Gelinlik Modelleri beğendiğim gelinlik sizce nasıl

Haftasonu gelinliğimi aldım, egecan mıdaevinden. Arkadaşın dediklerine katılıyorum çok güzel işçilikleri var. Görmediğim şeyi alamam diyordum, o yüzden diktirmeye karşıydım. Ama hazırları da beğenmiyordum özellikle sırtı ipli gelinlikleri.Ama kısmetime vitrine konulmak üzere bir model dikilmiş ve daha yeni atolyeden indiriyorlardı ilk ben denedim ve çok içime sinerek aldım. Sade ve fransız danteli sevenler için bu modaevini tavsiye ederim. Çok güzel yönlendiriyorlar ve kumaşları çok kaliteli duruyor. Fİyatları da oldukça uygun.

Geleneklerinizde kırmızı kurdele bağlama gibi bir durumda kotü durabilir. Bizde evden çıkmadan kırmızı kurdele bağlanır ve düğün boyunca da kalır. Model hoş...

çok zarif bi gelinlik özellikle sırtı hoşuma gitti

bizde de düğün bitimine kadar kırmızı kurdele belden çıkmaz ama ben evden çıkıp salona gider gitmez bi şekilde ikna ettim büyüklerimizi (neredeyse ağlayacaktım yani numaradan) çıkarttım çünkü nikahta dansta falan fotoğraf çekilicez hoşuma gitmicek sonra pişman olucam die düşünmüştüm

çok gzl istediğim sadelikte bi gelinlik ya. tek kelimeyle bayıldımmm

kızlar ben straplez çok açık olur diye bu gelinliğe karar vermek üzereydim ama deneyince gögüs kısmı daha açık durdu çatal falan görünüyordu resmen bide arkası ipli korseli bir model olmadığı için kilolar aynen çıktı sanırım gelinlikçide a tipi modelleri tavsiye ettiler denedim gerçekten zayıf gösterdiğini düşünüyorum hatta giyince aa benim belim varmış dedim :KK17: belim çok kalın çünkü

Çok ilginç bir şey söylemişsiniz. Bu gelinliğin aynı modeli, sizin paylaştığınız straples modelin kalıbında çalışılabilir ki. Belin korsajlı olmaması veya arkasının ipli olmaması vs. sadece sizin denediğiniz modeli bağlar. İsterseniz kollu haliyle diğer denediğiniz gibi bir gelinlik diktirebilirsiniz. Bu gelinliğin kalıbı iyi değil diye straples bir gelinlik seçmek zorunda değilsiniz ki...

eger böylece sirti acik giyceksen bence al derim(yani tesettürlü degilsen) :)) hem sade hem tatli hem asil cok nonik :))) hatta bir fikir vermek isterim kizmazsan ^_^ böylesil sirt dekolteli cok severim o yüzden bu gelinligi alirsan eger saclarini topuz yaptir alttan saclarin sirtini kapatmasin ve abartili olmasin yani o zaman süper uyum saglar ve cok asil ve tatli bir gelin olursun =)

çok asil bir gelinlik bence... öyle abiye gibi görünüyor diyenlere kulak asmayın derim:)

Bence model çok güzel ama sade geldi bana. Bunu da saçınızı daha gösterişli yaparak kapatabilirsiniz.Yada duvağınız çok gösterişli olabilir.

tesettürlü değilim canım ama başka bir gelinlik aldım relactive den dikim olucak ekstaları falanda var modelde biraz değişiklik olucak resimleri bilgisayara atınca paylaşıcam sizinle :KK8:

birde buna bal istersne canım $525298_375911659098900_363402943683105_1178018_728860272_n.jpg $525298_375911659098900_363402943683105_1178018_728860272_n.jpg

burası benim gelinlikçim İzmir egecan değilmi burası bende buraya diktirmiştim kadın pronovians dikio ve harika bir dikimi var ben cok begenerek diktirmiştim ve giymiştim içime cok sinmişti inşallah senin içinde hayırlısı olur cnm
memnun kaldıysanız bu dikimevinin adresini alabilir miyim güzel görünüyor.

tesettürlü değilim canım ama başka bir gelinlik aldım relactive den dikim olucak ekstaları falanda var modelde biraz değişiklik olucak resimleri bilgisayara atınca paylaşıcam sizinle :KK8:

relactivede ortalama fiyatlar nasıl arkadaşım? bu arada hayırlı olsun güle güle giy

X