bebişimizin hareketleri

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar benim bebeğim rahmimin en aşağısında oynuyo hep ve aşağı doğru çok tekmeliyo..yarın doktora gidicem..normal mi bilmiyorum..çünkü çıkıcakmış gibi tekmeliyo..yumurtalıklarıma ve aşağı doğru..canımı çok acıtıyo..zaten ters dönmüş artık.kafası aşağıda..sizinkilerde de böyle şeyler oluyomu..iki yumurtalığımınarasında oynuyo sürekli..yani erken doğmaz inşallah..korkutuyo ya beniiii:bbo:senağlama

Canım diğer açtığın konuyada yazdım benim bebekte aynı resmen tercüman olmuşun duygularıma aşağıda napıyo bilmiyorum ama bacak birleşim yerlerimi esnetmeyi deniyo resmen öyle kuvvetli itiyo ama merak etme dr bu haftalarda dönmesi ve aşağılarda oynaması normal dedi.

Benimkinin ayakları arada bi kaburgalarımada çalışıyo dua et o yok sende :)))

:)) naapiym korktum valla hep aşağıda oynayınca saol canım içimi rahatlattın..benimde kaburgalarıma baskı yapıyo..batıyolarmış gibi ..allahım hepimize sağsağlim hayırlı doğumlar nasip eylesin..hayırlısıyla kurtuluruz inşallah

Amin canım bide benim dr um bebek ne kadar hareketliyse o kadar iyi dedi walla doğuncada böyle olacaksa benimki nerdeyse hiç uyumuyo :)))

benimkide öyle hiperaktif olmasınlarda:emir_bebek: şimdi şurda yazarken bile kıpır kıpır aşağılarda bişeyler yapıyo işte :)) canımı acıtmasa iyide şimdiden başladı işte huysuzluğa bakalım doğunca naapıcaz..herkes şimdi rahatsınız doğunca uykusuzluğu görün diyolar..hayırlısı bakalımfisfisfis

Ben zaten kolay uyuyan biri değilim günde 5 saat uyku bile çok geliyo yatak batıyo resmen bebede bana çekti galiba :)))

ahh canım benımkı kadar assagda olamaz herhalde benımkı rahım cıkısının 2 cm yukarsında ve cokk fecı canım yanıyo bana kalkmak yasak gecen gece nerdeyse erken dogruyordum hastanede yattım 2 gun serum ıgnlerle sancılarımı kesıp gelmesını engelledıler bebısımın bıde ben bastan berı kasıklarımda tasıyorum bebısımı cok zor oluyo allah yardımcımız olsun anne olmak kolay degıl katlanıcaz artık

Selam kizlar!

Benimkide hep kafasi asagida 3 ay falan oldu hic dönmedi doktor farketmez önemli degil dedi yani bende sizin gibi korkuyordum ama korkulacak bisey yokmus! insallah öyle kalir daha dönmez herhalde ?!

Allah yardimcimiz olsun!

Kafası aşağıda olunca daha yaramaz oluyolar bence yukarda oynayabilecek alan genişya tepinip duruyolar :))

ayy yasemincim canım çok üzüldüm..çok geçmiş olsun..hayırlısıyla kurtulsaydık...aman kendine dikkat et..:teselli:biçok hamilenin bebişi doğuma yakın dönüyo..bizimkiler şimdiden dönmüş..erkek bebekmi böyle oluyo yoksa marttamı bi keramet var anlamadım:bbo:

kızlar aynen benımde oyle sureklı asagı vurup tırmalıyo gıbı bazen oyle canımı yakıyokı karın gerıldıkce oynayınca bıle ınsanın canı acıyo bende asagıda tasıyorum bebegı kafası basından berı asagıdaydı hıc donmedı cok zor ama sımdıden hareket edemıyorum uyuyamıyorum son aya kadar napıcam bılmıyorum allah yardımcımız olsun

doktora gittim kızlar.doğum için yerleştiğinden dolayı o ağrıları çekiyormuşuz..az kaldı şurda 2 ay inşallah bakalım biraz daha katlanıcaz naapalım

30. haftamdayım benim ki baştan beri çok hareketli bakalım doğunca nasıl olacak
dün gece de aşağıda ilk hareketlerini hissettim sanırım aşağı iniyo yavaş yavaş
bazen tatlı canım yanıyo ama kaburğularımda hissetmiyorum şimdilik

benim oğlumda çok hareketli bazen aynı anda iki yere birden vuruyo hem sağa hem sola bazende elini yada ayağıyla karnımı dışarı doğru ittiriyo o zaman canımı yakıyo
ama olsun onu hissetmek çok güzel bi duygu

benim kızımda çok hareketli böyle beni bir geriyo karnım yırtılcak sanıyorum bazen bakıyorum ya dırseği yada topuğu bilmiyorum artık neresiyse elime geliyo minicik ama bu aralar kaburgalarımı tekmelıyo sanırım bası asagda yattıgım zaman yataktan zıplatıyo tekmelerıyle oturdugum zamanda rahat bırakmıyo

Ah benim oğlum da çapraz bie şekilde duruyo karnımda. Kafası tam kaburga kemiklerime dayalıymış. O yüzden kemiklerime acayip bir baskı yapıyo. Sanki kemiklerim iç içe geçmiş gibi ağrı oluyo.Ellerini ayaklarını da yüzünde birleştirip orda hareket ettirdimi acıdan resmen kıvranıyorum. Ama o hareketler bana onun iyi olduğunu gösterdiği için ben razıyım o acılara. napiim. az kaldı zaten. annelik sanırım böyle bişey. bir can için kendi canından geçmek ve onu kendi canından üstün görmek. öyle değilmi :) :)

benim oglum artık cok yaramaz uyutmuyo beni ve hareketleri tekmeleri çok güçlü:) bi bastırıyo yakalıyorum geri itiyorum biraz direniyo kacıyo sonra babamızda cok kızıyo bu olaya tabi poposunu falan itiyorum resmen karnım dalgalanıyo ya

dün akşam dirseğimiydi artık neyiyse oğluşumun sert bir cisim hissettim çok güzel bir duygu ya
babişimizde kursa gitti 2 hafta yok doğururum diye korkmuyo değilim
32+4 üm tek sevincim daha karnım tam olarak inmedi doğmaz herhalde
hafta sonu otobüsle yolculuk yaptım sallana sallana çoçuk bir hal oldu korkuyorum acaba kordonuna falan bişe oldu mu ya Allah korusun garip garip düşünceler aklımda doğuruyorum evde guya hastaneye yetişmeden cocuk pat diye doğuyo köyde ki ebe diyorum kesebilir mi kordonu :)
ah bu gebelik nasıl değiştiriyoo
hayırlısıyla Allah doğurmamızı nasip etsin inşallah

ay benim tosun kaburgalarmı yamultcak yakında ya ittiriyo iyce yavrum yerim onun ayaklarını.. benim hem assa hem üste calısıyo :p

30. haftamdayım benim ki baştan beri çok hareketli bakalım doğunca nasıl olacak
dün gece de aşağıda ilk hareketlerini hissettim sanırım aşağı iniyo yavaş yavaş
bazen tatlı canım yanıyo ama kaburğularımda hissetmiyorum şimdilik

kadiş aynı haftadayız seninle bazen benim oğlumda çok :nazar:hareketli oluyor böyle elini kolunu :nazar:dışarıya çıkacakmış gibi itekliyor cçok garip bir duygu valla allah çocuk isteyen herkese verisn :nazar:

X