bebekle aöf imtihani...

SIFIR MOD

%100 enerciiiii
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2015
36.866
118.555
35
merhaba arkadaşlar.
kusura bakmayin durduk yere konu açtiğim için... bu bir dert mi bilmiyorum ama tatlı bir dert sanirim:)
evliyim 4 yıllık kamu çalışanim. bide aöf okuyorum. kamu yönetimi 3. sinif.. 4 yıldır da bitiremedim hala 3. sinif..
hamile olduğum için güz dönemi dondurdum çünkü hepsinden kalmişim :KK70: .şimdi bahar döneminde 4 dersim var. bunlari versem 4. sinifa geçmiş olucam.
kayıt yenileme 13 şubatta başliyor bebegimin doğumu da inşallah allahin iziniyle şubat sonunda olacak..
ee şimdi ben kayidimi yenilesem mi.. bebekle ders çalışabilir miyim?? geçer miyim?
sinava girersem bebegimi kaynanama birakicam girip gelicem öle düşüncem vardi.
benim için zor olabilir mi?
sizden fikir bekliyorum napmaliyim?

Aöf belasina maruz kalmis biri olarak ne kadar cabuk bitirsen kar bence kaydini yaptir 2 dersini bile versen senin icin buyuk kâr git gide aöf mezuniyetinide zorlastiriyorlar zaten dogum izniyle evde olacaksiniz ilk sinav nisanda desek bence en azindan iki dersi yine verirsiniz emin olun bebek buyudukce ders calismaniz daha zorlasacak ilgi alaka beklwyecek ihtiyaclari cogalacak bence o kaydi yaptir

Aöf belasina maruz kalmis biri olarak ne kadar cabuk bitirsen kar bence kaydini yaptir 2 dersini bile versen senin icin buyuk kâr git gide aöf mezuniyetinide zorlastiriyorlar zaten dogum izniyle evde olacaksiniz ilk sinav nisanda desek bence en azindan iki dersi yine verirsiniz emin olun bebek buyudukce ders calismaniz daha zorlasacak ilgi alaka beklwyecek ihtiyaclari cogalacak bence o kaydi yaptir
bende öle düşünüyorum napsam bilemedim büyüdükçe çok zorlaşacak..

acaba bebekle aöf giren varmi?
Bebekle Aöf'e gitmedim.
Yazacaklarım bebek hakkında.
Iki kızım var. Ikisinde de lohusalık dönemini çok zor geçirdim. Ilk üç ay boyunca uyku uyuduğumu hatırlamıyorum. Sürekli ağlayan, kolik bebeklerdi. Her bebek aynı olacak diye birşey yok ama aklında bulunsun diye yazdım.:KK66:

Bebekle Aöf'e gitmedim.
Yazacaklarım bebek hakkında.
Iki kızım var. Ikisinde de lohusalık dönemini çok zor geçirdim. Ilk üç ay boyunca uyku uyuduğumu hatırlamıyorum. Sürekli ağlayan, kolik bebeklerdi. Her bebek aynı olacak diye birşey yok ama aklında bulunsun diye yazdım.:KK66:
13 şubatta kayit yenileme var bebek te şubat sonu ikiside ayni denk geliyor kaydimi yaptırsam mi bilmiyorum valla nasıl olucak hiç de bilemiyorum:KK43:

Bebekten bebeğe değişir. Ama 4 ders çok değil. İki çocuk olsa zorlayabilirdi ama tek çocukla yapılır. 4 dersi verin bence 4.sinifa gecmis olun. Seneye bebeğin durumuna göre devam edersiniz.

4 dersi bence verirsin. en azından 2 sini kesin verirsin ama 4 y 1 d götürüyor.

Sinav tarihi nisanda oluyo esiniz yada kv cocugu arabayla sizin sinava getirdiginiz okula getirip bahcede ilgilenebilir siz cikincaya kadar zaten sinav arasi bebwginizle ilgilenirsiniz sonradan 2. Oturuma girersiniz ben sinava girerken com gordum iykelerini biraz zorlanacaksiniz ama cok kotude olmaz

Aralikta ocak ta olsaydi cicuk hastalanir diye kalsin dite dusunebilirdim ama misan haziran uygun mevsimler bence

Yenile

Çalışabilirsen girersin

Yani ihtimal var sadece 4 ders zira

Benim oğlum uslu idi gece de gündüz de düzenli uyudu evse boşluktan Can'ım sıkılır çeşit çeşit yemek yapardım o ilk 3 ayda

Bu bebeğe ve kişiye göre değişir

Sinav tarihi nisanda oluyo esiniz yada kv cocugu arabayla sizin sinava getirdiginiz okula getirip bahcede ilgilenebilir siz cikincaya kadar zaten sinav arasi bebwginizle ilgilenirsiniz sonradan 2. Oturuma girersiniz ben sinava girerken com gordum iykelerini biraz zorlanacaksiniz ama cok kotude olmaz

Aralikta ocak ta olsaydi cicuk hastalanir diye kalsin dite dusunebilirdim ama misan haziran uygun mevsimler bence
evinde durcak bebek.. dişarda olsa hasta olur biliyosun yalanci baharda var. kvme birakicam öle olsa iyi olur. sinava girer çikarim diye düşündüm. ders çalışmayi o halde şimdiden başlayayim iyi olur.
nisanda inş bebek 40i çikmiş olucak inş. nabiyim 4 dersimi vereyim gitsin en iyisi bu diye düşündüm.

