Beğendiğim adamın

Oglunun arabasi tamirde olabilir de taksi de yokmus.
Alistirirsan kadinin emir eri sen olursun.
Hem sokaga cikma yasagi oldugu gunde nasil cikacaksin? Korona var, hastaneler korona dolu,kendimi de iyi hissetmiyorum de gec.

Emirvaki yapanlardan nefret ederim.
Boyle tiplere selam versen borclu cikarsin. Resmen insan kullanan tipler bunlar.

Kızlar bu yenge her Allahın günü sabah ve akşamları ( galiba herkese) resimli mesajlar atıyor. Bu da beni bu olaylardan sonra rahatsız etmeye başladı. İlla kendini göze sokacak. Kibarca nasıl denilir atmaması için?
Neden engellemiyorsunuz? Oglundan hoslandigini dusunse ne olur? Dusunsun..gayet insani bir duygu hoslanma. Hoslanabilirsin de. Onun ne dusundigunun ne onemi var. Engelleyin gitsin. Bu kadinla da mumkunse gorusmeyin.

Neden engellemiyorsunuz? Oglundan hoslandigini dusunse ne olur? Dusunsun..gayet insani bir duygu hoslanma. Hoslanabilirsin de. Onun ne dusundigunun ne onemi var. Engelleyin gitsin. Bu kadinla da mumkunse gorusmeyin.

Çünkü böyle insanların hakkımda kötü konuşmasını istemiyorum. Kaç kızı bu hale soktular kim bilir. Kadın kadına bu kadar mı zarar vermek ister . Yazık

Çünkü böyle insanların hakkımda kötü konuşmasını istemiyorum. Kaç kızı bu hale soktular kim bilir. Kadın kadına bu kadar mı zarar vermek ister . Yazık
Aslında tam da boyle insanların senin hakkında ne dedikleri umrunda olmamalı.
Kim ki bunlar sana cok ıyı dediklerinde cok ıyı olasın?
Ya da kotu dediklerinde kotu biri olasın?

Kimse hakkinda kotu konusulmasini istemez de. Bu kadin kotu konusacak biriyse siz bu kadinla iletisimi devam ettirseniz de arkanizdan kotu konusur bunu engelleyemezsiniz. Sahsen ben hakkimda kotu konusulmasin diye omur boyu birini de cekemezdim. Gercegi ben biliyorum, ne dusunurse dusunsun, insanlarin agzini buzemem ki, torba degil. Oglundan da hoslanabilirim, bunda birsey yok ki, ayip degil gunah degil, gonul bu. Simdi de hoslanmiyormussunuz mesela. Kadin laf soylemesin diye omur boyu kadini saga sola mi gotureceksiniz? Sonra akraniniz degil birseyiniz degil.
48 yasindayim. Bosandim. Hic de sizin gibi dusunmuyorum kusura da bakmayin. Hoslanabilirim de ne var yani ayip mi. Bekar biriyim sonucta. Sevebilirim de. Sevmeyebilirim de. Kimseyi ırgalamaz. Koskocaman kadinim. Kendi kararlarimi kendim verebilirim. Bu kadinla araya mesafe koymanin vakti coktan gelmis de gecmis bence. Yoksa ipler elinizden hepten kacacak.

Whatsapp durumlarına bakmayı biliyorsa whatsapp durumunuza bana, benimle haberleşmek dışında resimli mesaj, toplu kutlama mesajları vs atmayın, telefonumda sıkıntı oluşturuyor falan yazın, durumu da sadece onun göreceği şekilde ayarlayın paylaşın. Belki mesajı alır. Çünkü sizin de dediğiniz gibi engellemek uygun düşmeyebilir, direkt olarak ona yazmanız da yanlış karşılanabilir. Aranızdaki samimiyeti bilmiyorum tabii, siz bilirsiniz ama benim aklıma en kolay bu yol geldi.

Bir kaç gündür kurıklık var üstümde,bişi varsa bulaştırmak istemiyorum deyin

Eğer whatsapptan atıyorsa sessize alıp, fotoğraflarını da otomatik kaydetme olarak seçebilirsiniz.

Onu yapiyorum taten. Gene de füzülü mesaj geliyor. Anlamiyorum Sen sürekli at cevap gelmesin? Nedir bunun arkasinda yatan zihniyet? Bilen var mi?

