bebişlerinizin kilosu ne kadar

bizde bu çarşamba gideceğiz dr a oğluşumu özledim bakalım ne kadar olmuş boyları nasıl bebişlerinizin

bende perşembe gidicem doktora oğlum ne kadar büyümüş merak ediyorum..Feraycım sen ne sıklıkla gidiyosun doktora? Çatı muayenesi olan varmı bu arada?

bende dun doktora gıttım bebısımın kıloasu 2300 grammıs doktor ıı oldugunu sotyledı 33+2 deyız :KK70:

bende catı muaynesını merak edıyorum drum benı pazar gunu caguırdı belkıde catı muaynesı ıcındır cunku normal dogum yapıcaksın dedı herseyınız normal gozukuyor dedı bakalım olursam anlatırım sıze :)

arkadaşlar sizin bebişlerinizin kilosunu okuyunca acaba benim bebeğim zayıfmı diye düşünmeye başladım ve üzüldüm:KK43:((( 31. haftada 1650 idi. Normalmi acaba??? benim bebişim zayıfmı???

arkadaşlar sizin bebişlerinizin kilosunu okuyunca acaba benim bebeğim zayıfmı diye düşünmeye başladım ve üzüldüm:KK43:((( 31. haftada 1650 idi. Normalmi acaba??? benim bebişim zayıfmı???

Canım her bebek ve her anne bir olmaz seninkide son haftalarda çok alacaktır belkide takma kafana.

Bu arada muz bebek kilosunu bayaa etkiliyo aklında olsun.a.s.

cumartesi doktora gittik 36. haftada kızım 2997 gr gayet normal dedi doktorum

bende perşembe gidicem doktora oğlum ne kadar büyümüş merak ediyorum..Feraycım sen ne sıklıkla gidiyosun doktora? Çatı muayenesi olan varmı bu arada?

canım ayda bir gidiyorum hala bu haftadan sonra nst ye gireceğiz sanırım bir kaçkez bu çarşamba çatı muayenesinide olcam gerginim biraz

eğer doktorun normal dediyse bence bi sorun yoktur zaten 31 haftalık bebeklerin ağırlığı 1650 (1180-2350) gram olurmuş yani sanin bebeğin tam ortalamada :))) üzülmene gerek yok yani :1hug:

Bu cuma bende NST ye gireceğim NST( Non stres test) NST bebeğin iyilik halinin değerlendirilmesinde uygulanan test.

bende cumartesi çatımı ölçtürücem...normal doğum diyo gerçi doktor bakalım..korkuyorum yaa

bugün dr randevum vardı ama dr um seminere yurtdışına gitmiş randevum haftaya kaldı bebişimide çok özlemiştim onu çok merak ediyorum

bende cumartesi doktora gitcem bakalım kaç kilo olmuş oğlum çok özledim zaten görmek için heyecanlanıyom :emir_bebek:

kızlar çatı muaynesini ne zaman yapıyorlar pazartesi gittim doktor bahsetmedi muayneden 19 da tekrar gidicem

matematikçi sen kaç haftalık hamilesin. çatı muayenesi için soruyorum. çatı muayenesini kontrole gittiğin doktor yapıyor değilmi?

"37.haftada doktorunuz size "çatı muayenesi" veya "pelvis muayenesi" adı verilen bir muayene yapılmasını önerebilir. Bu muayene doğum kanalınızda normal doğuma engel olabilecek herhangi bir "çatı darlığının" önceden tespit edilmesi amacıyla yapılır. Bazı doktorlar ise bu muayeneyi doğum sancıları başladıktan sonra yapmanın daha net bilgi verdiğini düşünürler."op.dr.kağan kocatepe

X