❤️❤️❤️BEBEK SAHİBİ OLMAK İÇİN❤️❤️❤️

❤️SİZDE Bİ BAKIN KIZLAR BELKİ BENİMLE BERABER DENEMEK İSTERSİNİZ❤️

@melekruu
@masal3487
@Melek-4545
@Elaaamm
@Unicorn uterus
@eszinbb07
@Eses07
Hijyenik Hijyenik
@evim12345
@cilekli_sut
@crescent2425
@sinkar
@Hayalci_almina
@Pinkhouselife61
K kartanem2
@semus06
@ceren_08
@gurbet kuşu
@yagmur559
@nevsunneva
@kelebekk47
@elma_sekerim01
@Bukeetbuket
@nihal3575
@umut-90
@deepandfury
@clementon
@avciecrin
@serapozcan3343
sunnycat sunnycat
O Off_off
:halay::dondurma::spor:

KIZLAR DÜN BEN "TESBİH DUASINI" YAPTIM SİZDE BELKİ YAPMAK İSTERSİNİZ

Not: DENEYİP TUTMAYAN DUYMADIM İLK KEZ YAPTIM!

Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece, 2 rekat Allah rızası için, 2 rekat Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için, 2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz. Sonra oturduğunuz yerden kalkmadan, her bir tesbihe 3 ihlas 1 fatiha okuyorsunuz. Okudunuz 99 oldu. Birde imamesine okuyun 100 adet olacak. Sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz. Dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz. Camiye de verebilirsiniz. Dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz.

Uygulaması basit ve gerçekten etkili bir duadır. Umarım dilekleriniz kabul olur.
Sağol canım amin hepimizin

@melekruu
@masal3487
@Melek-4545
@Elaaamm
@Unicorn uterus
@eszinbb07
@Eses07
Hijyenik Hijyenik
@evim12345
@cilekli_sut
@crescent2425
@sinkar
@Hayalci_almina
@Pinkhouselife61
K kartanem2
@semus06
@ceren_08
@gurbet kuşu
@yagmur559
@nevsunneva
@kelebekk47
@elma_sekerim01
@Bukeetbuket
@nihal3575
@umut-90
@deepandfury
@clementon
@avciecrin
@serapozcan3343
sunnycat sunnycat
O Off_off
:halay::dondurma::spor:

KIZLAR DÜN BEN "TESBİH DUASINI" YAPTIM SİZDE BELKİ YAPMAK İSTERSİNİZ

Not: DENEYİP TUTMAYAN DUYMADIM İLK KEZ YAPTIM!

Perşembe gecesi yani cumaya bağlayan gece, 2 rekat Allah rızası için, 2 rekat Peygamber Efendimiz (S.A.V.) için, 2 rekatta hacetiniz için namaz kılıyorsunuz. Sonra oturduğunuz yerden kalkmadan, her bir tesbihe 3 ihlas 1 fatiha okuyorsunuz. Okudunuz 99 oldu. Birde imamesine okuyun 100 adet olacak. Sonra o tesbihi kıbleye doğru yüksekçe biryere asıyorsunuz. Dileğiniz olduktan sonra 41 adet tesbih satın alıyorsunuz ve bu tesbihleri çevrenizdekilere dağıtıyorsunuz. Camiye de verebilirsiniz. Dağıttıktan sonrada astığınız tesbihi yerinden alıyosunuz.

Uygulaması basit ve gerçekten etkili bir duadır. Umarım dilekleriniz kabul olur.
geçen yıl yaptım kıbleye yüksek bi yere astım bekliyorum bende hatta bu gün aklıma geldi eminönünde tesbih aradı gözlerim kabul olursa alırım diyebakındım

Kızlar bu arada yakıyı yapıştırdım.. Daha bi saat olmadı ütü basmış gibi yanıyor..:KK43:
İki gün dayanmak Nasıl olacak bilmiyorum :KK22:
Dua edin bana nolur :KK61:
Cnm inşallah işe yarar bende yapmıştım verdiği acıyı biliyorum allah kolaylık versin :KK43: ama çıkardıktan sonra sakın Kaş'ıma yara oluyo ve uzun sürede gitmiyo

Cnm inşallah işe yarar bende yapmıştım verdiği acıyı biliyorum allah kolaylık versin :KK43: ama çıkardıktan sonra sakın Kaş'ıma yara oluyo ve uzun sürede gitmiyo
İyiki söyledin tatlım :110: inan yanıyorum sırt üstü falan yatamam yanıyorumm:KK61: 6 saat en az duracakmış :cry:inanki sobaya dayamış gibi yanıyor:mad:
kesin olcak deseler bi hafta bile dayanırım yavrum olsun diye hayırlı bi evlat için.... :cry:

İyiki söyledin tatlım :110: inan yanıyorum sırt üstü falan yatamam yanıyorumm:KK61: 6 saat en az duracakmış :cry:inanki sobaya dayamış gibi yanıyor:mad:
kesin olcak deseler bi hafta bile dayanırım yavrum olsun diye hayırlı bi evlat için.... :cry:
Her şey o küçük tatlı canavarlar için :) inşallah rabbim emeğini boşa vermez cnm sen iki gün dayanmaya çalış ben bir hafta dayandım ama gene gelmedi bizim canavar çok inat bir şey çıktı :) :)

günaydın kızlar yakı olayını 2 kez yaptım bardak vurdurdum belime ama naz böceği hala gelmedi ah bi gelsn sorcam ona bunların hesabını :anne::anne::anne: bu ay preseed jel aldım ovu testi aldım ama olmıcak biliyorum :KK42::KK42: nisan yağmuru suyu topladı kayınvalidem eşim duasını okucak onu içcem bide bata az kaldı bat geçsn mi adetmi olayım öyle suyu içiym diyorum

günaydın kızlar yakı olayını 2 kez yaptım bardak vurdurdum belime ama naz böceği hala gelmedi ah bi gelsn sorcam ona bunların hesabını :anne::anne::anne: bu ay preseed jel aldım ovu testi aldım ama olmıcak biliyorum :KK42::KK42: nisan yağmuru suyu topladı kayınvalidem eşim duasını okucak onu içcem bide bata az kaldı bat geçsn mi adetmi olayım öyle suyu içiym diyorum
Kuzum benim :110:
Umudumuzu yitirmeyelim.. Gelmicek biliyorum dediğinde bile olumsuzluk gönderiyorsun vücuduna..
Gelecek inşaallah niye gelmesin :anne:
İnşaaallah tutmuştur bu ay bat ın gelmez:dondurma:
Bence bir kısmını iç suyun bir kısmını birdahaki aya bırak :kahve: ama sen daha iyisini bilirsin:hamarat:
Rabbim bekletmesin inşaallah :süslü:

Kuzum benim :110:
Umudumuzu yitirmeyelim.. Gelmicek biliyorum dediğinde bile olumsuzluk gönderiyorsun vücuduna..
Gelecek inşaallah niye gelmesin :anne:
İnşaaallah tutmuştur bu ay bat ın gelmez:dondurma:
Bence bir kısmını iç suyun bir kısmını birdahaki aya bırak :kahve: ama sen daha iyisini bilirsin:hamarat:
Rabbim bekletmesin inşaallah :süslü:
sağol canm desteğin için 3 yıl oluyor bekleyeli zormuş Rabbim bekltmesn aratmasın kimseye eşim yarın okusun duları da içerim olmazsa inşaallah bat gelmz bebğim gelir hepimzn tabiiii:emir_bebek::emir_bebek::anneadayı:

X