ben gecen sene mart ayında doğum yaptım nisanda da ara sınav vardı ama gidemedim çünki bebeğim daha 40 günlükte ve çok ağlıyordu.bırakıp gidemedim benim 5 dersim vardı bu arada sen kaydını yaptır bence gidebilirsen gidersin.

ben varım; ama çalışmadan giriyorum sınavlara sayılır mı:) 2. üniversite benim biraz keyfi okuyorum

bebegim subat sonu dogdu ve ben bahar donemi sinavlarina girdim. kızımı; vizede cok guvendigim bir arkadasima biraktim, finalde de kv bize gelmisti ona.

bir de geçen dönem dondurmuşsunuz kayıt galiba? bu dönem sınavlara girmeseniz bile kayıt yenilemesi yapın, 2 dönem üst üste kayıt yapılmazsa siliniyor kaydınız diye biliyorum

Ben kızımı bir aylıktı anneme bırakıp gitmiştim sınava. Sütümü sağıp bırskmıştım. Bebek açısından sıkıntı olmamıştı. Sallama kraliçesi olduğum için derslerin çoğunu geçmiştim o dönem ama tabi o zamanlar 4 yanlış bir doğruyu götürmüyordu. :işsiz:

Bende bebekle aofteyim hamileyken 2.siniftaydim ders calisabiliyordum.. bebegim doğdu hic ders çalışamadım ama geçtim gecen donem bitirmem gerekiyordu... 3 dersim kaldı ve pişman oldum keşke çalışsaydım diye hiç kitap açmadan girdim kaldim simdi hafta sonuna sinavim var ilk sinavada giremedim 3 senedir çalışmadığin kadar çalışıyorum ama gecemezsem diye korkuyorum ... bu dönem zorlasti 4 yanlis 1 dogruyu götürüyor , gireceğim 1 dersin ara sinavina baktım resmen karman karışık sormuşlar... bence uzadıkça insani sıkıntı basiyor bitsede kurtulsam modundayim...

Bebegim doğduktan 5 ay sonra sinavlar olmustu sabah sütümü sagdim bıraktım biberon almıyordu kasikla zorla vermişlerdi sabah zaten giderken uyuyordu gitmeden uyurken emzirdim kalkınca almamis olursa zaten 1 -2 saate geliyordum emzirip sut sagip geri gidiyordum

ben varım; ama çalışmadan giriyorum sınavlara sayılır mı:) 2. üniversite benim biraz keyfi okuyorum

bebegim subat sonu dogdu ve ben bahar donemi sinavlarina girdim. kızımı; vizede cok guvendigim bir arkadasima biraktim, finalde de kv bize gelmisti ona.

bir de geçen dönem dondurmuşsunuz kayıt galiba? bu dönem sınavlara girmeseniz bile kayıt yenilemesi yapın, 2 dönem üst üste kayıt yapılmazsa siliniyor kaydınız diye biliyorum
evet güz dönemi dondurdum o yüzden girsem iyi olucak eşim sen çalışsamazsin zor diyo..
bende çalışırım dedim bebegimi annengile birakir gelirim dedim 4 dersi vereyim gitsin dedim.. peki sen bilirsin dedi.
olabiliyor herade güz dönemi dondursam da . bahar dönemi artık gireyim dedim sinavlar nisanda.. o zamana kadar 40 a çikmiş olur bebişim. inş.

Bende bebekle aofteyim hamileyken 2.siniftaydim ders calisabiliyordum.. bebegim doğdu hic ders çalışamadım ama geçtim gecen donem bitirmem gerekiyordu... 3 dersim kaldı ve pişman oldum keşke çalışsaydım diye hiç kitap açmadan girdim kaldim simdi hafta sonuna sinavim var ilk sinavada giremedim 3 senedir çalışmadığin kadar çalışıyorum ama gecemezsem diye korkuyorum ... bu dönem zorlasti 4 yanlis 1 dogruyu götürüyor , gireceğim 1 dersin ara sinavina baktım resmen karman karışık sormuşlar... bence uzadıkça insani sıkıntı basiyor bitsede kurtulsam modundayim...

Bebegim doğduktan 5 ay sonra sinavlar olmustu sabah sütümü sagdim bıraktım biberon almıyordu kasikla zorla vermişlerdi sabah zaten giderken uyuyordu gitmeden uyurken emzirdim kalkınca almamis olursa zaten 1 -2 saate geliyordum emzirip sut sagip geri gidiyordum
zor oldu mu??.
şimdiden başlasam diyorum ah keşke başlassaydim önceden erteleyip durdum ne bilem..

Ben kızımı bir aylıktı anneme bırakıp gitmiştim sınava. Sütümü sağıp bırskmıştım. Bebek açısından sıkıntı olmamıştı. Sallama kraliçesi olduğum için derslerin çoğunu geçmiştim o dönem ama tabi o zamanlar 4 yanlış bir doğruyu götürmüyordu. :işsiz:
evet bu aralar dönem zorlaştı çkmiş sorulardan artık çikmiyo:KK43:

X