüz verdik ayıya geldi mıçtı haliya hesabı yapmış alt tarafı yarım saat oynama yapıyor saatler nerdeyse. allah muhtaç etmesin böylelerine.
aminn.. Asıl sıkıntısı evde bakmak istemesiydi. Zaten karşı apartmanda oturuyordu. 5 dkk da geliyordu. Bulur inşallah böyle rahat, yakın yeri

aminn.. Asıl sıkıntısı evde bakmak istemesiydi. Zaten karşı apartmanda oturuyordu. 5 dkk da geliyordu. Bulur inşallah böyle rahat, yakın yeri
ee tabi hem maaş alsın hem ev işlerini yapsın hanımefendi rahatını bozar mı? 11 aylık bebek tam hareketlenme dönemi. kendi işine dalmışken ya bebeğe bir şey olsa . sen evini bebeğe göre dekore edersin hadi gözünün önünden ayırsa da kendine zarar verecek bir şey kalmaz ortada ama karşıdakinden de bekleyemezsin ki.

çok iyi niyetlisiniz. keşke her iş veren sizin gibi olsa.
ne yazık ki böyle yardımcı ablalar sanki canı isteyince komşuya yardıma gitmiş gibi düşündüğü için siz zorda mı kalırsınız, anlaşma nedir, neden yapılır zerre kadar bilmiyorlar.
tabi iş paraya gelince gözleri fıldır fıldır oluyor o ayrı.

sizin gibi bir işveren bulacağını da sanmam asla.

önerebileceğim birşey yok ama sıkıntınızı paylaşıyorum demeye geldim..

Şartlarımızın uymadığını artık devam edemeyeceğimizi söyledik. Tamam ben kabul ediyorum evde bakarım dedi, biz de artık güvenimizin kırıldığını diğer bulduğu yeri kabul etmesini söyledik. Blöf yapmış bize , zor durumda kaldık, ödemelerim var dedi. Biz de ama başkasını buldum dedin demek ki zorda bırakıp kendi şartlarını kaba tabirle para koparmaya çalıştığını ima ettik. Ağladı . Üzüldüm ama yapacak bir şey yok.

Benim üzüldüğüm kızım ona çok alışmış :KK43: yarın yeni bakıcıyla başlayacağız . Bakalım neler olacak ?
Biraz daha anlat noooooolur :rolleyes:
Ağzımıza bir parmak bal sürülüp bırakılmış gibi olduk 4-5 satırla. Giriş, gelişme, sonuç uzuuuun uzun anlat. "dedi ki, dedim, dedi, dedim ki" gibi anlatıma bile razıyım :KK70:

" zorda bırakıp kendi şartlarını kaba tabirle para koparmaya çalıştığını ima ettik." Hala mı ima ettiniz, çat çat çat söylemediniz yani, ben gelseydim keşke :KK70:

Biraz daha anlat noooooolur :rolleyes:
Ağzımıza bir parmak bal sürülüp bırakılmış gibi olduk 4-5 satırla. Giriş, gelişme, sonuç uzuuuun uzun anlat. "dedi ki, dedim, dedi, dedim ki" gibi anlatıma bile razıyım :KK70:

" zorda bırakıp kendi şartlarını kaba tabirle para koparmaya çalıştığını ima ettik." Hala mı ima ettiniz, çat çat çat söylemediniz yani, ben gelseydim keşke :KK70:
😂😂😂😂😂

X