Çocuk Hastalıkları Bebeklerde tüylenme

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Gonull89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
3
0
34
Merhabalar.. 20 günlük bebeğim var alnında ve kafasında egzama çıktı doktorum bepanthol sensiderm kullanabileceğimi söyledi.. Kullandım ve etkili oldu fakat alnında tüylenme olduğunu fark ettim.. Acaba bepanthol kremden kaynaklı mı ayrıca oluşan bu tüylenme geçici midir bi fikri olan var mı?

Merhabalar.. 20 günlük bebeğim var alnında ve kafasında egzama çıktı doktorum bepanthol sensiderm kullanabileceğimi söyledi.. Kullandım ve etkili oldu fakat alnında tüylenme olduğunu fark ettim.. Acaba bepanthol kremden kaynaklı mı ayrıca oluşan bu tüylenme geçici midir bi fikri olan var mı?
krem kaynaklı mı bilmiyorum ama annem bana hep kırkından sonra kedi gibi bir ay tüy döktün her banyoda der 😂😂😂 ama benimkiler doğuştanmış sanırım

Bende de egzama var
Tam şuan tüylenme farkettim şok geçirdim
Kullandığımız şey bunu yaptı demek ki sizi de okuyunca kanaat getirdim...benimki Bepanthol değil ama...

Bende de egzama var
Tam şuan tüylenme farkettim şok geçirdim
Kullandığımız şey bunu yaptı demek ki sizi de okuyunca kanaat getirdim...benimki Bepanthol değil ama...
Geçen hafta aylık kontrolüne gittim doktorum ondan kaynaklı olmadığını zamanla döküleceğini söyledi umarım öyle olur..

X