bebişim hareket etmiyor

zeliscik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
479
1
:uhm:arkadaşlar bugün kızım nerdeyse hiç hareket etmedi.her zaman tepinip duran bebişimin hareketini az önceye kadar hiç hissetmedim.hissettiğimde çok küçük bir hareketti.bişey mi oldu acaba çok merak ediyorum:uhm:

dönmüştür karnında,yani ayakları iç tarafa sırtı göbeğine doruu döndüyse tekmeleri hissetmiorsundur,panik yapma

Zeliscik Kesinlikle Panik Yapma.tatli Biseyler Ye Ve Uzerine Bol Su Iç.sessiz Bir Yerde Sol Tarafina Uzan Ve Bekle.bende Cok Işe Yariyor.kesinlikle Dene

tatlı yemem yasak ama hareket edip etmeyeceğini denemek için yedim ama yinede tık yok.normalde tatlıdan sonra hareket ederdi.iş yerindeyim uzanacak yer yok

zelis korkma canim ya bebeklerin birgunu birgune uymuyo.En iyisi sen meyve suyu ic o zamanda cosuyorlar.Birde oturdugun yerde canim bebegin genelde ne taraftaysa o tarafi avucicinle soyle bilegine yakin olan kismiyla o bolgeye surttur yani hafifce bastir o sekilde surt elini.O zaman tepki verir genelde bende oyle oluyo.Dene bakalim hayr ola insallah

Anniş Adayi Hakkatten Elinin O Kismini Göbişe Sürtünce Hemen Kipirdiyo:) Sanki Hazir Bekliomuş O Temasi Gibi Benim Ki Hemen Tepki Verdi Elimi Sürer Sürmez:)))

Benim canim kizimla oynamak istediginde bu hareketi yapiyorum ve hemen tepki veriyo.Genelde sag tarafimda oluyo kuzum.Kaburgamin altinda bende avucumun sert kismini hafifce bastirarak surtuyorum ileriye dogru sonra zaten hemen tepki veriyo kizim.Sanki hazir olda bekliyo annesini :)))

Işyerinde Olman Kotu Sen Yinede Kotu Dusunme Benimkide Kocaman Oldu Ama Bigun Gayet Sakin Aksama Kadar Tik Yok Bigun Ben Burdayim Dercesine Hareketli.birde Biz Calisan Annelerin Bebekleri Yorgun Oluyor Sanirim.benimki Oyle Aksamlari Dinlanme Saatinde Artiyor Aksam Eve Gittiginde Hissedersin Insallah Bebisinin Tekmelerini.

29 haftalık.elimi sürttüm ama yok bir hareket ve karnımda sanki bir toplanma oluyor gibi ara ara ağrı oluyor offf sinir oldum ya

29 haftalık.elimi sürttüm ama yok bir hareket ve karnımda sanki bir toplanma oluyor gibi ara ara ağrı oluyor offf sinir oldum ya

canım senı korkutmak ıstemıyorum ama hemen doktorunu ara ve durumu bıldır sakın ole yaparsam oynar falan fılan bırak bunları ben aynı sekılde 27 haftalık bebegımı kaybettım ve doktorum 2 satte bır oynaması gereklı dedı..

senı korkutmak ıstemıyorum gercekten ama kordon dolanması olabılır bu konuda cok hassasım oyuzden bıran once tedbırını al dıye soyluyorum ınsallah bırsey yoktur sakın panıge kapılma ama nolursun doktorunla ırtıbata gec.

doktorum ameliyata girmiş.hemşiresiyle görüştüm sol tarafına yat biraz dinlen geçmezse cebinden ara dedi.inşallah bişey yoktur

canım sen bı an once doktora gıtsen ıyı olur banada aynı seyler olmustu salak gıbı 2 gun gıtmemıstım. canım benım ınsallah kotu bısey yoktur dualarım senınle.hala oynamıyomu bebıscık?

ya küçük hareketler var ama normalde çok hareketlidir. sen bebeğini kaybettiğindedemi aynı şeyler olmuştu.kötü bişey yaşamışsın üzüldüm.ilgilendiğin için teşekkür ederim.hala hareket etmezse iş çıkışı giderim doktora

canım bende de aynı seyler oldu malesef doktora gıttıgımde cok gec kalmıstım kordon dolanmasından dolayı 27 haftalıktı.ınsallah bı sorun cıkmaz.

X