bebişim hareket etmiyor

hayır henuz yenı dogum yaptım ramazan bayramında ama sımdı yıne olsun ıstıyoruz ınsallah bu ay tutar hayırlısıyla saglıkla kucagıma alırım bebısımı tabı sende ınsallah :)

hayır henuz yenı dogum yaptım ramazan bayramında ama sımdı yıne olsun ıstıyoruz ınsallah bu ay tutar hayırlısıyla saglıkla kucagıma alırım bebısımı tabı sende ınsallah :)

allah analı babalı büyütsün.allah gönlüne göre versin.ilgin için tekrar teşekkür ederim.ben çıkıyorum iyi akşamlar görüşmek üzere

zelişcik yeniokudum yazdıklarını... son haber nedir doktora gittinmi.inşallah önemli birşey yoktur

doktora gitmedim.iş çıkışı aradım doktor yoktu hastanede.son durum iyi yaramaz kızım harekete geçti:)annesini korkuttu ama.teşekkür ederim hepinize.ama yarın her ihtimale karşı doktora gidicem

teşekkür ederim kızlar ben çıkıyorum kendinize ve bebişlere iyi bakın iyi akşamlar

slm,
allah herkesin bebişini sağlıkla kucağına almak nasip etsin.
bu konuda en yakın sağlık ocağına kalp atışlarını dinlemek içinde gidebilirsiniz.
sevgiler...

Daha yeni okudum inanki okurken bile o kadar heyecanlandım ve içimden inşallah bebişine birşey olmamıştır diye dua ettim. Allah herkezin evladını kendine bağışlasın eminim çok zor bir durumdu yaşadığın.

günaydın kızlar.ya dualarınız için teşekkürler. cumartesi günü gittik doktora hiçbir sorun yokmuş ama çok korkuttu beni allah kimseye böyle bişey yaşatmasın.

aaa senin adına çok sevindim :) Allah hepimizin bebişlerini kötü şeylerden korusun

X