Bebiş kalp atışı

sultanemir

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
20
4
28
Kızlar merhaba yeni üye oldum geçen hafta hamile oldugumu öğrendim vajinal muayene ile 5+5 dendi bugun gittiğimde ise kalp atışı duyulmadı cuma güne gelmemi söyledi ona göre bakıcaz dendi bu durumda olan varmı ?

Kızlar merhaba yeni üye oldum geçen hafta hamile oldugumu öğrendim vajinal muayene ile 5+5 dendi bugun gittiğimde ise kalp atışı duyulmadı cuma güne gelmemi söyledi ona göre bakıcaz dendi bu durumda olan varmı ?
Ben aynı durumdayım seninle 5hafta 6gunluken gittim devlet hastanesine kalp atışı yok dedi kesenin içinde emriyonda yok dedi ama kesen var dedii 15gun sonra gel dedi ama hastaneye randavu yok şuan 6hafta 3gunluguz

Ben aynı durumdayım seninle 5hafta 6gunluken gittim devlet hastanesine kalp atışı yok dedi kesenin içinde emriyonda yok dedi ama kesen var dedii 15gun sonra gel dedi ama hastaneye randavu yok şuan 6hafta 3gunluguz
Ben gecen hafta yani 5+5 ken gittiğimde ufak dedi bugun 6+5 oldum ama hala kalp atısı yok cuma gel bakıcaz duruma gore dedi

Ben gecen hafta yani 5+5 ken gittiğimde ufak dedi bugun 6+5 oldum ama hala kalp atısı yok cuma gel bakıcaz duruma gore dedi
İnşallah canım persembe güne randavu aldım ozaman tam 7haftalik olucan inşallah duyarım
Allah sevindirici haberler versin hepime inşallah bide bişey sorucam ne gibi rahatsızlıkların oluyor

Kalp atışını arkadaşım 9 haftalıkken duymuştu ki en erken 7. haftada duyuluyor ama doktorlar genelde 8. haftada çağırıyor. Kalp atışı için 6. hafta çok erken bence de haftaya gidin.

Hadi yaa ne kadar da güzel güzel geçecek hamilelik surecin keşke benim de senin gibi olsam çok midem bulanıyor dolmuşa bile binemiyorum nabicam bilmiyorum
Benim ikinci hamileliğim ilk oğlumdada hamileliğim güzel gecmişti cok sükür bundada oyle arada bulantım ve bel agrım oluyor o kadar biraz sabret 3. Aydan sonra azalıyormus

X