Bebek beyninde kist

İnşallah bizimkilerde kaybolur ve başka bir bulguya rastlanmaz bol dua ediyorum Rabbim bebeklerimizi sağlıkla alalım kucagımıza acaba kaçıncı haftada yok oldu sizinkiler

Meraba benim çocuğuma da aynı şey dediler aynı sizin gibiyim lütfen yardımcı olur mısınz atlattınız mı sizede amniyo sentez yapalım yada kan testi verin dediler mi verdiniz mi yada benim çocuğuma da hiç bir sıkıntı görünmüyor dendi ama inşa korkuyor işte ..?

Şimdi kaç haftalık oldunuz sonuç ne oldu aynıları banada dendi ve benimde testlerim iyi geldi şükür

Benim kizimda da gorulmustu 26.haftada kaybolmustu.Kafaya takmayin

Benim hamileligimde de gormuslerdi sonra ileriki haftalarda kaybolmustu

Arkadaşlar bende 28+3 haftalik hamileyim simdiye kadar hicbir doktor bana kistten bahsetmemisti enfeksiyon agrisindan bu gün doktora gittim ve 1 cm kist var dedi çok üzüldüm heryerde hamileleigin başında olup sonra kaybolur yazıyor ama benim 29 neredeyse ve yeni görüldü ve boyutu bana büyük geldi başına gelenler yazabilir mi çok kötü durumdayim duydugumdan beri bu da Allah tan diyorum ama yerlebir oldum

Merhaba bebegnizde bir anomali oldumu cok yil geçmiş

Merhaba şuan bebeğinizin durumu nedir bendede seninde aynı haftada çıktı yanlız 3.5 cm bizimki çok üzgünüm tedirgin nelerle karşilasagiz kafamda bir sürü sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…