Saç Rengi ve Saç Boyama beğendiğiniz sarı saç modellerini ekleyin.

fistik gibi hatunlar. hangi renk sac olsa yakisir bu fotodakilere...

arkadaslar nacizane fikrimi belirteyim; cok acik sari saci kullanmak icin, ya cok duzgun bir cilde sahip olmak gerekiyor yada her gun makyaj yapmak gerekiyor. cunku cok acik sari sac, ciltteki en ufak bir lekeyi ve cizgiyi belirgin hale getiriyor.sari sac sevenlere rofle tavsiye ederim.tabii nacizane..yine de secim sizlerin.. sevgiler..

buda benim saç rengim

Eklentiler

• $y1p223S1yTRyxDTLJeEbMfQAO-2lzfoiGbk4CkAEHmeoQhUMhD740HkAK--gJxclnVDw6q9Ns0UjeVDQy6pqMWvgA[1].jpg
    $y1p223S1yTRyxDTLJeEbMfQAO-2lzfoiGbk4CkAEHmeoQhUMhD740HkAK--gJxclnVDw6q9Ns0UjeVDQy6pqMWvgA[1].jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 50
evet sarı sac makyaj ıstıyor devamlı ama sacın modelını en ıyı gosteren renk sarı ve her kıyafet rengı yakısıyor sarıya

bır de modellerın hepsı fonlu saç. sarı saç fonlu yada maşalı olunca super gözukuyor yoksa kırık kırık parlıyor naylon gıbı.

aysun kayacı sarısı resım bulan eklesın pazartesı sabah 9 da allah ızın verırse kuafordeyım

bugun gıttım kuaforum lorealın yenı acıcısı platınıum la denedı yıpratmıyomus ama sac cok gec acıldı ve benım sac zaten cok yıpranmıs olmadı yanı ve bende lorealın yenı cıkan serısınde kestane sekerı ne boyattım dostlar ve kestırdım zaten kısaydı kat attırdım cıtcıtlarla ıdare etces artık

gunduz de cekıp yollıycam gece boyle

Eklentiler

• $2222.jpg
    $2222.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 42
  • $bbb.jpg
    $bbb.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 37

Sonunda buldum ya,hani bir zamanlar Vahşi Güzel diye bir dizi vardı ya,oradaki Victoria'nın saçlarını çok beğeniyordum nasıl sizce?

Son düzenleme:
yok canım cok onceden sarıydı kendım kahveye boyamıstım oda aktı ıgrenc bır renktı sımdı koyu yaptım sarı yapcaktım olmadı

X