Ortopedi Bebekte el anomalisi ( eksik parmak)

TUENNA

''YAREN''
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2012
515
3
Arkadaşlar bebeğimde el anomalisi var ve bebeği bu durumda olan yada olmayan bütün bayanlara sesleniyorum lütfen bana destek ve yardımcı olun kendimi bi an çok mutsuz hissettim ellerinin bu durumunun nedenide bilinmiyor.yavrumu çok seviyorum ama bazen ellerine bakınca üzülüyorum her iki elindede 3 parmağı var ve sağ kolunda ulna kemiği eksik.Acaba neden böyle oldu diye sorguluyorum kendimi ama ne bir yanıt bulabiliyorum nede bir çıkar yol.dünyalar tatlısı ona baktıkça karnımdaki tekmeleri geliyor aklıma ve ona daha çok sarılıyorum.Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın.Çok zor bi durum...

allah yardımcın olsun cok zor bir durumdur eminim ama yapılabiecek bir şey yok galıba bu duruma alışmaktan ve sabretmekten başka sizinde sınavınız buymus hayatta..allah sabır versin.umarım ömrü güzel olur bu sorun onun hayat sorunu haline gelmez umarım

Yüreğim boş bir sandal sanki dalgaların oradan oraya savurduğu...
Bugün öyle mutsuz öyle çaresizim ki ve en çokta yalnız ben bile duyamıyorum kendi sesimi sessiz hıçkırıklarımda boğuluyor gözyaşlarım.keşkelerle doluyum derman yok derdime mutluluk öyle uzak ki.sevgiyle nefret arasında ince bir çizgi var.en çok sevdiğim en çok nefret ettiğim aslında.verdiği zararın karşılığını görmeyeceğini bilerek nasılda incitmekten korkmuyor kalbimi.defalarca nasılda hırpalıyor beni. Bu bi rüya olsa keşke uyansam ve bitse. Ama değil. öyle çok istiyorumki uyuyup uyanmamayı...

allah yardımcın olsun cok zor bir durumdur eminim ama yapılabiecek bir şey yok galıba bu duruma alışmaktan ve sabretmekten başka sizinde sınavınız buymus hayatta..allah sabır versin.umarım ömrü güzel olur bu sorun onun hayat sorunu haline gelmez umarım

teşekkür ederim inşallah rabbim bahtını kaderini hayatını güzel eder yavrumun. Inşallah rabbim bana çok fazla güç verir.

allah size dayanma gücü versin size çok zor bi durum olmalı oda farklı biri olarak büyüyecek allah başka hastalık vermesin bebeğinize inşallah

Merhaba Allah
yardımcınız olsun. Bizim de aynı durum var bebeğim3 günlük çok zor durumdayız üzgünüz. Neler yaptınız tavsiye edeceğiniz doktor var mı. Bu forum çok eski inşallah şifa bulmuştur bebeğiniz

Benim oğlum 8 aylık onun da sol elinde 3 parmak eksik sadece baş parmak ve serçe parmak var avuç içi de tam değil ve olan iki parmağında da boğum eksikliği var o benim cennetim rabbim in hediyesi hepimize öyle bizler seçili ve özel aileleriz önemli olan güzel bir ailede büyümek sevmeyi sevilmeyi bilmek on parmağı olan ama kalbi olmayan merhameti olmayan insanlar olacağına rabbim varsın eksik parmak versin ama gönül güzelliği ruh güzelliği versin🙂

X