bebekle aöf imtihani...

zor oldu mu??.
şimdiden başlasam diyorum ah keşke başlassaydim önceden erteleyip durdum ne bilem..
Zor değil sen ders calisma kısmını mi soruyorsun, öyleyse ben çalışmadım ama çalışabilirdim ,küçükken daha kolaydi en azından benimkinin bebekligi sıkıntısızdi huysuz değildi.
Ama simdi 2.5 yaşında hep oyun istiyor birşeyler için agliyor vs akşamları eşimle oturuyor bende ders çalışıyorum

Esasen sıkıntısı yoksa en rahat dönemi o küçük olduğu dönem

Gece uyku varsa hayat kolay benimki uyurdu gece üç kere kalkar emer yatardı o uyanma beni zorlamazdı zira ile gitmediğim için ilk 3 ayda erken kalkmazdım Bebek 8 de kalkardı işte

Şimdi oğlum Kocaman dün okul tatildi ben de ders çalışıyorum oyun oynuyor ama aklına bir şey geliyor ona bak buna bak diyor vs vs

Bebek ağlamıyorsa uyuyordur ya da yatıyordur

En uygun Zaman o Bebek hali yemek hazırlama dersi yok peşinden koşma derdi yok

Bir de para falan mı yatırılacak yenileyip sınava girmesen ne kaybedeceksin ki

yeni dogmus olacak zaten surekli uyuyacak uyancak en verimli caliscan zaman buyudukce seni rahat birakmio oglum 4-5 aylikken ben calisirken alip kitaplarimi yirtiodu ben hic dondurmadm kaydimi 40 haftalikken bile sinava gittim gerci sinav gorevlileri sana pimi cekilms bomba muamelesi yapiolar ha patladi ha patlicak die:KK48: bide senin birakcagin bi yer varmis benim o da yoktu esime biraktim hep tek bana kalirsa ne kdr erken biterse o kdr ii :kahve: sistem gittikce zorlasio cunku

ben varım; ama çalışmadan giriyorum sınavlara sayılır mı:) 2. üniversite benim biraz keyfi okuyorum

bebegim subat sonu dogdu ve ben bahar donemi sinavlarina girdim. kızımı; vizede cok guvendigim bir arkadasima biraktim, finalde de kv bize gelmisti ona.

bir de geçen dönem dondurmuşsunuz kayıt galiba? bu dönem sınavlara girmeseniz bile kayıt yenilemesi yapın, 2 dönem üst üste kayıt yapılmazsa siliniyor kaydınız diye biliyorum
Hayır silinmiyor kayıt aöf kayıt silinme olayı yok siz dilekçe vermeden silinmez,eskidendi bu kural kalktı artık.

yeni dogmus olacak zaten surekli uyuyacak uyancak en verimli caliscan zaman buyudukce seni rahat birakmio oglum 4-5 aylikken ben calisirken alip kitaplarimi yirtiodu ben hic dondurmadm kaydimi 40 haftalikken bile sinava gittim gerci sinav gorevlileri sana pimi cekilms bomba muamelesi yapiolar ha patladi ha patlicak die:KK48: bide senin birakcagin bi yer varmis benim o da yoktu esime biraktim hep tek bana kalirsa ne kdr erken biterse o kdr ii :kahve: sistem gittikce zorlasio cunku
Hayır silinmiyor kayıt aöf kayıt silinme olayı yok siz dilekçe vermeden silinmez,eskidendi bu kural kalktı artık.
o yüzden güz dönemi dondurmuşum.. şu an 14-15 ocakta dönem sonu sinav var çok da kar yağacak. hamile halimle gidemem dedim düşündüm hiç bişey yapmadim pasif görünüyüor şu an..

merhaba arkadaşlar.
kusura bakmayin durduk yere konu açtiğim için... bu bir dert mi bilmiyorum ama tatlı bir dert sanirim:)
evliyim 4 yıllık kamu çalışanim. bide aöf okuyorum. kamu yönetimi 3. sinif.. 4 yıldır da bitiremedim hala 3. sinif..
hamile olduğum için güz dönemi dondurdum çünkü hepsinden kalmişim :KK70: .şimdi bahar döneminde 4 dersim var. bunlari versem 4. sinifa geçmiş olucam.
kayıt yenileme 13 şubatta başliyor bebegimin doğumu da inşallah allahin iziniyle şubat sonunda olacak..
ee şimdi ben kayidimi yenilesem mi.. bebekle ders çalışabilir miyim?? geçer miyim?
sinava girersem bebegimi kaynanama birakicam girip gelicem öle düşüncem vardi.
benim için zor olabilir mi?
sizden fikir bekliyorum napmaliyim?

Cnm bende son dönemdeyim bi geçemedim sınavlara giremedim. Hamileyken girdiğim sınavda uyumuşum:olamaz: olmadı. Sonra doğması gereken zamandan 3 hafta önce geldi tam sınav günü geldi yine olmadı şimdi 1 yaşına girdi olcak inşallah. Artık bitsin kurtulayım. Erken doğum riskin falan yoksa gir ama varsa hiç girme derim. 1 sene daha bekle olmadı.

