Bebek kıyafeti seçerken arkamdan konuşulanlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bonibonn14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
37
20
Merhaba kardeşimin bebeği dogmak üzere bu yüzden büyük bi markete girdim ve kardeşime bi kaç bebek kiyafetlerinin fotoğrafını attım. Bu sırada iki tane kaba saba bakımsız iri yarı iki erkek birden çıktı durdu napiyo lan bu dedi arkadaşına. Bana mı diyorlar diye dönüp yüzlerine baktım biri gözünü başka yere çevirdi yanındaki arkadaşı yüzüme bakmadan cevap verdi. Çocuk yapmasınlar yada çocuk yapacaklar gibi biseyler geveledi sonra alkol reyonundaki sevgilisinin yanina gidip ahtopat gibi kollariyla ona sarıldı. 25 yaşında bi kadınım ve neden böyle bir durumla karşılaştım özellikle napiyo lan bu gibi kaba bi ifade duymak beni üzdü umarım üzerime alınmışımdır siz ne düşünüyorsunuz?

Merhaba kardeşimin bebeği dogmak üzere bu yüzden büyük bi markete girdim ve kardeşime bi kaç bebek kiyafetlerinin fotoğrafını attım. Bu sırada iki tane kaba saba bakımsız iri yarı iki erkek birden çıktı durdu napiyo lan bu dedi arkadaşına. Bana mı diyorlar diye dönüp yüzlerine baktım biri gözünü başka yere çevirdi yanındaki arkadaşı yüzüme bakmadan cevap verdi. Çocuk yapmasınlar yada çocuk yapacaklar gibi biseyler geveledi sonra alkol reyonundaki sevgilisinin yanina gidip ahtopat gibi kollariyla ona sarıldı. 25 yaşında bi kadınım ve neden böyle bir durumla karşılaştım özellikle napiyo lan bu gibi kaba bi ifade duymak beni üzdü umarım üzerime alınmışımdır siz ne düşünüyorsunuz?
Kafaları güzel herhalde. Durduk yere böyle söylemek için mal olmak lazım.

Olay saçma, bizim ahtopat sarılması detayını bilmemiz gerektiğini düşünmeniz daha saçma.
ahtapot değil dikkatini çekerim,ahtopat. doğru yazdığın için teşekkür ederim öncelikle :KK53: :KK52:

konu sahibi,dünyada manyak çok,hangi birini kafamıza takalım?

velev ki size dediler o şeyleri,ne önemi var? saçma sapan,hayatınızda bir daha görmeyeceğiniz insanlar.

hem ne kadar mükemmel ve hatasız da olsanız hep bi kusur bulacak insanlar olacak hayatınızda.

biraz rahat yaşayın :)

Ciddi misiniz ? Çok terbiyesizlik nasıl sizin gibi birine böyle davranabiliyorlar 😥

Son düzenleme:
Yani herkes böyle sokakta yaşadıklarına dertlense yanmıştık... dese ne demese ne...

Şöyle eltisi kayinvalidesi bebeğine seçtiği kıyafetlere birşey diyor da onu anlatacak konu baya heyecanlı sanmıştım 😒

Senin için "kızın kendisi bebek gibi..bir de bebek kıyafeti mi bakıyor " diye şaşırmış ve kendi içlerinde bunu konuşmuşlardır..evet öyle olmuştur🙄 Ahtopat sarılması için birşey diyemeyeceğim o çok ayıp olmuş ..ne o nispet yapar gibi?!

2005 senesinde benim bestem olan bir sarkiyi arkadaslarim liseler arasi muzik yarismasinda calmislardi. Ben yurtdisindaydim sarkimi calarken video kaydetmisler, ben okula donunce izletmislerdi. Sarki calarken cocugun teki "BU NE LAN" diyip guluyor. Videoda en baskin ses oydu.

Uzerinden 16 sene gecti ve hala o videoda bu ne lan diyen cocugu dusunup zaman zaman ayar oluyorum. Bu yuzden sizi anliyorum... Bazi insanlar ne yazik ki munasebetsiz. Rahat rahat alisveris de mi yapamicaz bebek kiyafeti de mi secemicez. Kendisini de goruruz bebek kiyafeti secerken. 😠😠😠😠 O zaman keske yanina gidip NAPIYO LAN BU deme sansimiz olsa. Intikam soguk da yenir...

Belki size dememişlerdir göz göze bile gelmemişsiniz hadi diyelim dediler çeşit çeşit insan var dışarda hiç tanımadığınız bir daha da rastlamayacağınız ne dediğini bilmeyen insanların laflarına gerçekten bu kadar kafa mı yordunuz da konu açtınız ya Allah aşkına..ayrıca kollarıyla sevgilisine sarılmasının konuyla ilgisü ne onu çözemedim çok alakasız size ne. Terbiyesizler der geçerim hiç kafamı yoramam ohoo siz herkesin davranışını böyle takarsanız çabuk yaşlanırsınız

Bdv de açılan konulara "bu da dert mi" demekten kaçınırım. Herkesin derdi kendine, üstelik büyük küçük fark etmez paylaşmak yasak değil.

Lakin... Gel gelelim bu da dert mi Allahaşkına :KK53:
Bir daha görecek misiniz o adamları?
Hayır bu kadar neye takıldığınızı cidden anlamadım. Zaten siz de tam olarak anlamamışsınız size ne dediklerini..
Böyle ufak şeylerin dert sayıldığı muazzam bir hayatınız varsa ne mutlu size diyorum.
:spor:

Gecenlerde havanin soguk oldugu bi gün evde cok bunaldim 15 aylik bebemle attim kendimi sokaklara arkamdan yanimdan sagımdan solumdan ayyy bu havada cikarmiş cocugu laflari duydum 😀 manyak cok issiz cok deli cok memleket böyle her lafı buraya yazsak ohooo
Bosverin gitsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X