Bebek bekleyen hamile annişler buyrun sohbete :)

Teşekkür ederim arkadaşım sana da hayırlı olsun. Allah çocuğunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Aslında en güzeli normal doğum ama ben yapamam diye düşünüyorum. Sezeryan olacak büyük ihtimalle. Dediğin gibi Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Saol canım
Bence yapamam diye düsnme kendine her zman cesaret ver bende yapamam diyodum ama dr bi gün bebek ters sezeryan olabilirsin dedignde çok agladm hep nrmalde istyodum aslnda ama allah yardm ediyo inan ben kandan bana igne vrulmasndan korkarm bkamam mesela ama rabbim öyle bi güç veriyo ki ebeni veya dr dinledgnde de sorun yasamyorsun tabi karar senim durum neyi gösterir bilemeyiz ins hayrlsyla kavsursun

Ben baya uzak kalmışım hay maşallah :)

Hayırlı olsun canm. Rabbim hayırlı evlat eylesin inş. Burdaki arkadaşlar bebişlerine kavuştu sağasağlim. Benim oğluşumda 6buçuk aylık oldu :) darısı başına inş

kizlarrrrrr hepinizi ozledim nerdesinizzz nasilsiniz:)))))

İyiyim canm oğluşumla beraber vakit geçiriyorum. Bi taşınma işim oldu. Şimdide ramazan davetleri koşturmacası. Sen nasılsın canm
Bende iyiyim cnm..benimkiler coook yaramaz simdi uyudu. .rahatladim ben daha baslamadim davetleree ama korkuyodum durmassa oglum...
Buarada oglumda cok asabilestineyapacamm bilmiyorum kizinca ona gelip beni veya abisini babasini dovuyor

Bende iyiyim cnm..benimkiler coook yaramaz simdi uyudu. .rahatladim ben daha baslamadim davetleree ama korkuyodum durmassa oglum...
Buarada oglumda cok asabilestineyapacamm bilmiyorum kizinca ona gelip beni veya abisini babasini dovuyor
2 yaş sendromu olabilir. Çok değişiyo huyları. Benim oğlumda da var asabiyet ve sinir. Elimden geldiğince dizginlemeye çalışıyorum. Bizim bi whatsap grubumuz var istersen sende katıl canm

2 yaş sendromu olabilir. Çok değişiyo huyları. Benim oğlumda da var asabiyet ve sinir. Elimden geldiğince dizginlemeye çalışıyorum. Bizim bi whatsap grubumuz var istersen sende katıl canm
Su 2 yas sendorumu atlatalimnn yaa mahfoldumm kendimi zor dizginliyorum...
Haberim var cnm gruptan. .ama kismet olmadi belki ilerde:)

Y
Yidizimmm nasilsinn kizlarrr ben dondum nerelerdesinz

kizlarrrrrr hepinizi ozledim nerdesinizzz nasilsiniz:)))))

Kızz yıldız nerelerdesin sen ya yazdık sana ama cevap vermedn merak etmiştik biz iyiyiz oğlumla büyüyoruz o sinir ve asabiyet bizdede var merak etme hele dışardayken tutuyor benimkinin millete rezil ediyor benide ama inş kısa sürede geçer sen napıyosun Çocuklar nasil

Cnmmm:)))) seni ozledim... ben sifremi kaybettim sonra giremince kaldi sorunlarin felan olduu. ..
Anneannem vefat etti. .3 ay sonra dayim ..dünya gaylesi iste. .bende cocuklarimda cok sukur iyiyiz.. sen nasilsin Pasa nasil neden

Cnmmm:)))) seni ozledim... ben sifremi kaybettim sonra giremince kaldi sorunlarin felan olduu. ..
Anneannem vefat etti. .3 ay sonra dayim ..dünya gaylesi iste. .bende cocuklarimda cok sukur iyiyiz.. sen nasilsin Pasa nasil neden

Başın sağolsun canım bende şifremi unuttum giremedim falan bu gün yine bir bakim dedim girdi hemen döndüm buraya bende iyiz bizde uğraşıyorum valla napim işte hem çocuk büyütüyoz hem hayatla mücadele işte

Saol cnm. .Evet hayat sartlari zor herseyin hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…