Saç Rengi ve Saç Boyama beğendiğiniz sarı saç modellerini ekleyin.

mary_kate_and_Ashley_olsen0016.jpg

mrb arkadaşlar benim saç rengim koyu kahweydi baya aktı 1 yıldır boyamıorum we cok koyu olmayan orta kahweye döndü,kuaföre gidip saçlarımı boyatmak istemiorum daha önceden siyahtan döndüğüm için cok yıpranmıstı sacım we artık kendim boyayıcam. acık bi renk elde etmek istiorum beyaz tenliyim kaşlarımda siyaha yakın sizce hangi renk bana yakısır yani su bal köpüğü rengi bende nasıl durur we nasıl elde edebilirim hangi boyanın kaç kodu ile?

Hayatımda yakıştırdığım en güzel sarılar; bir Avrilindir, bir de Didem Uzel'in : ))))

Didem Uzel :

a4.jpg

set3.JPG

kızlar bu saç rengine bayıldım..kuaföre ne anlatmam lazım bu rengi tutturması için fikri olan varmı? ayrıca rujunun rengini merak ettim..

Beğendiğim sarıları ekliyorum.. Bu 1. :)

Eklentiler

• $53_464866280_hilary_duff3_h160037_l.jpg
    $53_464866280_hilary_duff3_h160037_l.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 98
  • $6440211qv4.jpg
    $6440211qv4.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 70
  • $a1.jpg
    $a1.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 97
  • $avril_lavigne_in_paris_01.jpg
    $avril_lavigne_in_paris_01.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 317
Bu fotoğraflarda en beğendiğim sarıların 2. serisi...

Tabi önemli olan bunları yapabilen kuaför bulmak. Hepsii yaparm diyo, ama kafasına göre takılıyo...

Eklentiler

• $hilary-duff-image-1.jpg
    $hilary-duff-image-1.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 189
  • $blake-lively-sac-modelleri.jpg
    $blake-lively-sac-modelleri.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 175
  • $viktoria 4.jpg
    $viktoria 4.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 83
Avril' ın saçlarının orjinal rengi çok ama çok açık bi kumral.. O sebepten sarı röfle atılmış ve çokda yakışmış.. Böyle işte :KK70:

arkadaşlar saçımı kahverengiye boyamak istiorum. şimdiki rengi koyu kumral.kahverengi üzeri daha açık tonda bi kahverengi bayaj olan saç rengi yüklermisinizzzz

Uploaded with ImageShack.us

Bence bu şekilde gölgeli saç feci seksi ve canlı duruyor...birde kuaförler tutturabilse...bu rengi çok beğeniyorum.hem cildi soluk göstermiyor hemde saçları mat göstermiyor.

X