Gelinlik Modelleri beğendiğim gelinlik sizce nasıl

cnm ben trakylıyım İzmire evlendim ilk düğünüm trakyada oldu düğünden bir hafta önce aldım gelinliğimi egecandan düğünde giydim bayaada hırpaladm gelinliği rahat dururmuyum ben :KK1: ondan sonra düğünün ertesi günü izmire giden kabile ile geri gönderdim :21: kumaşı dantelden oluştugu için heryerde özellikle kuru temizlemede temizlenmesi olmaz dedi egecandakı kadın bana koması mahvolur dedı sen bize gönder biz temizleriz dedi öyle anlaşmıştık egecanla bende dediğim gibi gönderdim ve izmirdeki düğünümden bir gün öncede aldık gelinliği yeniden giydim walla tarlatanına kadar temizlenmişti duvağım falan herşey pırıl pırıldı hiç giyilmemiş gibiydi..o yüzden ben memnun kaldım şimdi dolabımızda duruyor arada bi bakıyorum mis gibi duruyor. Kadının dikimi cok güzel onu söyiyim. ben cok zayıftım ilk provamda 51 kiloydum.. ikinci provamda 58 olmuştum kadın gelinliği genişletti 3. provamda son provamdı zaten yine cok zayıflamıstım 50 kilo kadar olmuştum ve düğünüme bir hafta falan vardı yada iki kadın hemen yeniden düzenledi gelinliği çok güzeldi..kumaşınıda pırıl pırıl seçmiştim ben duvagımda öleydi..gelinlik duvak çiçeği herseyı içinde gayet güzeldi..sana şiddetle tavsiye ediorum o yüzden orayı..pronoviansın internet sayfasından modelini beğen ve ben bu modeli istiyorum de kadın sana aynısını diksin..tabi çok dolu oluyor bu kadın haberın olsun martın ortasından sonra sipariş almıyor onu söyliyim..yani o zamanlar öyleydi sen bi konuş istersen..

canım çok güzel olmuşsun valla bir ömür mutlu olursunuz inşallah :nazar:
temizleme için ayrıca ücret almış mıydı birde çok özel olmazsa ne kadara mal oldu pazarlık falan yapılabiliyor mu?
ben denemeden alma taraftarı değildim aslında. diktirdikten sonra beğenmezsem nası olcak ben bu modeli vitrinde görüp beğendim ama benim bedenimde değildir hani bunu denesem de bana dikse ayrıca diyeceğim.. o yüzden çok kararsıızım. modeli resimden beğenip diktirebilirim ama üstümde nası durcağını bilmeyince tedirgin oluyorum :KK30:

[canım çok güzel olmuşsun valla bir ömür mutlu olursunuz inşallah :nazar:
temizleme için ayrıca ücret almış mıydı birde çok özel olmazsa ne kadara mal oldu pazarlık falan yapılabiliyor mu?
ben denemeden alma taraftarı değildim aslında. diktirdikten sonra beğenmezsem nası olcak ben bu modeli vitrinde görüp beğendim ama benim bedenimde değildir hani bunu denesem de bana dikse ayrıca diyeceğim.. o yüzden çok kararsıızım. modeli resimden beğenip diktirebilirim ama üstümde nası durcağını bilmeyince tedirgin oluyorum :KK30:[/QUOTE]

işin açıkçası ben ilk başta ordaki tüm modellleri denedim hepside güzel oldu ama ben pronoviansın sitesinden bu modeli beğendim ve resmini kadına gösterdim dikerim dedi nedense ben hiç endişe etmedim ama inan nasıl dikeceğini falan bende bilmiyordum ilk defa gittiğim bir yerdi görümcem götürmüştü karambole sipariş verdik yani sonra ilk provaya gittik hiç bişi anlamadım kalptı cunku en son provada model cıktı meydana ve ben bayıldım tek kelime ile ışıl ışıldı seçtiğim resimdekinden daha güzeldi..bende senin gibi denemeden almam diyordum ama şu an en güzeli diktirmemiş diyorum korkularında haklısınn tereddütle yaklaşabilir insan ama egecana güvenebilirsin denedim biliyorum. aynı zamanda ne kadar diktirildiğini net bilmiyorum ama pazarlık yapılıyor onu söyliyim erkek tarafı alıyor zaten gelinliği biliyorsun bizdede öyleydi ve pazarlık oldu.. net rakamı bilemiyorum tabikide söylemezler bana ama
ikiyi bulmadı buna eminim hatta birbuçuk civarı gelinlik çiçeği, gelinlik,duvağı içindeydi birde göğüs kısmındaki taşları pahalıydı kadın benden olsun onlar dedi..iki tanede kuşak koymuşlardı beyaz renk...temizlik için 20 TL gibi bir ücret verilmişti sanırım yada 30 Tl çok bişi değildi.. diktirirsen memnun kalacağına eminim..

cnm bu arada beğendiğin model üzerinde istediğin oynamayı yapabiliyorsun askılı askısız kuyruğu uzun olsun şu söle olsun bunun kabarıklığı az ben cok kabarık istiyorum balon gibi olsun...falan gibi istediğin gibi düzenleyebilirsin o konudada çok rahatlar...

cnm bu arada beğendiğin model üzerinde istediğin oynamayı yapabiliyorsun askılı askısız kuyruğu uzun olsun şu söle olsun bunun kabarıklığı az ben cok kabarık istiyorum balon gibi olsun...falan gibi istediğin gibi düzenleyebilirsin o konudada çok rahatlar...