Onu yapiyorum taten. Gene de füzülü mesaj geliyor. Anlamiyorum Sen sürekli at cevap gelmesin? Nedir bunun arkasinda yatan zihniyet? Bilen var mi?
Yaşlı insanlar whatsapptan bir şey göndermeyi eğlence edinmişler kendilerine. Sizin şimdi içinizde başka bir hırs var anlıyorum sizi. İnşallah en kısa zamanda gönlünüze göre biri çıkar da yenge de izler ancak uzaktan ☺️

Yaşlı insanlar whatsapptan bir şey göndermeyi eğlence edinmişler kendilerine. Sizin şimdi içinizde başka bir hırs var anlıyorum sizi. İnşallah en kısa zamanda gönlünüze göre biri çıkar da yenge de izler ancak uzaktan ☺️

Önceden de gercekten rahatsinz oluyordum. Sanki ben yanıtlamadıkça inat ediyor. Şimdi de öyle .

Önceden de gercekten rahatsinz oluyordum. Sanki ben yanıtlamadıkça inat ediyor. Şimdi de öyle .
Daha 1 ay önceye kadar kadının dibinden ayrılmıyordunuz, ne ara rahatsız oldum rahatsızdım moduna geçtiniz ki? Direkt gıcık oldum hareketleri batıyor deseniz tamam ama durduk yere 2 aylık mevzuyu açıp engellesem mi demek çok çocukça.

Arkadaslar önceki konumda bana yardımcı oldunuz teşekkür hepinize.

Konu gene bu önceki konum olan bu yenge.Bana sürekli oğlunu överek belki kendini tatmin etmekten başka birşey bilmeyen annesi.

Geçen bana hafta sonu beni hastane randevum için götürür müsün diye sordu. Bende hafta sonları yorgun olduğum için geç kalktığımı söyledim. Bana “ randevunun saatini öğrenip sana söylerim tekrar” dedi. Resmen yapıştı yani. Bugün de “ randevum saat 16 da beni götürür müsün ?” diye sordu. Bende : Misafir gelirse gelemem” dedim. Kadın resmen : “ o saatte kimse gelmez” diyor. Neyse bende “ oğlun evde o götürse?” O da : “ arabası tamirde “ dedi.
Bende gerçekten kendimi kapana kısılmış gibi “ tamam” dedim. Ama dialog aklıma geldikçe hiç gitmek istemiyorum.

Yok yanlış gitmeye korkuyormuş oğlu izinde ve aynı şehirde olan abisine gidecekmiş. Çok sinir oldum. Birde bana “ ama evet diyorsan geleceksin yarı yolda bırakmak yok. Haber ver ben başımın çaresine bakayım “ diyor.
Ondan önce hep:” ben kimseden birşey istemem utanırım , her işimi kendim görürüm” diyordu. Şimdi de iki kere yardımcı olduk diye, baya utanmaz gibi oldu.

Aslında sevabına gitmek isterim ama bakıyorum kendi evladını sakınıp kıyamıyor yanına almaya, çünkü orada baya beklemesi gerekecek. Hep söyler zaten “ oğlum çok çalışıyor “ felan , sanki biz uyumaya gidiyoruz işe. bu da beni hem sinir ediyor hem üzüyor.

Kızlar bana gitmemek için bahane lazım. Nolur akıl verin .

Selamlar
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı yok mu nasıl gideceksiniz? Ayrıca oğlu evdeymiş, binsinler toplu taşıma araçlarına gitsinler, işim var deyin.

Siz hala bu adamdan ümidinizi kesmediniz mi? Bu yengenin sizinle bir akrabalığı var mı? Niye her dediğini yapıyorsunuz?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı yok mu nasıl gideceksiniz? Ayrıca oğlu evdeymiş, binsinler toplu taşıma araçlarına gitsinler, işim var deyin.

Siz hala bu adamdan ümidinizi kesmediniz mi? Bu yengenin sizinle bir akrabalığı var mı? Niye her dediğini yapıyorsunuz?

İçerikleri tam okumadınız galiba

Daha 1 ay önceye kadar kadının dibinden ayrılmıyordunuz, ne ara rahatsız oldum rahatsızdım moduna geçtiniz ki? Direkt gıcık oldum hareketleri batıyor deseniz tamam ama durduk yere 2 aylık mevzuyu açıp engellesem mi demek çok çocukça.

Dibinden ayrilmıyordunuz? Bu nerede?
Engelleaem mi? Hani nerede?

Lütfen yorum yapmadan okusanız? İki taraf için de daha verimli cevaplar gelir umarım

X