Beğendiğim adamın

Bir daha görüşmek istemediğini söyle.. Oğluda eksik kalsın kendisi de kanser ederler insanı 🙄

Haklisin, Allah’Tan Buraya yazdim. Bir çoğu söyleme dedi oğlunu beğendiğini. Sevgili kulmuşum ki, onu da açık açık söylemedim.
Sizce gene de anlamış mıdır?

Hani şu “ ben kimseden birşey istemem zahmet vermekten korkarım” diyen insanlara ne dersiniz? Önce hep öyle konuşuyordu yene hanım.
Sizin oğlunu beğendiğiniz anladı tabii çoktan. Eski konunuzda yazmıştınız size biri yengenin oğluyla görüş demiş. Siz de kadına söylemiştiniz. O da bir kahve için demişti. Burda gayet anlamıştı. Neyse geçmişi boşverin. Kadının sizin üzerinizden ego tatmini yapmasına ve kullanmasına müsaade etmeyin. Bir daha görüşmeyin. Bence sizin aklınızda hala olabilir mi düşüncesi var. Olmaz emin olun. Bu insanlar ne oğlu ne de kadın sizi düşünmüyor. Kestirip atın.

Sizin oğlunu beğendiğiniz anladı tabii çoktan. Eski konunuzda yazmıştınız size biri yengenin oğluyla görüş demiş. Siz de kadına söylemiştiniz. O da bir kahve için demişti. Burda gayet anlamıştı. Neyse geçmişi boşverin. Kadının sizin üzerinizden ego tatmini yapmasına ve kullanmasına müsaade etmeyin. Bir daha görüşmeyin. Bence sizin aklınızda hala olabilir mi düşüncesi var. Olmaz emin olun. Bu insanlar ne oğlu ne de kadın sizi düşünmüyor. Kestirip atın.

Şimdi egosunu duman etme zamanı. Olacağını istemem artık, çünkü balık baştan koktu. Şimdiden ipleri eline almaya çalışıyor. O kullanmak istemesi beni üzdü, ve ben bunu çok ters buluyorum. Hayalleri olan bir insanı nasıl böyle yaparlar?
Böyle insanlar başka aileye girip huzursuzluk yaratmasınlar.

Birgül bana “ keşke sen olsan gelinim“ artik Onunla değil seninle giderdim her yere” demişti. Ama o ara tanımıyordum oğlunu.
Aklıma gelmemişti böyle şeyler. Sanki kadınla evlencem 😡

Kızlar bu yenge her Allahın günü sabah ve akşamları ( galiba herkese) resimli mesajlar atıyor. Bu da beni bu olaylardan sonra rahatsız etmeye başladı. İlla kendini göze sokacak. Kibarca nasıl denilir atmaması için?

Kızlar bu yenge her Allahın günü sabah ve akşamları ( galiba herkese) resimli mesajlar atıyor. Bu da beni bu olaylardan sonra rahatsız etmeye başladı. İlla kendini göze sokacak. Kibarca nasıl denilir atmaması için?
Bu kadına kafayı çok taktınız. Sadece size atmıyormuş. Boşverin. Çok rahatsız ettiyse de engelleyin.

Nasıl yani, toplu mesaj mı atıyor? Ne mesajı?

pandemi yeterli bir bahane değil mi ?
hangi şehirdesiniz de haftasonları misafirlikler, hastaneye gitmeler bu kadar rahat oluyor ?
gerçekten merakımdan soruyorum.

Galiba toplu mesaj. İyi sabahlar iyi akşamlar gibi saçma sapan şeyler. Bu aylardır böyle.
Silmekten yoruldum. İnanin hiç karşılığını vermediğim halde durmak bilmiyor
E tamam işte aylardır böyleymiş. Size özel bir durum yok.

pandemi yeterli bir bahane değil mi ?
hangi şehirdesiniz de haftasonları misafirlikler, hastaneye gitmeler bu kadar rahat oluyor ?
gerçekten merakımdan soruyorum.

Biz hollanda da yaşıyoruz. Ve tedavi dediğim böbreklerinden tedavi oluyor.

E tamam işte aylardır böyleymiş. Size özel bir durum yok.

Bende özel algılamıyorum ama rahatsız oluyorum önceden de rahayitsız oluyordum. Cevap vermediğim halde durdurak bilmiyor. Engellesen şimdi galiba iyi olmaz hemen oğluna yorar ama bırakmasını istiyorum.

Bende özel algılamıyorum ama rahatsız oluyorum. Cevap vermediğim halde durdurak bilmiyor. Engellesen şimdi galiba iyi olmaz ama bırakmasını istiyorum.
Ay kaç kişi cevap veriyordur ki. Engellerseniz önemsediğinizi göstermiş olursunuz, '' Ay herkese atıyorum ne sandı ki bu kadın? '' diye dolanır.

Ay kaç kişi cevap veriyordur ki. Engellerseniz önemsediğinizi göstermiş olursunuz, '' Ay herkese atıyorum ne sandı ki bu kadın? '' diye dolanır.

Tamam da ama hafıza doluyor hep boşaltmak zorunda kalıyorum.

Ama gerçekten rahatsız oluyorum. Sürekli mesaj silme durumuna giriyorum.
Ben de hic sevmem toplu resimli saçma sapan mesajları.. Whatsapp durumdan arkadaşlar bana toplu mesaj atmayın gibi bir şey yayınlasaniz?Whatsapp duruma bakmayı biliyor mu bilmiyorum bilmiyorsa profil resminizi toplu mesaj göndermeyin rica ediyorum gibi değiştirin ise yarayacaktır

Beğendiğim adamın annesi. Kadın sanki oğlunun evlenmesini istemiyor veya çok itaatkar bir gelin istiyor.O his uyandı içimde. Soğudum
Sırf buyuzden goturmezdım ben.

Bı de daha begenırken annesıne boyun egdıgınız adamla evlenmek istemeniz buyuk cesaret.
Sunu komsu yapsa sorun etmem gotururum ama begendıgım adamım annesiyse, izinliyim dinleneceğim derım.
Hastanede ogluna mikrop bulassın istemiyor. Ama sana bulasması onemli degıl.
Ne yaptın goturdun mu

Son düzenleme:
Sırf buyuzden goturmezdım ben.

Bı de daha begenırken annesıne boyun egdıgınız adamla evlenmek istemeniz buyuk cesaret.
Sunu komsu yapsa sorun etmem gotururum ama begendıgım adamım annesiyse, izinliyim dinleneceğim derım.
Hastanede ogluna mikrop bulassın istemiyor. Ama sana bulasması onemli degıl.
Ne yaptın goturdun mu

Hayır işim var dedim. Görürmicem inada bindim dayattı diye

X