ben kabarık istemiyorum ya prenses modeli dedikleri şeyi hiç hazetmiyorum belki üstümde daha iyi durur tabi bilmiyorum ama öyle olmasını istemiyorum eteği bu şekilde olmasından yanayım. biraz kilo daha doğrusu göbek problemim var onu napıcam bilmiyorum yalnız :KK14:

ben kabarık istemiyorum ya prenses modeli dedikleri şeyi hiç hazetmiyorum belki üstümde daha iyi durur tabi bilmiyorum ama öyle olmasını istemiyorum eteği bu şekilde olmasından yanayım. biraz kilo daha doğrusu göbek problemim var onu napıcam bilmiyorum yalnız :KK14:

işin açıkçası bende öle kabarık istemiyordum ne o ölee balon gibi patlamaya hazır bişi hiç hoş değil bence..biraz göbiş problemin varsa korkma zaten düğün üstü son ay hatta son hafta bayaa bi kilo kaybın oluyor bende olmuştu diet yapmadığım halde son on beş gün bayaa bi kilo vermiştim zaten 56 kilo falandım son hafta 51 kiloydum bi anda gidiverdi koşuşturmacadan en son provadada kadın bana ne yaptın kız sen böle demişti gerekli düzeltmeleri yapmıştı gelinlikte..o yüzden sıkma canını bu konuda..ben gereğinden fazla zayıftım cunku boyum uzun benim.. senin biraz kilolu olman daha güzel bence göbeğinde belli olmaz kadın aarlar onu sectiğin gelinlik modelinde merak etme..benim gelinliğmin altında tarlatan var istediğin gibi ayarlayabiliyorsun benim kabartılmasını istemedim cunku kuyruğum vardı gelinliğimde..ben iç çamaşırıda kullanmadım alt hariç tabi:) göğüs kısmı kendinden kalıplıydı kadın gerek yok demişti ayy bi de cok rahattı straptes olmasına rağmen ben cok rahat ettim goğüs kısmından sorun yaşamadım:) bence sen modelini beğen ve git görüş kadınla.. yogunluk başlamıştır onda diktireceksen şimdiden anlaş kadınla sonra almaz çok yogun oluyorlar cünkü..en azından ordaki diğer modellerede bi bak aklında fikrin olsun dene hatta...

Eki Görüntüle 348278 Eki Görüntüle 348281 Eki Görüntüle 348278 Eki Görüntüle 348281

nişanlım straplez olmasın diye tutturdu giyip üstümde görmedim ama eteği çok kabarık kasnaklı bişey istemiyorum zaten kilo problemim var beni daha da hantal göstersin istemiyorum bunu vitrinde gördüm çok beğendim 1600 tl fiyat verdiler sizce nasıl?

kilon bölgeselmı bılmıyorum ama bu elbıseler daha kılolu gösterır senı hele basenlıysen kesnlıkle kabarık al derım ıyı kapatıyo

kilon bölgeselmı bılmıyorum ama bu elbıseler daha kılolu gösterır senı hele basenlıysen kesnlıkle kabarık al derım ıyı kapatıyo

bölgesel canım göbeğim var. kabarık modeller bele oturup kalçada bollaştığı için tercih etmeyi düşünmüyorum gögüs altından bollaşırsa göbeğimi kapatır

naptın tatlım kafanda bişiler oluştu mu bari? benim avukatlık ofisim var yakın oraya gümrük metro çıkışında ofisim oraya gelirsen beklerim kahve çay içmeye ...kafanda bişiler oluşursa banada haber ver hatta egecana gideceğini haber verirsen bende gelirim duruşmam falan olmazsa seçiminde yardımcı olabilirim..

naptın tatlım kafanda bişiler oluştu mu bari? benim avukatlık ofisim var yakın oraya gümrük metro çıkışında ofisim oraya gelirsen beklerim kahve çay içmeye ...kafanda bişiler oluşursa banada haber ver hatta egecana gideceğini haber verirsen bende gelirim duruşmam falan olmazsa seçiminde yardımcı olabilirim..

haftaya kaynanamlar gelicek görümcem falan onlarla bi bakmaya gidicez ama kesinleştiremedim hala tabi çünkü ben böyle bi model istiyorum ama annemde belki kabarıklar üstünde daha güzel durucak denemeden bilemezsin diyo kafam karışık yani :18:
ilgin için çok teşekkür ederim gerçekten çok mutlu oldum yazdıklarına :KK16:şimdilik inşallah diyorum
23 haziran tarihimiz bana daha çok varmış gibi geliyo ama sanırım artık denemeye başlamam lazım :44::44:

bizde 21 haziranda evlenmiştir yani ilk düğünümüz 21 hazirandaydı inan zor yetiştim ben diyebilirim..suyum çıktı demek lazım sanırım buna

Fatihte bu modeli görüp beğenmiştim, ama straplez bi gelinlik diktirdim
kibar sade bi model kilo probleminde varsa kabarık olmaması avantaj senin için canım

selam cnm , 30 Haziran düğün ,Fatihe gidicem gelinlik için ama sen memnun kaldıysan eğer dikiminden önerebilir misin :26:

yaaa korkutma beni amaaa :44:
ilk düğün 23 haziran ikincisi 30 haziran nikah şekeri davetiye ne zaman yaptırmalı ki püfff :18:

benım mayıs gıbı davetiyelerım hazırdı nikah sekerilerimde öle hazırdı kına sekerlerim bıblolarımda mayıs sonu gıbı hazırdı ısın açıkçası ..gelıklık siparişini şubatta verdık bız dıkıme başlandı salonumuzu her ıkı dugun ıcınde taaa kasımda tuttuk işin açkçası ki o zaman bile zor yer bulduk...korkma sen ama başlaaaaaaaa oturmaaa ordaaaaaaaaa :)

X