Cnm bende son dönemdeyim bi geçemedim sınavlara giremedim. Hamileyken girdiğim sınavda uyumuşum:olamaz: olmadı. Sonra doğması gereken zamandan 3 hafta önce geldi tam sınav günü geldi yine olmadı şimdi 1 yaşına girdi olcak inşallah. Artık bitsin kurtulayım. Erken doğum riskin falan yoksa gir ama varsa hiç girme derim. 1 sene daha bekle olmadı.
sinavlar nisan mayista.. bebek şubat sona doğru hayırlısıyla o zamana kadar 40i girmiş oluyor inş.:)
kayıtlar 13 şubatta.. aöf internet bankacılığından ödeme yapılıyor.
şimdiden ders çalışayim dedim .bebek olunca ders çalışmam zor uykusuzluktan ders çalışamam herade.:KK53:

Simdi sana vericegim bir iki taktikle gayet guzel ders gecersin ben bssladigimda iki yasindaydi cocugm iki yil oldu dort dersim var bitince mezun olcam derslere ise telefona yukledigim uygulama ile calisiyorum ama ozetlerle degil oldum olasi oyle ozetlerle anlamam ben butun cikmis sorular adan z ye telef yhklu oluyo bem kitap acmadan telefonla cozuyorumki sizin bebek daha ufakk unun 18 saatini cogunlugu uyuyarak gecirir bebeklerin arti benim cocuk suan dort yasinda ve malum oyun falan oynuyoz vya uyumuyo her firsatta ben telefondan test cozuyorum ve birde ikinci univ okuyorum simdi puanlarimda iyi yani durum boyle kitap okumayla falan zaman gecirme zaten aofun kitaplar bir roman olmus gidiyoo oku oku bitmez dedigkm yontemle insallah gecersin bence bebeginde sorun olmaz sinavlarda kv baksin yani bisekilde olur ben cok yasadim o durumlari cocugumu arabada goturdum babasi bakti hep annem geldi bazen halloluyo yeterki sen iste

Simdi sana vericegim bir iki taktikle gayet guzel ders gecersin ben bssladigimda iki yasindaydi cocugm iki yil oldu dort dersim var bitince mezun olcam derslere ise telefona yukledigim uygulama ile calisiyorum ama ozetlerle degil oldum olasi oyle ozetlerle anlamam ben butun cikmis sorular adan z ye telef yhklu oluyo bem kitap acmadan telefonla cozuyorumki sizin bebek daha ufakk unun 18 saatini cogunlugu uyuyarak gecirir bebeklerin arti benim cocuk suan dort yasinda ve malum oyun falan oynuyoz vya uyumuyo her firsatta ben telefondan test cozuyorum ve birde ikinci univ okuyorum simdi puanlarimda iyi yani durum boyle kitap okumayla falan zaman gecirme zaten aofun kitaplar bir roman olmus gidiyoo oku oku bitmez dedigkm yontemle insallah gecersin bence bebeginde sorun olmaz sinavlarda kv baksin yani bisekilde olur ben cok yasadim o durumlari cocugumu arabada goturdum babasi bakti hep annem geldi bazen halloluyo yeterki sen iste
Benim telefonda aöf yüklü çoğu... :KK45: hatta özeti bile var. hiç de bakmiyorum ne bilim sıkıcı geliyor yinede bakmaliyim..
çikmiş sorulardan çikar mi bilmiyorum hep baktığımda çikmiyo. dandik bir sorular çikiyo ya:110:
acaba uykusuz uykusuz ders çalışabilir miyim??
4 yıllık diplomami alayim da kamuda çalışıyorum zaten kamu yönetimi için benim için faydasi olsun artık.. :KK14:

merhaba arkadaşlar.
kusura bakmayin durduk yere konu açtiğim için... bu bir dert mi bilmiyorum ama tatlı bir dert sanirim:)
evliyim 4 yıllık kamu çalışanim. bide aöf okuyorum. kamu yönetimi 3. sinif.. 4 yıldır da bitiremedim hala 3. sinif..
hamile olduğum için güz dönemi dondurdum çünkü hepsinden kalmişim :KK70: .şimdi bahar döneminde 4 dersim var. bunlari versem 4. sinifa geçmiş olucam.
kayıt yenileme 13 şubatta başliyor bebegimin doğumu da inşallah allahin iziniyle şubat sonunda olacak..
ee şimdi ben kayidimi yenilesem mi.. bebekle ders çalışabilir miyim?? geçer miyim?
sinava girersem bebegimi kaynanama birakicam girip gelicem öle düşüncem vardi.
benim için zor olabilir mi?
sizden fikir bekliyorum napmaliyim?
yenileme kaydını güze kadar en azından boşuna para yatrmış olursun

X