Bebek bekleyen hamile annişler buyrun sohbete :)

Kızlar ben 5 ay önce kürtaj oldm çok kötü şeyler yaşadm şimdi hamile olduğumu öğrendim yine aynı şeyleri yaşıycam diye korkuyorm hamilelik boyunca neler yapıyosunuz yazarsanız sevinirim :)
Allah yardimciniz olsun ben yeni uye oldum ins bu sefer alirsin bebisini kucagina

Allah yardimciniz olsun ben yeni uye oldum ins bu sefer alirsin bebisini kucagina
Aramza hoş geldin canım o arkadaşmız bebegni kucagna aldı çoğumuz meleklerimize kavştk inş sende kavşursun :) kaç haftalık hamilesin canım :)

Kızlar ben 5 ay önce kürtaj oldm çok kötü şeyler yaşadm şimdi hamile olduğumu öğrendim yine aynı şeyleri yaşıycam diye korkuyorm hamilelik boyunca neler yapıyosunuz yazarsanız sevinirim :)
Aramza hoş geldin canım o arkadaşmız bebegni kucagna aldı çoğumuz meleklerimize kavştk inş sende kavşursun :) kaç haftalık hamilesin canım :)
Banami sordun ben tam olarak bilmiyorum gunum gecti supheleniyorum ins hayirli olsun

Sedacım naslsin koptun bizden hayrdir mühim bişey yoktr inş buraya grersende yaz olur mu merak ediyoruz seni ogluşun nasl iyidir inş

Kııızlaaarrr napyonuz hç kimsedn ses soluk çıkmyo :) bebişler napyor günlerniz nasl geciyor kopmayn kızlarr kk dan yazın knuşalm bebeklermzdn bhsedelım

Kııızlaaarrr napyonuz hç kimsedn ses soluk çıkmyo :) bebişler napyor günlerniz nasl geciyor kopmayn kızlarr kk dan yazın knuşalm bebeklermzdn bhsedelım
Napalim dunyanin en guzel olayini yasiyorum oglumla vakit geciriyorum gaz sancimiz ve kaka sorunumuz var sen neler yapiosun

Napalim dunyanin en guzel olayini yasiyorum oglumla vakit geciriyorum gaz sancimiz ve kaka sorunumuz var sen neler yapiosun

Bizde oglumla büyvyoruz 4.5 aylık olduk bizmde gaz skıntısı devam ediyor ama yinede güzel gunler oyuncklarla oynuyoz falan güzel iyi gunler geçiryoruz uykusz gecelerde oluyo tabi

Merhaba arkadaşlar, 2 buçuk aylık hamileyim ve çok pimpirikliyim. Benim gibi olan var mı? Bazen de şeytan vesvese veriyor korkuyorum sağlık vs. bir sürü konuda...

Merhaba arkadaşlar, 2 buçuk aylık hamileyim ve çok pimpirikliyim. Benim gibi olan var mı? Bazen de şeytan vesvese veriyor korkuyorum sağlık vs. bir sürü konuda...
Hayırlı olsun canm. Rabbim hayırlı evlat eylesin inş. Burdaki arkadaşlar bebişlerine kavuştu sağasağlim. Benim oğluşumda 6buçuk aylık oldu :) darısı başına inş

Hayırlı olsun canm. Rabbim hayırlı evlat eylesin inş. Burdaki arkadaşlar bebişlerine kavuştu sağasağlim. Benim oğluşumda 6buçuk aylık oldu :) darısı başına inş
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. Sana da hayırlı olsun, Allah analı babalı büyümek nasip etsin. Peki hamileyken çok korktuğun şeyler olmuş muydu? Mesela ben bebeğe zarar gelebilir diye her gün yaptığım makyajdan vazgeçtim... İnşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağıma almak nasip olur

Korkularım yoktu. İlk çocuğum olmasına rağmen yapımlada alakalı olarak gayet rahattım sadece son zamanlarda hiç doğmıycak gibi hissediyodum

Ne güzel... ben de biraz daha rahat olmayı başarabilsem... Teşekkürler cevabın için...

Allah kucagina almayi nasip etsin :)
Boyle hissetmen normal,bende cogu seye dikkat ettim :) Ama inan bu zamanlarinda cok kiymetli,hep dusunmek kacmak yerine tadinida cikar
Benimde kizim 10 aylik..

Allah kucagina almayi nasip etsin :)
Boyle hissetmen normal,bende cogu seye dikkat ettim :) Ama inan bu zamanlarinda cok kiymetli,hep dusunmek kacmak yerine tadinida cikar
Benimde kizim 10 aylik..
Çok teşekkür ederim, amin :) Doğru söylüyorsun biraz da rahat olmak lazım, sürekli tedirgin sürekli stres olmaz. Allah bağışlasın kızını, sağlıklı, hayırlı ve güzel bir ömrü olsun inşallah

Ne güzel... ben de biraz daha rahat olmayı başarabilsem... Teşekkürler cevabın için...

Hayrlı olsun canım saglıckla kavşursun inş benim oglumda 6 ayı bitirdi. Bencede fazla korktma kendini bende korkuyodum hç dogmck gbi geliyodu sezerwandan korkup aglyodum ama gerek yok rabbim bizm içn ney hayrlysa onu veriyo zaten ben simdidn ozledm bile hamilelgmi ıns normal dogumun olur bende nrmal yaptm hakknzda hayrlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…