Bebek Hareketi Erken Hissedilirmi.

siirim53

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
89
53
42
Merhabalar
9+1 günlük hamileyim ve 1 haftadır kasıklarımda ve karnımda seyirmeler oluyor önceleri gaz vesaire dedim ama üst üste de olunca merak ettim bebek hareketi erken hissedilir mi 59 kiloyum bu benim 2.ci gebeliğim 17 sene üzerine inanın çoğu şeyi unutmuşum sanki ilk defa yaşıyorum bu duygu birde erken hareket eden bebek erkek diyorlar doğrumudur.

Benimki 7 haftalıkken kalp atışı gibi pıt pıt ediyordu gayet de olabilir neden olmasın ? Zayıfsınız da ve 2. Gebeliğiniz siz daha fazla hissedersiniz

Merhabalar
9+1 günlük hamileyim ve 1 haftadır kasıklarımda ve karnımda seyirmeler oluyor önceleri gaz vesaire dedim ama üst üste de olunca merak ettim bebek hareketi erken hissedilir mi 59 kiloyum bu benim 2.ci gebeliğim 17 sene üzerine inanın çoğu şeyi unutmuşum sanki ilk defa yaşıyorum bu duygu birde erken hareket eden bebek erkek diyorlar doğrumudur.
Bence yanlış biliyorlar kız bebek 3 ve 3 buçuk aylıkken bazen damar gibi atar en geç erkek bebek hareket eder. Senin o hissettiğinde bebek hareketi değildir ya gazdır yada bağırsak hareketidir. Sağlıkla al kucağına işallah

Bence yanlış biliyorlar kız bebek 3 ve 3 buçuk aylıkken bazen damar gibi atar en geç erkek bebek hareket eder. Senin o hissettiğinde bebek hareketi değildir ya gazdır yada bağırsak hareketidir. Sağlıkla al kucağına işallah
hayırlısı olsun da

Hamilelikle kan akışı arttığı için pıt pıt atan damarlarımız 😊

Kolumuzda, boynumuzda damara dokunduğumuz zaman hissediyoruz, ama deriye yakın olduğu için. Bebek kat kat korunaklı bir yerde. 🙂

9. Haftada 3 cm ve kolları bacakları tam gelişmiş olmuyor. Hissedilmesi mümkün değil diyor doktorlar. Ortalama 16-20 haftaymış hissedilmesi. İkinci gebelikte daha erken hissediliyormuş anne bilinçli olduğu için, birde kiloyla da alakası var.

15. Haftamda doktoruma karnımda sertlik hissediyorum demiştim(bebek hareketi değil) olabilir rahmin büyüyor, hareket etmesi için daha erken biraz daha var demişti. 7 yada 9. Haftada bebek hareket ediyor deseniz dalga geçerler aman🤭🤭

X