Saç Rengi ve Saç Boyama beğendiğiniz sarı saç modellerini ekleyin.

Gule gule kullan canım.. o zaman sarıyı uzun bı sure unutman lazım degıl mı :)

kızlar ben çok kararsızım
röfle ve boya var saçımda şu an
albümümde saç rengime bakabilirsiniz
belki de 20 kere fikir değiştirdim daha mı sarı yoksa koyu kumrala mı dönim diye ..
lütfen fikirlerinizi paylaşın.bir arkdaş yüklemiş.saçımı şöyle istiyorum
napılıyo böle olması için renk açıyorlar mı yine..fikirleriniz benim için önemli bekliyorum...

Evet sarıyı uzun sure ıptal ettım koyuya dondum cıtcıt kullanıcam sac kendı rengınde ve saglıgında uzayınca actırıcam bır kac sene sonra

samodeli.jpg

kızlar rengi çok bgndm...ayrıca bu model nasl elde edilebilir???

samodeli.jpg

kızlar rengi çok bgndm...ayrıca bu model nasl elde edilebilir???

ıste bu renk mukemmel tam anlamıyla kesımı katlı ve saclar uzun bayagı ırı dalgayla hacım verılmıs onlerde percemler var uzun katlı kesılmıs bayıldım valla boyle yaparsan foto at mutlaka bıde ıyı bır yere yaptır:dance:

ıste bu renk mukemmel tam anlamıyla kesımı katlı ve saclar uzun bayagı ırı dalgayla hacım verılmıs onlerde percemler var uzun katlı kesılmıs bayıldım valla boyle yaparsan foto at mutlaka bıde ıyı bır yere yaptır:dance:

saç rengi bana yakışır mı bilmiyorum cnm....saçlarım kahverengi benm....bunun koyusunu karamelimsi bi renk mi olsa karar veremedm...

ozaman actırıcaksın ve yıprancak dolayısıyla sen bılırsın ama renk muthıs ben pınar altugun kahvesıne taktım

arkadaşlar ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum ama bi türlü tonuna karar veremedim tek renk küllü sarının üstüne pilatin nasıl olur bi yardımcı olun bana lütfeen mayısta nişanım var:KK43: resim falanda gösterebilirsiniz

ojes bence tek renk sarı degıl de daha dogal olması acısından dıplerı 2 ton koyu olsun gulben ergenın son sac rengı nefıs mesela

Ah Ah kızlar seytan dıyo gıt bı kere de yaptır su sarıdan gıtsın... :nazar:

ben koyuya dondum sacım eskı saglıgına kavussun 4 yılda olsa beklerım hem uzasın sarı yapcam ve asla donmıycem bıdaha

arkadaslar bu gulbenın kesımı nasıl ya bayıldım son sac seklne permamıkı sacları:1no2:

Eklentiler

• $gül.jpg
    $gül.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 51
saçlar çok güzel.. gizele bunchen ın saç rengi ve aysun kayacınınkini beğendim.. böyle kaiteli sarıyı tuttturacak kalitelki kuafor lazım...hem de cok uc fıyat olmayacak.. varmı istanbulda önerebileceğiniz kuaför..

sarıya hastayım ya ama yıne koyuya donmek zorumda kaldım olmuyo gec acılıyo kopustu bıde artık yıprandı uff peruk alcam sarı

X