Bebek beyninde kist

Benimde bebegime bugun kistten dolayı amniyonsentez dediler ama kabuk etmedim. Beklemek istiyorum dedim 21 haftalıgız bi ay sonra gidicez bakalım düşünmeden edemiyorum Rabbim bütün bebekleri korusun

Çok teşekkür içime su serptiniz gerçekten şu saat oldu hala düşünüyodum. Rabbime bıraktım herşeyi ne gelirse ondan ama artık üzmem kendimide bebegimize tekrar tekrar çok teşekkür ederim

Benimde bebegime bugun kistten dolayı amniyonsentez dediler ama kabuk etmedim. Beklemek istiyorum dedim 21 haftalıgız bi ay sonra gidicez bakalım düşünmeden edemiyorum Rabbim bütün bebekleri korusun
Canım hiç moralini bozma detaylı ultrasonda farklı bir şey mi çıktı da aminosentez önerdiler o kistler kayboluyor yani bende kayboldu Allaha şükür sağlıklı bebeğim var Allah hepimizin bebeğini bize bağışlasın. bol bol dua et stres yapmamaya çalış çok zor oluyor aklıma takıyordum hep ben de söylemek kolay tabi de yaşadım ondan diyorum sevgiler

Hayır canım başka hiç bi problemi yok detaylı ultrasonada girdim hiç bişi çıkmadı sadece kistden dolayı amniyonsentez dediler ama doktor illa yaptır demedi gecedebilir ama bazen genetik hastalıklar da olabilir dedi. Kabul etmedim pişman da degilim. Bekliycem bakalım

aynen bekleyin bence de hayırlısı ile başka bir bulgu yoksa aminosenteze ne gerek var riski de oluyor onun diye biliyorum harmony test fln önerirler hoş o da çok pahalıymış hakkınızda hayırlısı olsun

aynen bekleyin bence de hayırlısı ile başka bir bulgu yoksa aminosenteze ne gerek var riski de oluyor onun diye biliyorum harmony test fln önerirler hoş o da çok pahalıymış hakkınızda hayırlısı olsun

Evet riski de söyledi doktorum. Yok ya artık çok kurcalamıycam. Kurcaladıkca bişeyler çıkıyor. Annelerimizin zamanında böyle seyler yokmuş gayette saglıklı bireyler yetişmiş. Rutin kontrollere gitme kararı aldım sadece

Gecmis olsun.bebeginizin saglik durumu şu anda nasil..bende de kist gorundu suanda mersk ediyorum kist gorunup sonradan gecen ve dogunca saglik problemi yasiyormu diye

Gecmis olsun.bebeginizin saglik durumu şu anda nasil..bende de kist gorundu suanda mersk ediyorum kist gorunup sonradan gecen ve dogunca saglik problemi yasiyormu diye
valla sonra hiç kontrole gitmedik hamilelikte ve sonrasında. doğumda sorun yaşamadık. 20 aylık çok şükür kıpır kıpır bir kızım var. hareketliliği, gelişimi çok şükür yerinde...bana doktor 28. haftadan sonra yok olabileceğini söylemiştiii.sizin de öyle olacaktır inşallahj

Bebeginiz adina sevindim masaallah...tesekkurler

Arkadasimin basina geldi, 5 tane kist vardi bebegininnbasinda, gecen hafta doguk yapti herdey yolunda hamdolsun.

Merhaba acaba çocuğunuz dünyaya geldimi ve herhangi bir sorunu varmı bende aynı dertten müzdaribim

Merhaba çocuğunuz dünyaya geldimi nasıl acaba bilgi verebilirseniz çok sevinirim ve hamileliğin ilk üç aynı streslimi geçirdiniz bu yüzdenmi çok merak ediyorum ben çok stresli geçirdim çünkü

Merhaba acaba çocuğunuz dünyaya geldimi ve herhangi bir sorunu varmı bende aynı dertten müzdaribim
Merhaba Allaha şükür hiçbir sıkıntı yok zaten gebeliğimin ilerleyen haftalarında geçmişti kistler.

Merhaba aynı durum bende de var kalbinde parlaklık beyninde kist ama herşeyi gayet normal ikili tarama da temiz doktor herşeyine mükemmel dedi ama iki gündür ağlayıp duruyorum bende hastalikda degil de dedi ama iste hormondan mi nedir bilmem bazen tutamıyorum gozyasimi

Arkadaşlar merhaba, ben 22+2 günlük gebeyim dün detaylı ultrasona gittim özel hastaneye bebeğimin beyninde kist olduğunu söyledi ve korkulacak birşey olmadığını doktor üstüne basa basa söyledi tüm organları gelismis beynide gelismis ve devam ediyor dedi haftasına uygun ve cok güzel şekilde gelisiyor dedi ama ilk bebeğimiz ve kafama takıldı stres yaptım. Takip edilecek birşey var da demedi en sık rastladıgımız birşey bu dedi doğuma kadar kaybolur dedi. Bu durumda bilgilendirirse bilen arkadaşlar cok sevinirim

Merhaba, o kist kayboluyor merak etmeyin Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Benim bebeğime de varmış günlerdir ağlıyorum

Doktor bana “beyninde kist var ama zamanla kaybolacaktır, benim kızımda da vardı” dedi. Tek başına kistin çok da önemli olmadığını söyledi. 1 ay sonra gittiğimde kaybolmuştu. Siz kendinizi de bebeği de üzmeyin, beslenmenize ve vitaminlerinize dikkat edin ve bol bol dua edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…