Bebek istiyoruz eşim ve benim sonuçlarım ?

Kızlar selam bizde eşime test yaptırdık bursada bi laboratuvarda sonuçlar böyle. Oranın doktoru gayet iyi demiş ama nedense güvenemedimde bir ürolog olmadığı için

Eklentiler

• IMG_0833.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar selam bizde eşime test yaptırdık bursada bi laboratuvarda sonuçlar böyle. Oranın doktoru gayet iyi demiş ama nedense güvenemedimde bir ürolog olmadığı için
Nerde yaptırdınız söyler misiniz bizde yaptırmak istiyoruz labaratuvarda ücretini de yazarsanız çok sevinirim burdan yazmak istemezseniz özelden lütfen yazar mısınız

Nerde yaptırdınız söyler misiniz bizde yaptırmak istiyoruz labaratuvarda ücretini de yazarsanız çok sevinirim burdan yazmak istemezseniz özelden lütfen yazar mısınız
Çok hızlılar gittil hemen 1 saat içinde çıktı sonuçlarımız. Oranın doktorunu aradı eşim ondan bilgi aldk

Pek anlamasam da bence de gayet normal gözüküyor sonuçta orda bakanlar da bu işin piri olmuştur tabi siz yine de bi doktora baktırın
Canım nilüferde güven tıp diye bir laboratuvar var orada 850 tl gibi bişeydi fiyatı
Sağolun teşekkür ederim

Pek anlamasam da bence de gayet normal gözüküyor sonuçta orda bakanlar da bu işin piri olmuştur tabi siz yine de bi doktora baktırın

Sağolun teşekkür ederim
Kendimde doktora gideceğim o zaman onada göstericem bakalım. 2 yıl olcak nerdeyse 1 kürtajım var birdahada olmadı. Rahim filmi hormon tahlili 2 kere çatlatma iğnesi denedik ama olmadı

Kendimde doktora gideceğim o zaman onada göstericem bakalım. 2 yıl olcak nerdeyse 1 kürtajım var birdahada olmadı. Rahim filmi hormon tahlili 2 kere çatlatma iğnesi denedik ama olmadı
Hiç ummadığınız anda eabbim şaşırtır inssllah nasip eder beklemek ümitlenmek çok zor cidden
Umarım isteyen herkese Allah nasip etsin

Amiim inşallah hepimize nasip olsun bende dr arayışındayım siz kime gidiyorsunuz
Bursa da mı suan ilçe de bi devlet hastanesine gittik ama doktor tatmin etmedi konuşmadı bile yani eşimi Bursa da kendi muayenesi olan profesör bi doktora götürmeyi düşünüyorum arayıştayım bakalım kime gideceğiz bilmiyorum

Bide bursada burtomda yapıyormuş sanırım sperm testi. Ben rahim filmini orda çektirmiştim bide arayıp oraya sor canım fiyat veriyorlar telefonda diğer yerlere göre daha uygun oluyor
Morfolojiye falan da bakılacak cinsten yapıyorlar dimi canım dur orayı da arayayım çok sağol

Bizde sperm azlığından ziyade sağlıklı sperm yoktu. Ben kür yapamadım eşim birşeyler içmeyi yemeyi kabul etmiyordu hiç zorlamadm öyle ki bazı doktorlar eşimin değerlerine bakıp asla çocuğunuz olmaz dedi bizde evimizi taşıdık sırf çocuk için tedavi olalım işin ehli doktorlara göründük onlarda hayır değerler gayet iyi normal yolla bile çocuk olur dedi. Ha bide eşimde varikosel de vardı ameliyat oldu sonuçları değişmedi. Tedavilere başladık 2 3 Ufak tedavide tutmadı sonra hiç beklemediğim anda kendiliğinden hamile kaldım
Ve en inandığım şey taşındığım yerde kimse bebek bebek diye darlamiyordu kafam rahattı stres yapmayı bırakmıştık düşünmeyi bırakmıştık. Bide tbai sağlıklı beslenmeyi ve kontrolleri hiç ihmal etmedik.
Sizde işin ehli yerlere gidin ve kulağınızı dışarıya tikayin zor biliyorum ama olması gereken bu

Haklısınız bizde suan yoğun bi stres var eşim resmen ilk öğrendiği gün kendine gelemedi kendini suçladı hep benim yüzündenmiş diye benden özür diledi falan işte o esnaf ve hep evlere giril çıkıyo iş için herkes tanımayan herkes soruyormuş o da bıkmış artık bende bıktım bana kendi arkadaşlarım bile soruyor kendileri hamile benim yanımda işte Allah olmayana versin çok zor gerçekten tarzı konuşmalar oluyo bilmiyorum ben olsam böle konuşmam işte akıl vermeye çalışmalar falan kendi anne babalarımız sormazkenn elalem çok meraklı Ve hani sanki Suan hamile olamam gibi geldiği için mesela reglm gelmedi daha 10 gün var ama işte mesela normalde olsa asla röntgene girmem geçenlerde girdim ağrılarım yüzünden o kadar artık olmayacak zaten diye salmışız bir an önce bunu üstümden atmam gerekiyor yavaş yavaş atıyorum ama şöyle 1 aya falan anca rahatlarım öyle ki sanırım stresten tüm kaslarım kasılmış eklem ağrılarından uyuyamıyorum .. stres her şeyin başı

En az 3 ay kullanması lazım takviye. 6 ay bile gerekebilir. Ama bazen takviye de alsa düzelmeme olabiliyor. 1 sene de olmuş bence hsg çekinin rahim ve tüplere baktırın sonra da aşılama deneyin zamandan kazanmak için.

En az 3 ay kullanması lazım takviye. 6 ay bile gerekebilir. Ama bazen takviye de alsa düzelmeme olabiliyor. 1 sene de olmuş bence hsg çekinin rahim ve tüplere baktırın sonra da aşılama deneyin zamandan kazanmak için.
Hsg neden çekilmem gerekiyor acaba bende bir şey çıkmadı tahlillerde yani bu önemli mi acaba ?
Çok korkuyorum vajinismustum zaten yendim 1-2 ay içinde ama hala korku var içimde böyle eşime rahatım ama başka biri oraya bir şey sokması bi cisim falan düşününce bile korkutucu yani çok acıyo falan diyorlar bide o beni korkutuyo öenmli
Bir şey mi acaba bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…